כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי > שידוך משמיים

שבוע הבא שתי חברות טובות שלי מתחתנות, ביום שני מיכל בירושלים, וביום חמישי שרית בפתח תקווה. היום בבוקר חברה שלחה לי מסרון שבשעה טובה היא ילדה בן. חברה אחרת נמצאת בקשר רציני ורק לי אין כלום
ה. כהן | פורסם: 10/09/13 18:11

נקשתי בדלת, אמא... אבא... תענו לי... לא שמעתי אף אחד, סובבתי את המפתח ופתחתי את הדלת. הבית היה ריק וחשוך, ניסיתי להדליק את אורות הבית, אך לא הצלחתי, הפסקת חשמל התפשטה באזור. עליתי לחדרי עם נר קטן  שהאיר בחמימות וקרן אליי.

הרגשתי לבד ופתאום מבלי לשים לב, התחלתי לדבר אליו בסחרור  קהות חושים מטורף, כשיכורה מעצבות ולא מיין שיכר. בקול נחנק התחלתי לשיר את השיר של שולי רנד: "ריבונו של עולם אם נדבר גלויות קשה לי בעולמך להיות..."

ופתאום התחלתי לדבר בבכי מהול בעצב ושמחה: "די,  אין לי כוח לזה...

מחר האירוסין של שירה ויחזקאל,

שבוע הבא שתי חברות טובות שלי מתחתנות, ביום שני מיכל בירושלים, וביום חמישי שרית בפתח תקווה. היום בבוקר חברה שלחה לי מסרון שבשעה טובה היא ילדה בן. חברה אחרת נמצאת בקשר רציני ורק לי אין כלום."

ראיתי את הרכבת שועטת על הפסים במהירות מטורפת, כולם עולים עליה, רק אני מביטה בה מהצד, מנופפת ידיי לשלום בחצי חיוך מעושה שלא יעלו עליי, שלא יחשבו שאני מסכנה.

היום, הסתובבתי במדרחוב והלכתי לחפש זוג נעליים.

ראיתי זוג עקב, גבוה ומרשים, עם פרח בקצה, ניגשתי למוכר וביקשתי במידה 38.

המוכר חזר ואמר  אין, אבל יש לי ב- 37. לא, הנפתי את ידי לסירוב, זה קטן.

תנסי אמר המוכר. ניסיתי, זה באמת לא היה מתאים.

אז אולי את רוצה את הזוג האדום? או את השחור? יש לי ורוד  ב38?

יש לי דגם אחר שאני חייב להראות לך, בובה של נעל מה את אומרת?

אני מתלבטת. מה יש כל כך להתלבט? זה רק זוג נעליים, זה לא חתן.  

לעזאזל, הטחתי את הכרית בקיר... איפה הוא, החתן הזה... איפה הוא נמצא? הוא קיים בכלל? ה' תענה לי... דמעה זלגה מלחיי..  מה אני צריכה לעשות כדי שהוא יחפש אותי, מה? איפה הבת קול שהכריזה עלינו כזיווג משמיים, ישנה?

קומי, ביקשתי בעצב... תביא אותו אליי, לפתיתי את הכרית בעוצמה.

לפתע נדלק האור  ואנחת רווחה של הקלה ושמחה נסוכה בפניי.  

כל השנים חשבתי שהבת קול שלי נמצאת רחוקה ממני בשמיים.

היום, הבנתי, שהבת קול שלי קמה... שהיא הקול הפנימי שלי

שמוביל את הלב שלי ומנווט אותו לבחור את האחד.

הרגשתי שאני צריכה לעשות השתדלות כדי לעזור לו לבוא, לתת לו מפתח לעולם שלי, ללב שלי, כי ידעתי שהבחור שלי לא ייפול משמיים, ואותי הוא לא ימצא בחיפוש אחר זוג נעליים.

