כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
הכרויות ופנאי > ותפתח האתון את פיה...

כולם פה מחפשים אהבה בנרות וטרם מצאו , למה ? או מה הקשר בן מכ"ם לאהבה?
אורית | פורסם: 01/08/13 10:43

לא, איני אתון והצד השני אינו .... , אך חושבת שיכולה לשמש פה לכמה אנשים ובעיקר כנראה נשים.

בתור אחת שיצא לה קצת להיות באתר רוצה אני לשתף בדברים שהייתי שמחה אם תוכלו לתת דעתכם עליהם :

נוצר איזשהו קשר בן אנשים באתר . הבחורגבר לא מעוניין בהמשך הקשר ופשוט לא טורח להודיע לצד השני ... נו מה היא תבין ....

מה היא תבין ??מתי היא תבין ??? אחרי יום , יומיים ??? ומה בינתיים , האם עליה לחכות לכבודו ( כי אולי היה עסוק ולא יצא ) או שמא להמשיך בחיפושים לאביר הבא.

מה יותר פשוט מלהודיע בכנות יום למחרת האם מתאים או לא .

קשה בטלפון , אז אפשר בסמס ( סליחה מכל הצדיקים שיש להם פלאפונים כשרים ) רצוי אפילו להחמיא : היית נחמדה , אך זה לא בשבילי ( בניסוח כזה או אחר וזה גם לא שקר: על כלה אומרים כלה נאה וחסודה . האם זה נכון לגבי כולן?  כן , בטוח שיש בכלה הפוטנציאלית הזו גם דברים טובים וחיוביים , רק שאולי אתה טרם הבחנת בכך ).

מדוע לא לסיים בטוב ולהשאיר את הצד השני בהרגשה נוחה או לפחות לא דחויה.

תהיה גבר ותתגבר על אי הנוחות הקטנה שלך, לעומת שלה .

בשבילך זה אולי קושי ואו אי נוחות של 2 דק' , אך בשבילה זו אי וודאות שנמשכת כמה שעות, בהן קודחות בה המחשבות נו מתי הוא יתקשר ? רק שזה לא ייפול באמצע ההרצאה והוא יחשוב שאני לא רוצה ,או למה אינו מתקשר ? האם הוא כ"כ עסוק או שקרה לו חלילה משהו אחר. אז נו שיתקשר...אני כבר באה לעזר ...

ולגבי הצד השני אגיד שגם לסנן , זה אינו מוסרי . גם הבחור המתקשר אינו יודע האם הוא מסונן או סתם לא יצא לך לענות ... ואז מתחילים ניחושים וכל מיני תרחישים ולפעמים מתפספסות הזדמנויות , בגלל כל מיני פרשנויות .

כולם פה מחפשים אהבה בנרות וטרם מצאו , למה ? או מה הקשר בן מכ"ם לאהבה?

"המכ"ם מורכב ממשדר וממקלט. המשדר משדר אלומה של קרינה אלקטרומגנטית (גלי רדיו), מאנטנה. שבריר מהקרינה המפוזרת על ידי העצם מוחזר באופן זה אל הכיוון ממנו שודר. המקלט עוקב אחר אותות קרינה החוזרים מן המרחב שמאפייניהם תואמים למאפייני האותות ששודרו". (לקוח מויקיפדיה).

המכ"מ בעצם משדר אותות וקולט בחזרה את מה ששידר .

מכ"מ – ראשי תיבות מידה כנגד מידה.

מה שחוזר לאדם תואם למה ששידר (שפעל), זהו אחד מהחוקים על פיו העולם פועל.

גם עם האבות הקדושים דקדקו באופן הזה .

למשל יעקוב אבינו שברח לחרן ולא קיים מצוות כיבוד הורים , במשך כמדומני 28 שנים , לא זכה שבנו יוסף יכבד אותו , אותו פרק זמן בדיוק. ומה יעקוב אבינו שנאלץ בציווי אימו ולמען הצלת חייו לפעול כן שילם על כך , מה נגיד אנחנו שבבחירתנו אנו פועלים ?!

