כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי >

הצילו, אני רווקה!

"לפוסט של אמילי הגיבו כמה נשים שאני בטוחה שגם להן יש לב טוב ואכפתי, שכתבו שהוא נשבר כשהן רואות את מצעד "היפהפיות הבודדות".. אני מכירה כמובן את הקשיים.. אבל.."
יערה יפרח | פורסם: 29/10/20 16:42

הצילו, אני רווקה!

אז הגבתי השבוע על פוסט של אמילי עמרוסי הולנדר, שאני לא מכירה אישית אבל נראה לי שיש לה לב גדול, ובאותו הזמן הלב הטוב שלה כאב על הרווקות שהיא מפרסמת את הפוסטים לחיפוש זוגיות שלהן.

לפוסט של אמילי הגיבו כמה נשים שאני בטוחה שגם להן יש לב טוב ואכפתי, שכתבו שהוא נשבר כשהן רואות את מצעד "היפהפיות הבודדות".

ומול שברון הלב הכללי הזה, הייתי חייבת להגיד שנשים שעדיין לא נישאו הן לא מסכנות בהכרח, ושתפיסה כזאת מקטינה נשים ומשדרת להן שבמקום לעוף על החיים שלהן וליהנות מעצמן, הן צריכות להצטער על מר גורלן, ולהמתין באותה ביצת דכדוך וייאוש טובענית, עד שיגיע הגבר שיגאל אותן וישלוף אותן משם.

הרבה אנשים תמכו בדברים, אבל גם לא מעט אנשים התחילו לכתוב לי ולהסביר לי בהודעות כמה שאני טועה, כמה קשה להיות רווק, ואיך החיים מתחילים רק אחרי החתונה (אחד הדאונרים, אל תנסו בבית).

עכשיו, אני מכירה כמובן את הקשיים של תקופת הרווקות. ואפשר וצריך לתת להם מקום, ומותר כמובן להיות גם מדוכדכים מדי פעם (בחגים, ימי הולדת ולפני מחזור בכלל יש פטור גורף).

אבל.

בחיים יש קשיים. לפני החתונה, ואפילו אחרי החתונה. כי מאחר שהחיים האמיתיים הם לא רומן של ג'יין אוסטין והם דווקא לא מסתיימים בחתונה, ניתן לזהות תופעה מוזרה לפיה אנשים חווים מגוון קשיים גם אחרי החתונה. מי היה מאמין. 

אז אלו החיים, ובנוסף לכל היופי – יש גם קשיים. וצריך להתמודד איתם, אולי לעבור אותם, אבל אי אפשר להשהות את החיים עד שהקושי ייפתר.

אי אפשר לחיות בדכדוך תמידי ובהמתנה לחיים שיתחילו - כי החיים קורים עכשיו. אם נרצה או לא.

ותכלס זה גם לא כדאי - כי זה לא באמת מועיל, ובינינו זה גם לא מאוד אטרקטיבי.

אז מציעה שלא נהיה מסכנים אף פעם, לא נתמסכן ולא נמסכן אף אחד אחר. 

שנהנה מהחיים ונעוף עליהם, והלוואי שתבוא לכולנו אהבה גדולה בקרוב, ותהפוך את החיים המהממים שלנו למהממים עוד יותר :)

*יערה יפרח

לכרטיס של יערה בשליש גן עדן - לחצו כאן

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הצילו, אני רווקה!

אז הגבתי השבוע על פוסט של אמילי עמרוסי הולנדר, שאני לא מכירה אישית אבל נראה לי שיש לה לב גדול, ובאותו הזמן הלב הטוב שלה כאב על הרווקות שהיא מפרסמת את הפוסטים לחיפוש זוגיות שלהן.

לפוסט של אמילי הגיבו כמה נשים שאני בטוחה שגם להן יש לב טוב ואכפתי, שכתבו שהוא נשבר כשהן רואות את מצעד "היפהפיות הבודדות".

