כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי >

לחולל שינוי בעולם הדייטים!

פסלו אתכם פעם בגלל דברים חיצוניים ושוליים? הייתם רוצים לחולל שינוי בעולם הדייטים? מבט אחר ומרענן על עולם הדייטים בספר מרתק! קמפיין ההדסטארט נמצא בשבוע האחרון שלו וזו ההזדמנות האחרונה לרכוש את הספר במחיר מוזל דרך הפרויקט.
סקירה: שלומית בלאו-בוזנח | פורסם: 10/11/20 17:07

פסלו אתכם פעם בגלל דברים חיצוניים ושוליים?

הייתם רוצים לחולל שינוי בעולם הדייטים?

שלום לכם, שמי שלומית בלאו-בוזנח ולאחרונה סיימתי את כתיבת ספרי הראשון, 'תעביר את זה הלאה'. בזכות הספר אני מבקשת להעניק מבט אחר ומרענן על עולם הדייטים הדתי-לאומי, עם קריאה לשינוי חברתי שאולי תעניק תקווה לרווקים ורווקות. בנוסף, אני מאפשרת הסתכלות חדשה על מושג היופי ועל החשיבות שיש (או אין) לו בבניית מערכת יחסים יציבה ואוהבת.

את הספר כתבתי מתוך החוויה האישית שלי ושל עוד רבים אחרים. פרויקט ההדסטארט למימון הוצאת הספר נמצא באוויר וסומן כבר פעמיים כ'בחירת הצוות' של אתר הדסטארט לקידום הפרויקט.

#קישור לפרויקט: https://headstart.co.il/project/59715

על מה הספר?

זהו רומן עלילתי. הספר מספר על רעות, בחורה מכוערת מאוד, שנרשמת לאתר שידוכים יחודי במטרה לפגוש בחור שקודם יכיר אותה ואת האישיות שלה לפני שיירתע מהמראה החיצוני שלה. באתר היא פוגשת את אלעד, בחור פופולרי ומבוקש, הקשר ביניהם הולך ונרקם עד שאלעד מבקש לפגוש אותה במציאות. ואז הכל משתבש.

איך הגעת לכתוב את הספר?

את הספר התחלתי לכתוב בתור רווקה, אחרי שש שנים ארוכות של מאות דייטים, חלקם נעימים ובאווירה חיובית וחלקם לא נעימים ואפילו הזויים למדי. הרגשתי שיש צורך בשינוי גדול בכל שיטת הדייטים והשידוכים והספר הוא הצעד הראשון בקריאה לשינוי כזה. 

למי הספר מתאים?

הספר מתאים לכל מי שנמצא בשלב היציאה לדייטים בחיים, או עומד להיכנס אליו. גם למי שכבר הספיק להתאכזב, להתייאש, לוותר ולעזוב את החיפוש. הספר מיועד לאנשים שמבקשים שישפטו אותם על פי מי שהם ולא איך שהם נראים, היכן שירתו בצבא או נתונים חיצוניים אחרים. וגם למי שמבקש לקבל הסתכלות אחרת וחדשה על עולם הדייטים הדתי-לאומי, ממישהי שחוותה אותו מבפנים.

כיצד ניתן לרכוש את הספר?

כרגע ניתן לרכוש את הספר רק דרך קמפיין ההדסטארט להוצאתו שנכנס לשבוע האחרון שלו באוויר. מלבד הספר יש אפשרות לרכישת תשורות נוספות ומגוונות. לאחר שקמפיין ההדסטארט יסתיים יהיה אפשר לרכוש את הספר דרכי. 

האם מחיר הספר כולל את המשלוח?

בוודאי! המחיר כולל את משלוח הספר ותשורות נוספות שתרכשו דרך הפרויקט. 

התחברתי לתכנים ואני רוצה לקרוא עליהם עוד, איפה אפשר לעשות את זה?

מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלי (שלומית בוזנח-בלאו בעברית), לקרוא את הפוסטים הרבים שאני כותבת בנושא ולהשתתף בדיונים המעניינים בתגובות. 

נכנסתי לפרויקט ואני רוצה לרכוש את הספר. איך עושים את זה?

פשוט מאוד: בוחרים את התשורה הרצויה בסכום שנוח לכם, מכניסים את הפרטים וזהו!

קמפיין ההדסטארט נמצא בשבוע האחרון שלו וזו ההזדמנות האחרונה לרכוש את הספר במחיר מוזל דרך הפרויקט. אני מזמינה אתכם להיכנס לקישור, לקרוא את התכנים ולצפות בסרטון, ואם הנושא מדבר אליכם אשמח שתתמכו בהוצאת הספר לאור. 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

פסלו אתכם פעם בגלל דברים חיצוניים ושוליים?

הייתם רוצים לחולל שינוי בעולם הדייטים?

שלום לכם, שמי שלומית בלאו-בוזנח ולאחרונה סיימתי את כתיבת ספרי הראשון, 'תעביר את זה הלאה'. בזכות הספר אני מבקשת להעניק מבט אחר ומרענן על עולם הדייטים הדתי-לאומי, עם קריאה לשינוי חברתי שאולי תעניק תקווה לרווקים ורווקות. בנוסף, אני מאפשרת הסתכלות חדשה על מושג היופי ועל החשיבות שיש (או אין) לו בבניית מערכת יחסים יציבה ואוהבת.

את הספר כתבתי מתוך החוויה האישית שלי ושל עוד רבים אחרים. פרויקט ההדסטארט למימון הוצאת הספר נמצא באוויר וסומן כבר פעמיים כ'בחירת הצוות' של אתר הדסטארט לקידום הפרויקט.

סקירה: שלומית בלאו-בוזנח, 10/11/20 17:07
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

הייתי רוצה לקנות את הספר כשיהיה מוכן, אשמח שתיצרי עימי קשר לשם כך.

! דווח למנהל האתר

יש לי  הרבה מה להוסיף,  אשמח שתפני אלי בכרטיס

! דווח למנהל האתר