אז לא חבל שכל המאמצים לא יישאו פרי בגלל שאנחנו, ללא יודעין , גורמים לסבל או פוגעים במישהו בצד השני .

כולם רוצים להיות אהובים , אז בואו נתחיל בלאהוב את השני , גם אם אינו כמותי או לא בדיוק מתאים לי , העיקר שהוא יהודי .

גם כשיש חושך מוחלט , גפרור דולק קטן מניס ומביס את החושך ואדם שמחייך לשני גורם שהשני מחייך לאחר , החיוך ממשיך להתפשט ומדביק עוד אנשים בשרשרת.

תשובה קדמה לעולם וגם בורא עולם מוכן למחול על עוונות שנעשים כלפיו , אך אדם שציער אדם אחר , רק ממנו יוכל לבקש ולקבל את הסליחה.

עכשיו כשאת ואתה יודעים מה הצד השני מרגיש הייתי שמחה אם כולנו נוכל לנהוג ב"סוף מעשה במחשבה תחילה".

אני מאחלת כמובן לכולם בהצלחה... 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לא, איני אתון והצד השני אינו .... , אך חושבת שיכולה לשמש פה לכמה אנשים ובעיקר כנראה נשים.

בתור אחת שיצא לה קצת להיות באתר רוצה אני לשתף בדברים שהייתי שמחה אם תוכלו לתת דעתכם עליהם :

נוצר איזשהו קשר בן אנשים באתר . הבחורגבר לא מעוניין בהמשך הקשר ופשוט לא טורח להודיע לצד השני ... נו מה היא תבין ....

מה היא תבין ??מתי היא תבין ??? אחרי יום , יומיים ??? ומה בינתיים , האם עליה לחכות לכבודו ( כי אולי היה עסוק ולא יצא ) או שמא להמשיך בחיפושים לאביר הבא.

מה יותר פשוט מלהודיע בכנות יום למחרת האם מתאים או לא .

קשה בטלפון , אז אפשר בסמס ( סליחה מכל הצדיקים שיש להם פלאפונים כשרים ) רצוי אפילו להחמיא : היית נחמדה , אך זה לא בשבילי ( בניסוח כזה או אחר וזה גם לא שקר: על כלה אומרים כלה נאה וחסודה . האם זה נכון לגבי כולן?  כן , בטוח שיש בכלה הפוטנציאלית הזו גם דברים טובים וחיוביים , רק שאולי אתה טרם הבחנת בכך ).

מדוע לא לסיים בטוב ולהשאיר את הצד השני בהרגשה נוחה או לפחות לא דחויה.

תהיה גבר ותתגבר על אי הנוחות הקטנה שלך, לעומת שלה .

בשבילך זה אולי קושי ואו אי נוחות של 2 דק' , אך בשבילה זו אי וודאות שנמשכת כמה שעות, בהן קודחות בה המחשבות נו מתי הוא יתקשר ? רק שזה לא ייפול באמצע ההרצאה והוא יחשוב שאני לא רוצה ,או למה אינו מתקשר ? האם הוא כ"כ עסוק או שקרה לו חלילה משהו אחר. אז נו שיתקשר...אני כבר באה לעזר ...

ולגבי הצד השני אגיד שגם לסנן , זה אינו מוסרי . גם הבחור המתקשר אינו יודע האם הוא מסונן או סתם לא יצא לך לענות ... ואז מתחילים ניחושים וכל מיני תרחישים ולפעמים מתפספסות הזדמנויות , בגלל כל מיני פרשנויות .

אורית, 01/08/13 10:43
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

וואו!! לא פשוט..! שכוייח! כמו שכתוב: "עמוד כגבר והתגבר."   :-)  האתר הזה הוא ניסיון לא פשוט.. אני מצדדת בכל דברייך. לדעתי עוד משהו חשוב מאוד, בשביל הנחת שלנו, לחשוב מחשבות חיוביות ולדון לכף זכות. ואולי אפילו אם רואים שעברו יומיים- לשלוח הודעה. "מה קורה? אפשר לדבר?"

וברור!!!!!- כנות זה שם המשחק! 

הרבה נחת רוח ושמחה!!

! דווח למנהל האתר