ומול שברון הלב הכללי הזה, הייתי חייבת להגיד שנשים שעדיין לא נישאו הן לא מסכנות בהכרח, ושתפיסה כזאת מקטינה נשים ומשדרת להן שבמקום לעוף על החיים שלהן וליהנות מעצמן, הן צריכות להצטער על מר גורלן, ולהמתין באותה ביצת דכדוך וייאוש טובענית, עד שיגיע הגבר שיגאל אותן וישלוף אותן משם.

הרבה אנשים תמכו בדברים, אבל גם לא מעט אנשים התחילו לכתוב לי ולהסביר לי בהודעות כמה שאני טועה, כמה קשה להיות רווק, ואיך החיים מתחילים רק אחרי החתונה (אחד הדאונרים, אל תנסו בבית).

יערה יפרח, 29/10/20 16:42
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

יפה!

! דווח למנהל האתר

מסכימה עם כל מילה. החיים הם בהחלט תמיד כאן ועכשיו וזה נכון לגבי כל עניין. ישר כח.

! דווח למנהל האתר

מסכימה עם כל מילה. החיים הם בהחלט כאן ועכשיו וזה נכון תמיד. ישר כח!

! דווח למנהל האתר

בגדול הרעיון שלך הוא נכון ואלו החיים רק יש הבד אם עוברים את מסע החיים ביחד עם אהבה תומכת או שעוברים אותם לבד ❣️

! דווח למנהל האתר

יישר כח אבל בכדי להגיע לגאולה אמיתית דהיינו מציאת משני הצדדים צריך להתאמץ. ולהגיד בוא או בואי אליי צריך ליזום. כי חיי הנישואים הם מחויבות נתינה אמון והכי חשוב לתת את נשמתך לילדים. ערב טוב ובזכות רחל אמנו נזכה לגאולה לכולנו

! דווח למנהל האתר

אין להישבר כול אחד ואחת הזיווג הנכון והמיועד לו או לה .ברגע הנכון ובזמן הנכון.

! דווח למנהל האתר

מה את מבלבלת במוח 

! דווח למנהל האתר

❤💙❤

! דווח למנהל האתר

וואו אהבתי בהצלחה ענקית ב'ה השם איתך 

! דווח למנהל האתר

כל המתנה היא מתנה כל השפעעע בדרך אליך ב'ה 

! דווח למנהל האתר

מסכימה איתך לגמרי..בשורות טובות לכולם כל אחד לפי הישועה שהוא צריך..

! דווח למנהל האתר

מסכים איתך לגמרי. משתדל ליישם, לא תמיד בהצלחה.

! דווח למנהל האתר

צודקת בהחלט!!

❤❤❤

! דווח למנהל האתר

כל מילה בול😀 

אשרייך

! דווח למנהל האתר

שאפו ולייק על הראיה החיובית והנכונה. 

יש אמרה מורכבת ועמוקה שאומרת: 

״אנחנו לא מה שאנחנו חושבים שאנחנו. 

אנחנו גם לא מה שאחרים חושבים שאנחנו.

אנחנו מה שאנחנו חושבים שאחרים חושבים שאנחנו.״

לצערנו, רובנו טועים ונכשלים בכך שאנו חושבים שהזולת רואה בנו (הפנויים) כלוקים בחסר.. זה שלנו. 

את צודקת במאת האחוזים. 

! דווח למנהל האתר

את אשמה שהגעת לגיל 25 ועוד לא התחתנת.

מה יקרה אם לא יהיו לך ארבע תארים ?

גברים חוששים מבחורה למדנית מדי. היא תבחן אותם על כל צעד ושעל. אלא אם תכירי בחור אנושי וחם בעל חוכמת חיים עשירה והשכלה תורנית שיכבד אותך כאשת חיל ולא כקרייריסטית.

בהצלחה !

! דווח למנהל האתר

צודקת בהחלט כל מילה ותמיד בהצלחה

! דווח למנהל האתר

הכול מאת ה׳ ויגיע בזמן

! דווח למנהל האתר

נכון מאוד ועדיין, זה לא קל. 

לי זה מרגיש כאילו החיים הוקפאו במידה מסויימת .... כי לא ממש התחלנו לממס אותם בזוגיות וילדים. 

