כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
פודקאסט הכרויות
פודקאסט הכרויות >

מה ללבוש לדייט הערב?

למי מאיתנו זה לא קרה? העמידה מול ארון הבגדים והמחשבות של מה ללבוש לדייט הערב? אלגנט? ספורטיבי? מה נכון ללבוש לדייט? מוזמנים.ות להאזין ולצפות בספוטיפיי וביוטיוב על שפת גוף שיכולה ללמד אותנו מה הדייט שלנו חושב עלינו.. לגזור ולשמור! 
*הפודקאסט של שליש - פרק 7 | פורסם: 20/03/22 10:59

אין שני לרושם ראשוני - 

למי מאיתנו זה לא קרה?! העמידה הזאת מול ארון הבגדים והמחשבות של מה ללבוש לדייט הערב? שמלה? חצאית או מכנסיים וחולצה יומיומית? אלגנט? ספורטיבי? מכופתרת? מה נכון ללבוש לדייט?

מה הבגד שאלבש ישדר לדייט שלי? מה אני רוצה שיחשבו עליי ואיך הבגד שאלבש יעביר את זה? 

רוצים לשמוע את הריאיון המלא? לחצו כאן לפרק המלא ביוטיוב >>

להאזנה לערוץ הפודקאסטים החדש שלנו בספוטיפיי - לחצו כאן >>

והפעם פרק חשוב על סטיילינג לדייטים - טליה לוין עם מיכל מלאכי, מאפרת וסטייליסטית, העוסקת בתחום הביוטי והאופנה, ובין היתר גם מרצה ומעבירה סדנאות ליווי והעצמה לנשים ונערות.

פרק 7 בסדרת הפודקאסטים החדשה -

מוזמנים/ות להאזין ולצפות בספוטיפיי וביוטיוב על שפת גוף שיכולה ללמד אותנו מה הדייט שלנו חושב עלינו ומה הוא מרגיש בזמן הדייט ויש גם טיפים חשובים שכדאי לכל מי שיוצא לדייטים לשמוע. לגזור ולשמור! (לא רק לדייטים, יכול להתאים לכל סוג של פגישה עם אנשים).

לצפייה בפרק המלא ביוטיוב לחצו כאן >>

ואם עדיין לא נרשמתם או הורדתם את האפליקציה של שליש גן עדן - זה הזמן שלך להכיר :

להורדת האפליקציה לאנדרואיד>

להורדת האפליקציה לאייפון>

לאפליקציית jsmart - להכיר חכם>

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אין שני לרושם ראשוני - 

למי מאיתנו זה לא קרה?! העמידה הזאת מול ארון הבגדים והמחשבות של מה ללבוש לדייט הערב? שמלה? חצאית או מכנסיים וחולצה יומיומית? אלגנט? ספורטיבי? מכופתרת? מה נכון ללבוש לדייט?

מה הבגד שאלבש ישדר לדייט שלי? מה אני רוצה שיחשבו עליי ואיך הבגד שאלבש יעביר את זה? 

רוצים לשמוע את הריאיון המלא? לחצו כאן לפרק המלא ביוטיוב >>

להאזנה לערוץ הפודקאסטים החדש שלנו בספוטיפיי - לחצו כאן >>

*הפודקאסט של שליש - פרק 7, 20/03/22 10:59
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.