כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
קודם 1 2 3 4 5 הבא
61-90 מתוך 136
רגע לפני שאתם דופקים עוד בקבוק של 'ג'וני ווקר' לכבוד ה'עד דלא ידע' של פורים, כדאי לכם להציץ בסיפור הבא: לפעמים אנחנו לוקחים את המסכות של פורים לתוך הדייטים שלנו ובך מונעים מהצד השני להכיר אותנו באמת ולגעת בנו מבעד לשריון המסכות. לפעמים אם לא נוריד אותם
11 תגובות ו-34094 צפיות
ימי ראשית הקיץ, הם ימי סיום והתחלה. סיום חגי האביב, המסמלים את ההתחדשות והשמחה ותחילת הקיץ החם והארוך, המקדים את חגי החורף.
4 תגובות ו-4420 צפיות
כשאת נפגשת עם גבר לשידוך, קחי אחריות-מלאה, על הבחירה שלך. אל תעלי על מסלול-בריחה שלך מעצמך. אל תיתחבאי מאחורי הגבר, אל תחפשי בו מיפלט, אלא ראי בזוגיות, בחירה נטו שלך!
0 תגובות ו-1111 צפיות
סדרה של הדרכות וידאו מרגשות במתנה! סדרה שנרשמו אליה אלפי רווקים ורווקות עד היום..
1 תגובות ו-1826 צפיות
עכשיו כשהלב פתוח, כשהרגש נע ממש בתוכך, כבר לא תוכל לומר "אני לא מרגיש", "אין לי רגש". זהו המצב הפשוט והטבעי שלך, שאתה חי, והרגש נע ומרעיד בך. את הפשטות הזו אנחנו נוטים לאבד, בגלל הרעש והאטימות שמנסים להפיל אותנו ברשתם.
1 תגובות ו-1182 צפיות
האמת אין לי מושג מה אני עושה פה, נותנת לעצמי קצת תקווה שאולי פה זה יצליח בע"ה, אף פעם לא האמנתי באתרי היכרויות למיניהם כי היום לא באמת יודעים מי יושב מאחורי המסך. אז משהו שכולנו רוצים זה למצוא אהבת אמת...
1 תגובות ו-1113 צפיות
הבעיה היא שבעידן המדיה ואתרי ההיכרויות הרבים, נוצרה אשליה שיש מבחר אין סופי, ושאולי משהו טוב יותר מחכה לנו מעבר לפינה, ואז אנחנו עלולים להיכנס לסחרור כזה שבודק ובודק ולא ממש נותן צ'אנס לקשרים להיבנות בקצב שפוי...
3 תגובות ו-1670 צפיות
על מה ולמה חרב שידוך? לא כולם/ן מושלמים/ות, האם האביר/נסיכה מאחר/ת לבוא, או שאת/ה מחבלים בהגעתו/ה ? המאמר נכתב בלשון אחידה אך מתכוונת לשני המינים. אשמח לקבל הארות/הערות...
9 תגובות ו-20389 צפיות
"אל תשאל הכרתי מישהי באתר כל כך מקסימה! כל כך מיוחדת, אני מרגיש שזה זה.. יש חיבור, יש עומק"
11 תגובות ו-14104 צפיות
אני מנסה להתקדם ולהמשיך הלאה במסע, אבל עם צל גדול של חותם קריעת הכתובה. לא, מהעבר איני יכול להימלט או לברוח, והאמת שכל פגישה מעלה את רמת המתח. לא קל לתת אמון מחדש, לפתוח את הלב הפצוע בחשש.
2 תגובות ו-2368 צפיות
נותרו מקומות בודדים לבנים!! רשימת הבנות נסגרה! התכנית מיועדת למגזר הדתי לאומי.
0 תגובות ו-1474 צפיות
איך להפסיק לבזבז זמן על דייטים מיותרים ולמצוא בקרוב זוגיות מאושרת? שיחה אינטרנטית מיוחדת וחגיגית, ניתן להאזין לשיחה מכל מקום והיא ללא תשלום.
1 תגובות ו-2037 צפיות
אני פוסע בשביל של הצלחה לא תמיד הדרך מבטיחה הקול המייאש פה ושם מופיע ומאיים בלאט אותי להכניע אך הפנמתי את כללי המשחק תחשוב גדול ותצליח בענק.
4 תגובות ו-3509 צפיות
בשביל לזהות את הרצון הפנימי ולהתחיל לפתח אותו, כדי להישאר מי שאנחנו באמת, אתם מוזמנים להוריד חינם חוברת עבודה לאימון עצמי שנקראת 100% אני! מספר תרגילים עוצמתיים שכל אחד יכול לעשות עם עצמו, ולחזור למיקוד פנימי.. מהיום גם את/ה יכול להתחיל, והכל בחינם!
1 תגובות ו-2393 צפיות
אחת הבעיות המדוברות ביותר היא המצוקה הגדולה בתחום ההיכרויות. הבנים מרגישים את זה, והבנות עוד יותר. האם יש משהו לעשות בעניין? האם חייבים לחיות עם זה ולהמשיך להתפלל ולקוות לטוב או שניתן לשנות את המצב הזה?
5 תגובות ו-2371 צפיות
לבנות בלבד: הערב, יום א' , כ"ז סיון 14/6/2015 בשעה 19:00. ערב מיוחד בבית הארחה בית וגן.
1 תגובות ו-1329 צפיות
העולם הזה מנסה לשדר לי כבר 5 שנים שאני לא טובה מספיק. בהתחלה הייתי דעתנית מדי, אח"כ חליתי, אח"כ לא דעתנית מספיק, אח"כ לא מספיק טובה בשביל בעלי שעמד בתחילת ההכרות שלנו נפעם ממני בדיוק כמו שבחורים נפעמים ממני אחרי סמול-טוק ראשון...
