כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

איך את עם טיסות לאירועים בחו"ל?

הכירו את ישראל, רווק 1.80, בן 31 מירושלים, כנר אירועים בינלאומי ומוזיקאי, בין היתר עובד כמורה לכינור ועוסק בתחומים שונים במוסיקה... אחת החוויות שהוא הכי מחכה לה היא לצרף מושב נוסף בטיסות שלו לאירועים בחו"ל.. הדרכון שלך בתוקף??
ישראל גטרר- נעים להכיר | פורסם: 01/11/21 14:07

מחפש מישהי שהחיוך שלה יעשה לי את היום :)

הכירו את ישראל גטרר רווק 1.80, דתי בן 31 מירושלים עצמאי, כנר אירועים בינלאומי ומוזיקאי, בין היתר עובד כמורה לכינור ועוסק בעוד תחומים שונים במוסיקה. בזמנו הפנוי כתחביב משמש כחזן במקהלת בית הכנסת הגדול בירושלים. אוהב מאוד שחייה וסקי שלג. בחור חכם אינטליגנט,  מוכשר ומלא בחן וחוש הומור. חרוץ ומסור, אוהב להשקיע ולתת מעצמו את הכי טוב שיש.

מחפש בחורה חכמה, נעימה ומאירה, חייכנית עם טוב לב ואלגנטיות חיצונית ופנימית. בעלת חן ויופי טבעי עם מראה מטופח, נקי, אסתטי ומסודר. אופטימית שיש לה רצון חיובי ליצור קשר הדדי מלא באמון, כנות נתינה והערכה.

עיסוק- למה בחרת בזה/ מה גורם לך סיפוק ונחת?

את דרכי ככנר אירועים התחלתי מתוך כוונה לעסוק בתחום אחר לחלוטין ולהרוויח קצת כסף מהצד באירועים. ב"ה מצאתי את עצמי ממשיך לקבל פניות רבות ומבלי לשים לב המקצוע שאב אותי אליו וכיום מנגן גם באירועים שונים בחו"ל. בידיעה שאני עובד בזה רציני התחלתי גם ללמד כינור תלמידים בגילאים שונים.

העבודה היא הסיפוק שלי ובכל יום ויום מודה לה' שזיכה אותי בזכות לעסוק במה שאני אוהב.

למה דווקא שליש גן עדן?

האתר האמין והבטוח ביותר לדתיים עם הסיכויים הרבים ביותר שאמצא התאמה.

איזה פרופיל באתר, גורם לך לחייך?

בראש ובראשונה חיוך אמיתי של בחורה חמודה ואלגנטית חיצונית ופנימית (תאמינו או לא, אפשר לשדר לא מעט אישיות דרך תמונה) ללא שימוש מוגזם בפילטרים/טשטושים.

מה התכונות שחשובות לך בבחירת בת זוג?

טוב לב, רגישות ועדינות.

מה הדבר הכי מפתיע שאנחנו לא יודעים עלייך?

ידיעה שאני שומר לאחת המיוחדת שתהיה לי הזכות להכיר. פחות חשוב לי שאחרים ידעו מלבדה. :)

מה אתה אוהב לעשות בשעות הפנאי? 

לראות סדרה/סרט.

איזו תכונה הכי בולטת אצלך?

לא הכי אובייקטיבי להעיד על עצמי למעט שאני באמת ובתמים משתדל לתת מעצמי בשביל בת הזוג. מסור מאוד ובמיוחד כנה. כל תכונות ומחמאות אחרות לא מרגישות לי נכונות לאמר על עצמי.

מה השיר שמתנגן בפלייליסט שלך?

אוהב במיוחד לועזי של שנות ה-50-70. Bee Gees, Elvis Presley ועוד, אבל בעיקרון שומע קצת מהכל.

איזה ספר קראת לאחרונה/ סרט מרתק ראית לאחרונה?

ספרים - יש כ"כ הרבה: דן בראון, דיוויד באלדאצ'י, ג'ון גרישם, קן פולט, בראד תור ועוד... ועד היום: ג'יי.קיי רולינג ;)סרטים שבמיוחד אהבתי בכיכובו ג'רארד באטלר.

דייט ראשון, איך שוברים את המבוכה?

אז... את באה לפה הרבה?! 

מהי זוגיות טובה בעינייך?

הכרת הטוב ! היכולת להמשיך ולהעריך עם הזמן/השנים את מה שנקרא הקמת בית מלא אהבה ואושר.

זוגיות בה אפילו אם/כשמתגלים פערים כלשהם מגיעים להתגמשות ורצון הדדי להדק את הקשר. זוגיות בריאה שבה הרצון משני הצדדים יהיה לחזק ולהעמיק את האהבה והקשר שכבר קיימים ללא קשר/השוואה לאחרים.

איזה חוויה זוגית תרצה לעשות ביחד?

לצרף מושב נוסף בטיסות שלי לאירועים בחו"ל.

לכרטיס של ישראל בשליש גן עדן - לחצי כאן >>

רוצים גם? 

להשתתפות במדור "נעים להכיר!" שלחו לנו בקשה למייל support@date4dos.co.il - רק שימו לב: אנחנו מניחים שיהיו לא מעט פניות.. התאזרו בסבלנות :) 

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store  

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

מחפש מישהי שהחיוך שלה יעשה לי את היום :)

הכירו את ישראל גטרר רווק 1.80, דתי בן 31 מירושלים עצמאי, כנר אירועים בינלאומי ומוזיקאי, בין היתר עובד כמורה לכינור ועוסק בעוד תחומים שונים במוסיקה. בזמנו הפנוי כתחביב משמש כחזן במקהלת בית הכנסת הגדול בירושלים. אוהב מאוד שחייה וסקי שלג. בחור חכם אינטליגנט,  מוכשר ומלא בחן וחוש הומור. חרוץ ומסור, אוהב להשקיע ולתת מעצמו את הכי טוב שיש.

מחפש בחורה חכמה, נעימה ומאירה, חייכנית עם טוב לב ואלגנטיות חיצונית ופנימית. בעלת חן ויופי טבעי עם מראה מטופח, נקי, אסתטי ומסודר. אופטימית שיש לה רצון חיובי ליצור קשר הדדי מלא באמון, כנות נתינה והערכה.

ישראל גטרר- נעים להכיר, 01/11/21 14:07
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מדהים.כל הכבוד

! דווח למנהל האתר