הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי >

כתיבה וחתימה טובה

תקיעות השופר העירו אותי וטבחו בי בצרור יריות חמות. תקום, תתעורר צעקתי לעצמי, צובט בכל גופי, מחייה את עצמי מחדש. היום אני מוציא מהראש את תקופת הבדידות את ה"לבד".
ה. כהן | פורסם: 02/09/13 12:13

בקול שופר, בשברי תקיעה ותרועה אני עוצם את עיניי למרום ונושא תפילה.

המולת המתפללים בבית כנסת נאחזים בהיכל הקודש ומצטופפים בצילו כאילו היה הכותל המערבי וטומנים ראשם בכפורת כתינוקות של בית רבן שזועקים ושופכים את ליבם.

גם אני הייתי שם, רווק בן 30, בחור משכיל ומוצלח, שכולם תוהים, איך הוא עדיין לא נחטף? בחור איכותי, משכמו ומעלה, כריזמטי ושובה לב,  אופטימי ומחייך.

אבל בראשיתה של השנה, נאלמתי והחרשתי תפילה. לפתע, הבחנתי  בדמעה הזולגת מלחיי וכסכר שנפרץ, עלו תמונות מחיי ושטפו אותי בריקנות ובדידות  שאין לה קץ.

דמיינתי את כל הבחורות שיצאתי עמם, ואת כל השמות שזכרתי מתוכם.

ואחר חיפוש ארוך שלא תם ונשלם. החלטתי השנה להשלים עם ה"לבד" ולחזר אחריו, אחרי הכל הוא היחיד שנענה לי גיחכתי בצינות מאוסה.

טו...... טו..... טו..... טו..... תקיעות השופר העירו אותי וטבחו בי בצרור יריות חמות. התפכחתי בבהלה, שטוף זיעה. תקום, תתעורר צעקתי לעצמי, צובט בכל גופי, מחייה את עצמי מחדש.

היום ראש השנה, היום הרת עולם,

היום אני מוציא מהראש את תקופת הבדידות  את  ה"לבד".

ועושה לעצמי סימנים טובים לשיפור נקודות האור בחיים.

ראשית, אני ניגש לכתוב כעת, בחותם של אמת,

השנה אני מתחתן  ואולי זאת תהיה אחת מכן? :) 

החלטתי השנה להוציא מהראש את ה"לבד" ולחיות יחדיו

ומי יודע אולי השנה אתחתן ולי היא תגיד כן. :)

כתיבה וחתימה טובה.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

בקול שופר, בשברי תקיעה ותרועה אני עוצם את עיניי למרום ונושא תפילה.

המולת המתפללים בבית כנסת נאחזים בהיכל הקודש ומצטופפים בצילו כאילו היה הכותל המערבי וטומנים ראשם בכפורת כתינוקות של בית רבן שזועקים ושופכים את ליבם.

גם אני הייתי שם, רווק בן 30, בחור משכיל ומוצלח, שכולם תוהים, איך הוא עדיין לא נחטף? בחור איכותי, משכמו ומעלה, כריזמטי ושובה לב,  אופטימי ומחייך.

אבל בראשיתה של השנה, נאלמתי והחרשתי תפילה. לפתע, הבחנתי  בדמעה הזולגת מלחיי וכסכר שנפרץ, עלו תמונות מחיי ושטפו אותי בריקנות ובדידות  שאין לה קץ.

דמיינתי את כל הבחורות שיצאתי עמם, ואת כל השמות שזכרתי מתוכם.

ואחר חיפוש ארוך שלא תם ונשלם. החלטתי השנה להשלים עם ה"לבד" ולחזר אחריו, אחרי הכל הוא היחיד שנענה לי גיחכתי בצינות מאוסה.

טו...... טו..... טו..... טו..... תקיעות השופר העירו אותי וטבחו בי בצרור יריות חמות. התפכחתי בבהלה, שטוף זיעה. תקום, תתעורר צעקתי לעצמי, צובט בכל גופי, מחייה את עצמי מחדש.

היום ראש השנה, היום הרת עולם,

היום אני מוציא מהראש את תקופת הבדידות  את  ה"לבד".

ועושה לעצמי סימנים טובים לשיפור נקודות האור בחיים.

ראשית, אני ניגש לכתוב כעת, בחותם של אמת,

השנה אני מתחתן  ואולי זאת תהיה אחת מכן? :) 

החלטתי השנה להוציא מהראש את ה"לבד" ולחיות יחדיו

ומי יודע אולי השנה אתחתן ולי היא תגיד כן. :)

כתיבה וחתימה טובה.

ה. כהן, 02/09/13 12:13
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.