ולכן באותו יום פתחתי כרטיס באתר שליש גן עדן,

החלטתי לפתוח פתח להזדמנות לקשר, לתת לו מפתח לעולם שלי, להתוודע לנשמה שלי. 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

נקשתי בדלת, אמא... אבא... תענו לי... לא שמעתי אף אחד, סובבתי את המפתח ופתחתי את הדלת. הבית היה ריק וחשוך, ניסיתי להדליק את אורות הבית, אך לא הצלחתי, הפסקת חשמל התפשטה באזור. עליתי לחדרי עם נר קטן  שהאיר בחמימות וקרן אליי.

הרגשתי לבד ופתאום מבלי לשים לב, התחלתי לדבר אליו בסחרור  קהות חושים מטורף, כשיכורה מעצבות ולא מיין שיכר. בקול נחנק התחלתי לשיר את השיר של שולי רנד: "ריבונו של עולם אם נדבר גלויות קשה לי בעולמך להיות..."

ופתאום התחלתי לדבר בבכי מהול בעצב ושמחה: "די,  אין לי כוח לזה...

מחר האירוסין של שירה ויחזקאל,

שבוע הבא שתי חברות טובות שלי מתחתנות, ביום שני מיכל בירושלים, וביום חמישי שרית בפתח תקווה. היום בבוקר חברה שלחה לי מסרון שבשעה טובה היא ילדה בן. חברה אחרת נמצאת בקשר רציני ורק לי אין כלום."

ראיתי את הרכבת שועטת על הפסים במהירות מטורפת, כולם עולים עליה, רק אני מביטה בה מהצד, מנופפת ידיי לשלום בחצי חיוך מעושה שלא יעלו עליי, שלא יחשבו שאני מסכנה.

היום, הסתובבתי במדרחוב והלכתי לחפש זוג נעליים.

ראיתי זוג עקב, גבוה ומרשים, עם פרח בקצה, ניגשתי למוכר וביקשתי במידה 38.

המוכר חזר ואמר  אין, אבל יש לי ב- 37. לא, הנפתי את ידי לסירוב, זה קטן.

תנסי אמר המוכר. ניסיתי, זה באמת לא היה מתאים.

אז אולי את רוצה את הזוג האדום? או את השחור? יש לי ורוד  ב38?

יש לי דגם אחר שאני חייב להראות לך, בובה של נעל מה את אומרת?

אני מתלבטת. מה יש כל כך להתלבט? זה רק זוג נעליים, זה לא חתן.  

לעזאזל, הטחתי את הכרית בקיר... איפה הוא, החתן הזה... איפה הוא נמצא? הוא קיים בכלל? ה' תענה לי... דמעה זלגה מלחיי..  מה אני צריכה לעשות כדי שהוא יחפש אותי, מה? איפה הבת קול שהכריזה עלינו כזיווג משמיים, ישנה?

קומי, ביקשתי בעצב... תביא אותו אליי, לפתיתי את הכרית בעוצמה.

לפתע נדלק האור  ואנחת רווחה של הקלה ושמחה נסוכה בפניי.  

כל השנים חשבתי שהבת קול שלי נמצאת רחוקה ממני בשמיים.

היום, הבנתי, שהבת קול שלי קמה... שהיא הקול הפנימי שלי

שמוביל את הלב שלי ומנווט אותו לבחור את האחד.

הרגשתי שאני צריכה לעשות השתדלות כדי לעזור לו לבוא, לתת לו מפתח לעולם שלי, ללב שלי, כי ידעתי שהבחור שלי לא ייפול משמיים, ואותי הוא לא ימצא בחיפוש אחר זוג נעליים.

ולכן באותו יום פתחתי כרטיס באתר שליש גן עדן,

החלטתי לפתוח פתח להזדמנות לקשר, לתת לו מפתח לעולם שלי, להתוודע לנשמה שלי. 

ה. כהן, 10/09/13 18:11
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

בס"ד

בע"ה השנה תתחתני אכי"ר,אני לוקח לימוד חצי שעה חפץ חיים עבורך בלי נדר.

! דווח למנהל האתר

תמשיכו לחפש גם חתיך גם עשיר גם משכיל ...אה ואיך שכחתי זה הכי חשוב שיהיה צדיק...כל אחת עפה על עצמה וחיה בסרט ..רק הקב״ה מושלם...והוא שונא גאווה

! דווח למנהל האתר