כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכרויות ופנאי
קודם 1 2 3 4 5 הבא
31-60 מתוך 135
ארגון ׳אחדות וזוגיות' גאה להציג סופ״ש פנויים ופנויות בשבת חנוכה - חוגגים בבירה ירושלים! סופ"ש חנוכה!! 7/12/18 במלון "גולד ירושלים" - תתכוננו לסופ"ש מדהים, לחנוכה בלתי נשכח! 
41 תגובות ו-2898 צפיות
ארגון ׳אחדות וזוגיות' גאה להציג סופ״ש פנויים ופנויות באווירה יוצאת דופן - מוזמנים להתחדש ולמצוא אהבה - לפרטים והרשמה חייגו 0543211770 או 0542177059
6 תגובות ו-900 צפיות
האם זה האדם שאיתו ארצה לחיות, האם זה האדם שאיתו ארצה לקום כל בוקר מחדש?  האם כדאי לבחון הצעות נוספות? האם כדאי להיפגש עם כמה שיותר? האם הוא יהיה האדם שימלא בי את החלל ויגרום לי לאושר?
0 תגובות ו-239 צפיות
אבל עם קושי אחד אני לא מצליחה להתמודד וזה החוסר הצלחה שלי בדייטים. אני רוצה להבהיר שמבחינה חיצונית אני בחורה מרשימה ומטופחת שנמשכים אליי במהירות, עד שאני מציגה את עצמי ואז אני רואה כיצד הכל יורד לטימיון והבחור שעומד מולי מתפוגג ונעלם...
56 תגובות ו-4295 צפיות
לחברתי הכי טובה וגם ב"ה אהובתי היחידה , כי את הכי מכירה אותי...וכל מה שיש לי. השיר הזה נכתב ממש במקרה עם אותה המנגינה והלחן של נתן גושן.
3 תגובות ו-1378 צפיות
ארגון ׳אחדות וזוגיות׳ מזמינים אתכם לסופ"ש פנויים פנויות קסום! ואיתו חווית החופש המושלמת אל מול נוף עוצר נשימה של הכנרת, הגליל והרי הגולן.
735 תגובות ו-2501 צפיות
אני רוצה להביע מאמר בנושא שמאוד רגיש אצל כולנו במיוחד אצל אלה שיושבים שעות רבות באתר "שליש גן עדן" ואומרים לעצמם :"יאללה מתי אני ימצא את אהבת ליבי את האחת והיחידה.."
21 תגובות ו-2254 צפיות
זו הייתה אהבה ממבט ראשון. עיניה המצועפות הביטו אלי מבעד למסך הלפטופ. יפה כלבנה, ברה כחמה, איומה כנדגלות.
8 תגובות ו-982 צפיות
תראה, אתה בחור מאוד נחמד, אבל אני מרגישה..." הכול נגמר. הקסם התפוגג בשניה ואתם נהפכתם שוב לשני זרים. אתה נזרק שוב להתבוסס בביצת הרווקות, נאלץ להתחיל הכול מהתחלה, והפעם ממקום נמוך יותר. כי אומנם מבחינתה הסיפור הסתיים. אבל אתה מרגיש שהוא עדיין רודף אותך.
4 תגובות ו-1022 צפיות
היה לי מאוד כיף ביחד, אבל אני מרגיש שזה לא זה...'. עוד לפני שהצלחת להסדיר את הנשימה ולעכל את ה'בשורה' הוא הוסיף הנחתה נוספת 'אבל אשמח שנישאר ידידים. באמת'. נותרת בלי מילים. עדיין אין לך הסבר למה שקרה פה. קשה לך מאוד עם הפרידה, אבל התבלבלת עוד יותר...
4 תגובות ו-1213 צפיות
לחץ, בדרך כלל, לא עושה טוב לקשר. כשאחד מהצדדים דוחף חזק מדי קדימה או מתחיל לדבר על חתונה כשהשני עוד לא בשל לזה, הדבר עלול לגרום לרתיעה והתרחקות. קשר, כמו פרח, צריך את הזמן שלו כדי להתפתח. כדי שייווצר חיבור נפשי ורגשות יתחילו ללבלב דרושה סבלנות...
1 תגובות ו-977 צפיות
"אני לא מסוגל... אני לא יכול לקפוץ...". קפאתי מְאוּבָּן במקום שלי. המדריך לא המתין אפילו שניה. הוא כבר הכיר היטב את הסיטואציה. הוא נתן לי דחיפה מאחור וכהרף עין הייתי בחוץ.
1 תגובות ו-929 צפיות
עצה קטנה נתנו חז"ל: "אין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין" (תענית ח,ב). זה נכון ביחס לתחומים רבים, אך משמעותי במיוחד בתחום השידוכים. למרות החשק העז שלנו לצאת, לספר, לשתף ולהפיץ – צריך לשקול היטב מתי הדיבור באמת נצרך...
