כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

הגיע הזמן ש.. תראו אותי!

פרוייקט חדש בשליש גן עדן - מאפשר לכם לספר את הסיפור שלכם! אי אפשר לדעת מאיפה זה יגיע - המילים שכתבתי, החיוך שבתמונה, והעיניים - כמובן העיניים, כבר ימצאו את הדרך ללב של האחד או האחת שמחכים רק לי. הפרטים בפנים >>
*פרוייקט חדש בשליש גן עדן | פורסם: 16/02/22 17:52

הגיע הזמן ש.. תכירו אותי! 

הכירו את דלפין - בת 31 מנתניה. שומרת שבת וכשרות. מתכנתת עצמאית. סבלנית ויודעת מאוד להכיל.

מחפשת גבר בגיל 28 עד 37, שומר שבת, צנוע, אופטימי עם שמחת חיים:)

לכרטיס של דלפין בשליש גן עדן - לחצו כאן

איך זה הולך לעבוד? 

שולחים הודעת וואטסאפ למספר הטלפון של טליה - 0534332506 : מצרפים להודעה מידע בסיסי עליכם, אמממ.. שימו לב שאתם לא מחסירים שום פרט מעניין.. וכמובן, לא שוכחים לצרף גם את התמונה הכי טובה שיש לכם בארסנל ;)  

פרוייקט חדש בשליש גן עדן - מאפשר לכם לספר את הסיפור שלכם >> 

אין לכם תמונה??

תוכלו לקבל צילומי תדמית בטבע באיזה מחיר שתבחרו! כן, כן, אתם בוחרים כמה תרצו לשלם בעבור השירות הזה!

לפרטים נוספים ולרישום לצילומי התדמית באיזה מחיר שתרצו לחצו כאן <<  

גם אני יכול לעוף. 

וזהו. ממש פשוט. עכשיו נותנים לזה לעוף. לפרוש כנפיים. נותנים לעצמנו להגיע למי שהכי מתאים לנו. 

המילים שכתבתי, החיוך שבתמונה, והעיניים - כמובן העיניים, כבר ימצאו את הדרך ללב של האחד או האחת שמחכים רק לי. 

עושים השתדלות נוספת, כי מי יודע מאיפה זה יגיע?

רוצים לקבל פניות מעוד מקומות ברחבי הרשת?

מאחר ואנחנו מבינים שהרבה אנשים מעבירים את הזמן שלהם ברשתות החברתיות, למה לא לנצל את ההזדמנות?

אז חברים וחברות, תהיו מוכנים לקבל פניות חדשות מעכשיו גם באינסטגרם, בפייסבוק וכמובן בשליש גן עדן ובJSmart.

מתחברים לרשת החברתית שלנו -

שולחים קישור לכרטיס שלכם בשליש גן עדן (ניתן להעתיק את הקישור מהמחשב בלבד, אם אין לכם כרטיס או שנתקלתם בבעיה צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו), בצירוף קישור לפייסבוק שלכם או לשם שלכם באינסטגרם.

חשוב מאוד! לעקוב אחרינו באינסטגרם חזרה - כדי שתוכלו לראות את התיוג:

shlish_gan_eden@

[email protected]

פרוייקט חדש: הסיפור שלכם - שלחו עכשיו הודעת וואטסאפ לטליה >> 

*והכי חשוב לזכור שיש לא מעט משתמשים - אז.. אנא התאזרו בסבלנות :)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הגיע הזמן ש.. תכירו אותי! 

הכירו את דלפין - בת 31 מנתניה. שומרת שבת וכשרות. מתכנתת עצמאית. סבלנית ויודעת מאוד להכיל.

מחפשת גבר בגיל 28 עד 37, שומר שבת, צנוע, אופטימי עם שמחת חיים:)

לכרטיס של דלפין בשליש גן עדן - לחצו כאן

איך זה הולך לעבוד? 

שולחים הודעת וואטסאפ למספר הטלפון של טליה - 0534332506 : מצרפים להודעה מידע בסיסי עליכם, אמממ.. שימו לב שאתם לא מחסירים שום פרט מעניין.. וכמובן, לא שוכחים לצרף גם את התמונה הכי טובה שיש לכם בארסנל ;)  

פרוייקט חדש בשליש גן עדן - מאפשר לכם לספר את הסיפור שלכם >> 

אין לכם תמונה??

תוכלו לקבל צילומי תדמית בטבע באיזה מחיר שתבחרו! כן, כן, אתם בוחרים כמה תרצו לשלם בעבור השירות הזה!

לפרטים נוספים ולרישום לצילומי התדמית באיזה מחיר שתרצו לחצו כאן <<  

*פרוייקט חדש בשליש גן עדן, 16/02/22 17:52
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

אשמח להכיר smiley

! דווח למנהל האתר

למי שולחים את הקישורים, לטליה גם?

! דווח למנהל האתר

אשמח להכיר

! דווח למנהל האתר

לצערי  אני  מעל  37  המון  הצלחה

! דווח למנהל האתר

את יפהיפיה, יש לך אור מיוחד שקורן...שמחה, אופטימיות, אני בטוחה שתמצאי את האחד שיזכה לראות את היופי....הפנימי והחיצוני שניכר מהתמונה,הוא יגיע!🌟🙂רק צריך להאמין באלוקים ובעצמך

! דווח למנהל האתר