הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי >

מראה מראה שעל הקיר מי הכי יפה בעיר

אני אלבש את החצאית הזאת? זאת קצרה מדי, שלא יחשוב שאני לא מספיק צנועה וזאת ארוכה מטאטת את הרצפה. מה עם חולצה? אני אוהבת את הוורודה עם הפרחים הלבנים, אבל אולי אני אלבש את השחורה עם הפסים הלבנים?
ה. כהן | פורסם: 22/09/13 14:30

חשבתם לעצמכם כמה זמן אנחנו מתכוננות לדייט...

זה מלווה אותנו כל היום.

אז מה אני אלבש? מה אני יעשה בשיער? אני ישים איפור? איזה צלליות אני יעשה בעיניים? לשים אודם או רק גלוס מבריק? איזה סומק?  אני חייבת לעשות גבות, אני נראית כמו בנץ מרחוב סומסום וגם שפם בדחיפות שלא יחשוב שאני מחבלת. אימאל'ה יצא לי חצ'קון, זוועה, אני לא יכולה לצאת ככה, אוי ואבוי הוא גדול, די!!!

לאחר מריטת שערות אנחנו עושות סלקציה בתוך ארון הבגדים. אני אלבש את החצאית הזאת? זאת קצרה מדי, שלא יחשוב שאני לא מספיק צנועה וזאת ארוכה מטאטת את הרצפה. מה עם חולצה? אני אוהבת את הוורודה עם הפרחים הלבנים, אבל אולי אני אלבש את השחורה עם הפסים הלבנים? לא, הוא יחשוב שאני זברה? הוא לא אמר שהוא מתחבר לטבע.

זהו, בחרנו סוף סוף מה ללבוש, מתאפרים, קצת מתבשמים ואת השיער מסדרים, אסוף או מפוזר? זה כבר תלוי במצב רוח של השיער.

עכשיו נותר לי רק לחמוק מהבית בשקט... על קצות האצבעות... לצעוד קדימה... רק לא לפגוש את אמא... מאוחר מדי, שניה לפני שיצאתי מהדלת, אימא אותי בוחנת.

יוצאת לדייט? אותי היא סוקרת.. נראה לי ששמת קצת יותר מדי איפור! מה זה הריח הזה? מעולה... התלבשת יפה, האמת יותר מדי..  "נראית מיליון דולר". טוב... חייכתי ומהר מהבית עפתי.  

כאבי בטן ופרפרים, מתח ועצבים.

איפה הוא? איך הוא נראה במציאות? כבר אין לי סבלנות.

האמת הגעתי לבית קפה, עם לשון בחוץ, עייפה ומותשת, כבר רוצה ללכת.

הוא נראה טוב, אבל לוקח לו המון זמן להיפתח, לא היה לי כוח לדובב אותו כל כך.

בסוף, הוא אמר לי: "לא נראה לי שזה שייך". וכשהשדכן שאל מדוע? הוא ענה בצורה בוטה: "היא נראתה מאוד קודרת ואדישה".

מה? לא ייאמן, חשבתי לעצמי... איך זה יכול להיות שהוא לא רצה אותי... נראיתי סוף הדרך.

אבל בתוך תוכי הרגשתי שהוא צדק במה ששידרתי.

כי אחרי הכל טיפוח ויופי חיצוני מוסיפים ומאירים את הצד הפנימי.

כי רק כשאני שמחה וקורנת, אני נראית זוהרת, סוף הדרך.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

חשבתם לעצמכם כמה זמן אנחנו מתכוננות לדייט...

זה מלווה אותנו כל היום.

אז מה אני אלבש? מה אני יעשה בשיער? אני ישים איפור? איזה צלליות אני יעשה בעיניים? לשים אודם או רק גלוס מבריק? איזה סומק?  אני חייבת לעשות גבות, אני נראית כמו בנץ מרחוב סומסום וגם שפם בדחיפות שלא יחשוב שאני מחבלת. אימאל'ה יצא לי חצ'קון, זוועה, אני לא יכולה לצאת ככה, אוי ואבוי הוא גדול, די!!!

לאחר מריטת שערות אנחנו עושות סלקציה בתוך ארון הבגדים. אני אלבש את החצאית הזאת? זאת קצרה מדי, שלא יחשוב שאני לא מספיק צנועה וזאת ארוכה מטאטת את הרצפה. מה עם חולצה? אני אוהבת את הוורודה עם הפרחים הלבנים, אבל אולי אני אלבש את השחורה עם הפסים הלבנים? לא, הוא יחשוב שאני זברה? הוא לא אמר שהוא מתחבר לטבע.

זהו, בחרנו סוף סוף מה ללבוש, מתאפרים, קצת מתבשמים ואת השיער מסדרים, אסוף או מפוזר? זה כבר תלוי במצב רוח של השיער.

עכשיו נותר לי רק לחמוק מהבית בשקט... על קצות האצבעות... לצעוד קדימה... רק לא לפגוש את אמא... מאוחר מדי, שניה לפני שיצאתי מהדלת, אימא אותי בוחנת.

יוצאת לדייט? אותי היא סוקרת.. נראה לי ששמת קצת יותר מדי איפור! מה זה הריח הזה? מעולה... התלבשת יפה, האמת יותר מדי..  "נראית מיליון דולר". טוב... חייכתי ומהר מהבית עפתי.  

כאבי בטן ופרפרים, מתח ועצבים.

איפה הוא? איך הוא נראה במציאות? כבר אין לי סבלנות.

האמת הגעתי לבית קפה, עם לשון בחוץ, עייפה ומותשת, כבר רוצה ללכת.

הוא נראה טוב, אבל לוקח לו המון זמן להיפתח, לא היה לי כוח לדובב אותו כל כך.

בסוף, הוא אמר לי: "לא נראה לי שזה שייך". וכשהשדכן שאל מדוע? הוא ענה בצורה בוטה: "היא נראתה מאוד קודרת ואדישה".

מה? לא ייאמן, חשבתי לעצמי... איך זה יכול להיות שהוא לא רצה אותי... נראיתי סוף הדרך.

אבל בתוך תוכי הרגשתי שהוא צדק במה ששידרתי.

כי אחרי הכל טיפוח ויופי חיצוני מוסיפים ומאירים את הצד הפנימי.

כי רק כשאני שמחה וקורנת, אני נראית זוהרת, סוף הדרך.

ה. כהן, 22/09/13 14:30
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.