1 תגובות ו-987 צפיות
לבת זוגתי היקרה והאהובה שנמצאת אי שם, שלום. כתוב במקורות התורה ש40 יום לפני שנולדתי כבר יצאה בת קול שאמרה שאני שייך לך. מאז אני כבר נושק ל40 שנות חיים (בן 33) ועדיין לא מצאתי אותך.
41 תגובות ו-59890 צפיות
5 תגובות ו-926 צפיות
מתי יגיע תורי לאהבה ?
39 תגובות ו-69828 צפיות
מכירים את זה שאתם נפגשים עם בחורה, השיחה זורמת וקולחת, אתה מחייך אליה והיא אליך ובנוסף גם מפלרטטת איתך בשפת הגוף שלה.. ואתה בתגובה אומר לעצמך "וואו" !
3 תגובות ו-1055 צפיות
לסיים את פורים באפטר שישאיר לכם טעם טוב :) הקומיקאי יאיר אורבך, חה"כ ציפי חוטובלי ואור אלון בערב מיוחד ובלתי נשכח לחברי האתר! מלאי הכרטיסים אזל!!
2 תגובות ו-1465 צפיות
ישנן דרכים שונות להתחברות הנפשות. יכול להיות כך וייתכן גם אחרת. הכלל הכי חשוב הוא באהבה הוא שאין כללים, וכמו שאומר הפתגם הידוע: "באהבה ובמלחמה - הכול אפשרי".
1 תגובות ו-1017 צפיות
את נפגשת, אתה יוצא, אתם עושים את הכול כדי שזה כבר יקרה. אבל הזמן חולף ו...כלום. מסתיימת שנה ועוברות שנתיים, ואתם עדיין לבד. השאלה הגדולה היא – "מה בינתיים?!".
1 תגובות ו-931 צפיות
אני משערת שחלקכם מרגישים קושי לקראת החגים, כשכל המשפחה נפגשת יחד... במיוחד כשזה משפחות משפחות, במאמר הזה אני רוצה לעודד את רוחכם, לתת לכם טיפים מעצימים ונקודות לשינוי גישה כדי שתגיעו לחגים בשמחה, באושר ובנחת !
2 תגובות ו-690 צפיות
כל אחד ואחת שיוצאים לפגישות רוצים שיבחרו בהם והם גם מאמינים שהם ראויים שיבחרו בהם
5 תגובות ו-5262 צפיות
א"ב של דייטים - אורטל שור נותנת שלל טיפים, עצות ותובנות לפי הא"ב איך להצמיח קשר
2 תגובות ו-1288 צפיות
צודקת שאת לא מוכנה להתחתן בכל מצב ועם כל אחד, צודקת שאת לא מוכנה להתפשר, וצודקת שאת נאמנה למה שטוב לך ומחפשת את האחד. ולא נכנסת לקשר רק כדי להפיג את בדידותך... או מהפחד להישאר לבד..
0 תגובות ו-1618 צפיות
אז למה כל הדייטים שלך נראים אותו דבר? ואיך יוצאים ממעגל הקסמים המתסכל הזה???.. האמת היא שיש חלק כזה בתוכנו, שבאופן לא מודע גורם לנו להגיע לאותם תוצאות שוב ושוב, למשל: לחתוך אחרי דייט ראשון או שניים באופן שיטתי, להגיד 'לא' כמעט לכל הצעה, לצאת בלי סוף..
4 תגובות ו-2135 צפיות
לאחרונה אני שומעת מזוגות שאני מלווה על כך שדייט מתחיל נחמד, מרגיש סבבה, וממשיכים לצאת ואז סביב הדייט החמישי (פלוס מינוס, אל תתפסו אותי במילה...) יש משברון קטן, תחושה של בלבול, חוסר בהירות.. לחתוך??? להמשיך??? מה לעשות???
1 תגובות ו-1807 צפיות
דן לא הכיר אותי באמת. את הניסיונות שנאלצתי להתמודד איתם. את הקשיים שחיכו לי בכל פינה, הייאוש שפקד אותי לא פעם...
0 תגובות ו-782 צפיות
אם החלטת (ולא ניכנס כרגע לשיקולים) שלא זאת האישה שהועיד לך אלוקים, אל תשמור על דומיית אלחוט בתקווה שהיא 'תבין את זה לבד'. תודיע לה וכמה שיותר מהר. אל תמרח אותה רק כי קשה לך להגיד את ה'לא'.
1 תגובות ו-975 צפיות
חמישה עקרונות מתורת הנפש היהודית שישפרו את הזוגיות המתהווה שלכם. אנו מציעים לכם להיעזר בעקרונות שיש ליהדות להציע על מנת לשפר את הזוגיות החדשה שלכם.
1 תגובות ו-1714 צפיות
אחד המשפטים שמאד שגורים אצל שדכנים ושדכניות וכל מיני אנשי מקצוע עם כוונות טובות הוא הביטוי "אין לך מה להפסיד, כוס קפה!", כך משכנעים אותך לצאת לפגישה או דייט, גם כאשר יש להם סיכויי הצלחה נמוכים מאד...
0 תגובות ו-1667 צפיות
קודם 1 2 3 4 5 הבא
31-60 מתוך 135