! דווח למנהל האתר

זו הטרגדיה  של העידן בו אנו חיים בו מחפשים יותר טייטלים ופחות את האדם. רשימות מכולת תלושות מהמציאות ורצון לממש ציפיות של אחרים. 

! דווח למנהל האתר

מקסימנ ובהצלחה ליערית... במהרה לזיווג 

! דווח למנהל האתר

היי   מה  קורה  🌷

! דווח למנהל האתר

לא מאמין שהקב"ה משאיר אנשים לבדם ללא סיבה.

במקום להצדיק את המצב ולהשאר תקועים בו לנצח צריך להתחיל לחשוב איפה אנחנו לא בסדר ולא לחפש אשמים מבחוץ.

! דווח למנהל האתר

לבד הורג

! דווח למנהל האתר

ברכה והצלחה לכולם שבת קודש 

! דווח למנהל האתר

המון הצלחה בהמשך

! דווח למנהל האתר

כגרוש אני אומר שאת צודקת לחלוטין. עדיף להיות לבד ורע מאשר ביחד ורע. בעיות כאלה ואחרות, תמיד יש ותמיד יש לנסות ולהוציא את המיטב מהמצב. עדיף לתת זמן לבחירת הזיווג, מאשר לחשוב שהקשר צריך לכאוב יותר כדי להצדיק פרידה. לא הכל יכול להצליח, לא משנה כמה אנו מוכשרים בעיני עצמנו. המצב של בית שבור, מדרדר יותר נפשית ורוחנית מאשר רווקות. אולי אתם לא רואים את זה בבדידות העכשוית, או שאולי כן, כי יש פה המון שמדברים על הבדידות אבל לא מתמסמרים לאף אחד, או אחת. כנראה מאותו חשש שזה לא יעבוד ואז יהיה יותר גרוע.

אז באמת בהצלחה לכולנו וגאולה במהירה בימינו. שבת שלום שתהיה.

! דווח למנהל האתר

אני מוכן לעשות את החיים שלך ליותר טובים אז צרי קשרheart

! דווח למנהל האתר

מצעד "היפהפיות הבודדות" באמת?! כמה שטוח

! דווח למנהל האתר

קודם כל ובראש ובראשונה אומר את מה שידוע לכולנו "שמע ישראל ה אלוקינו ה אחד" ואנחנו פוסחים על זה כלאחר יד אבל זה לא כל מה שרציתי לומר מה שהתכוונתי לומר הוא שמאוד אהבתי לקרוא את המאמר לעשה זה מעורר בי רגשות מעורבים והמון שאלות מציפות את ראשי אבל לכל דבר יש סיבה והקדוש ברוך הוא לא מקפח אף אחד ואם הוא חיכה איתך עד עכשיו כנראה שעומד להגיע אלייך הגבר היחיד בעולם שרק הוא ורק הוא בשבילך אז בבקשה תסמכי על אלוקים בכל לבבך ובכל מאודך שכל התוכניות שלו הן מאוד טובות מי אנחנו שניכנס לחשבונות שמים כאילו יש לנו מושג ולו הקלוש ביותר בכדי להבין חשבונות שמים בואו נתמקד במה ששלנו שזה לימוד תורה ,שבת,ומעשים טובים. כי זה שלנו אבל לזווג סיווגים? רק אלוקים יכול כי הוא מכיר את כל הנשמות ושורשן והתאמותיהן ומה כל נפש או נשמה צריכה אז תקשיבי.