10 תגובות ו-2038 צפיות
למרות שהייתי מנהל שנים רבות, היו דברים רבים שביצעתי בפועל אבל לא ממש הבנתי את העומק והאפשרויות שבהם, והרגשתי שחסר לי משהו. היום, לאחר שסיימתי את לימודי התואר השני, אני מרגיש שיש לי הבנה מעמיקה יותר של הנושאים ושקיבלתי כלים לניהול יעיל יותר..
0 תגובות ו-1320 צפיות
נעמי ורבקה הן תאומות זהות בנות 25, שנולדו בהפרש של 40 דקות אחת אחרי השנייה.. השתמשו באותו כרטיס באותו אתר הכרויות, הכירו בחור והתחתנו בהפרש של חודש.. צפו בכתבה בערוץ 2
31 תגובות ו-7128 צפיות
כמעט כל מה שקורה בפגישות יכול ללמד אותנו דברים חשובים על עצמנו ועל בן זוגנו, ולכוון אותנו למקומות שמצריכים בירור נוסף. יחד עם זה צריך להיזהר לא לטעות בפרשנות.
0 תגובות ו-1073 צפיות
דעי לך שהתאמה בין בני זוג לא נקבעת לפי שם ולפי תאריך הלידה שלהם (ובוודאי לא לפי תאריך לועזי). ההתאמה תלויה בתכונות של בני זוג ויותר מזה בדרך בה יבחרו לנהל את חיי הנישואים שלהם.
0 תגובות ו-1100 צפיות
הוא מאלה שאתה לא מבין איך זה שלא התחתנו עד היום. חכם, כריזמטי, ג'נטלמן אמיתי, נראה מצוין. ובכל זאת, בן 34 ועדיין רווק.. אתה התחתנת בינתיים. שלושה ילדים ב"ה. שמעת שהצליח מאוד בעסקים, הקריירה משגשגת, אך הזמנה לחתונה טרם הגיעה.
0 תגובות ו-1088 צפיות
כל אחד מאתנו הוא בטיול של חייו, עסוק בחיי היומיום, טרוד בהישרדות, אך החוכמה היא לצאת מהחומה שבנינו לעצמנו חומת ההגנה, ולהרגיש שבחוסר הוודאות, הספק המכרסם והאבלות- האהבה מצויה.
1 תגובות ו-1812 צפיות
אני לא צריכה לשכנע אתכם שאתרי היכרות הם ערוץ מצוין להיכרויות כדוגמת "שליש גן עדן" ודומיו, מהסיבה הפשוטה שאתם כבר כאן :) וגם אתם כמוני רואים את הפרסומים הנפלאים של הזוגות שזה מצליח להם. אז מה לעשות כדי שזה יקרה גם לך? כדי שגם אתה/את תופיעו בסיפור ההצלחה?
3 תגובות ו-4607 צפיות
בין כל הפחדים שלי מתחבא לו פחד אחד ,מאז ומתמיד, מסרב לעזוב, נראה שנוח לו שם.. הפחד להישאר לבד. אז נכון שלא סמכתי על אף גבר בחיי ונכון שחיפשתי להרוס כל קשר שהיה מועד לרציני. כמובן מהפחד להיפגע. עדיף להישאר לבד עם חצי לב מאשר לבד בלי לב בכלל..
2 תגובות ו-1587 צפיות
אוף מתי יהיה לי את ה"ביחד", את הצחוק את ההסתכלות התמימה לעניו של האחר סתם כי ככה בא לי מתי היא תבוא? אתה משתדל לקיים את עניין השמחה בכול כוחך, מתפלל, בוכה , מדבר וזה לא מגיע, קשה זיווגו של אדם קריעת ים סוף, אין ספק בכך...
0 תגובות ו-1171 צפיות
אז איך זה שכבר שנים בעולם ההיכרויות, עדיין לא מצאתי את אותה אחת המתאימה?... אז הנקודה היא כזאת: כבר היו בעבר, כמה וכמה בנות שכאשר נפגשתי איתן והדברים התקדמו יפה, הגענו לקטע שבו החלטתי לשתף אותן בסוג של בעיה שיש לי, ששמה הוא OCD או בעברית- "טורדנות כפייתית
11 תגובות ו-2653 צפיות
יש המון סיבות מדוע נשארת רווקה עד גיל זה, ואל תכי על חטא, אל תייסרי את עצמך. את חייבת להתבונן על עצמך וחייך בצורה נכונה, לסלוח לעצמך אם הייתה לך הזדמנות להתחתן ולא מימשת אותה, כי באותו רגע חשבת שזה מה שנכון לעשות, ואנו תמיד חכמות בדיעבד לאחר מעשה.
0 תגובות ו-1157 צפיות
האחת אני לא מאמין!! פשוט לא מאמין... סוף סוף! אחרי כל-כך הרבה שנים של חיפושים קדחתניים, אחרי כל-כך הרבה סבל והמתנה, ציפייה, לילות חסרי שינה.. מצאתי אותה!! אני מתרגש כמו ילד קטן..
0 תגובות ו-1174 צפיות
"סיוט, פשוט סיוט", הוא אמר בדרמטיות. מגלגל את עיניו בייאוש. "שלושת רבעי שעה חיכיתי לפרינססה. לא, אתן פשוט לא נורמליות", הוא אמר בהכללה...
17 תגובות ו-28799 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
61-90 מתוך 136