אני בטוח שאת בחורה מאוד יפה ומושכת שהרבה גברים היו רוצים להיות בנוכחותך ובחברתך ושמרת על עצמך עד כה אז בבקשה תמשיכי לעשות את זה עוד קצת עוד לא הרבה זמן אלא קצת זמן ותראי שהישועה תגיע בלי שתשימי לב לכך. אומרים ישועת ה' כהרף עין זאת אומרת השניה הזו שאנו ממצמצים השניה הזו שאנו סוגרים את העיניים ואנו פותחים אותה זו בערך המהירות שבה הישועה מגיעה ותזכיר דבר מאוד חשוב אולי הדבר הכי קשה לעשות הנמצאים בקשר עם מישהו וזה שצריך לעבוד על הקשר וזה אף אחד לא עושה כמעט בגלל זה יש הרבה פרידות ולפעמים זה ממש מכוער אבל תזכרי "קשר זה מצריך לעבוד על זה כל יום וכל היום ולטפח  את הקשר כל הזמן ואף פעם אל תפסיקי לומר לחבר שלך מה שאת רוצה שיתן לך כי גברים לא יודעים הרבה על נשים ולא מנסים להבין אותן ככה רובנו בכל מקרה תשתפו תחשפי תגידי מהם הדברים שאת צריכה ממנו בכדי שתהיה לך את החיבור הכי מוצלח צריך לגרום לזה לקרות וזה אומר בפה מלא מה שרוצים. בכל מקרה חפרתי סליחה שהטרחתי אותך עד כה.

הקדוש ברוך הוא ימלא משאלות ליבך לטובה ולברכה.

שהקדוש ברוך הוא ישלח לך את זיווג מסודר נשמתך ותהנו ביחד בית נאמן במהרה בימינו.אמן.

שבת שלום.   

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד תאמיני לי שלא מחפשים כל דבר שהוא בחיים מוצאים בהפתעה מפתיעה כדרך נס אין עוד מלבדו ..יש סדר עולמי קארמה יקום איך שתקראי לזה ...לפני יותר מ6 שנים דיברתתי עם גבר מדהים כימיה מושלמת 

סיפרתי לו יש לי חבר למען כנות הגינות לא יכולה לצאת איתך ..הוא אמר אם זה הזיווג שלנו נפגש ..מחכה לנס פרטי ויחד עם זה אחרי אתמול הכי טוב לשחרר ליקום 

היה לי חבר אז  .נפרדתי מהחבר ..גורל 

הכל מלמעלה 

מאחלת לכל רווקים/ות בהצלחה ואמן ב"ה שתזכו להיות.מאושרים עם הזיווג המושלם שישלים לכם את הדרך לבנות בית בישראל כדת משה וישראל 🥰🤗🥰

! דווח למנהל האתר

יערה יקרה!

מסכימה עם כל מילה שלך, מאחלת לך מזל והצלחה

! דווח למנהל האתר

מהממת ❤️

! דווח למנהל האתר

smileyמהממת בהצלחה

! דווח למנהל האתר

אשריייך רווקה מגיע לך צל"ש רמט"כל בוודאי

! דווח למנהל האתר

זאת זכותה להביע את עצמה 

וזכותה לבחור מה מתאים לה 

! דווח למנהל האתר

מסכים אתך במאה אחוז!

! דווח למנהל האתר

יערה, כזאת בחורה על רמה! מהכרות אישית, מי שיזכה בך יזכה בחיי נישואין מאושרים ומלאי חיים <3 

! דווח למנהל האתר

מה הלחץ בסוף כולם מתחתנים 

! דווח למנהל האתר

לבחור מעלי שאמר שכולם מתחתנים.

ברור שאתה ציני.

המציאות היא שיש כמות לא מבוטלת של רווקות בלתי ניתנות לחיתון מסיבות גיל. ואם מתחתנות אז בגיל גבולי או שכבר קשה עד בלתי אפשרי להקים משפחה. לא חבל??

! דווח למנהל האתר

איפה מוצאים אותה בקיצור?

! דווח למנהל האתר

בהצלחה לכולם במציאת הצד השני 😊

! דווח למנהל האתר

אחלה אמילי

! דווח למנהל האתר

כל מלה.

! דווח למנהל האתר

כל מילה בסלע תותחית !!!בהצלחה 

! דווח למנהל האתר

אהבתי את הכתיבה שלך , והתייחסות לחיים שחנו ולאהבה עצמית זה נכון מאוד אבל יחד עם זאת לא פשוטה הבדידות לכל המשתמע לכך ) רווקים, גרושים אלמנים(

! דווח למנהל האתר

מצטער אבל גם לבנים רווקים קשה באותה מידה

! דווח למנהל האתר