כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

מבטיח להעיר אותך כל בוקר :)

נעים להכיר - זיו קציר | פורסם: 19/09/21 16:38

מבטיח להעיר אותך כל בוקר עם הודעה יפה שתאיר לך היום.

הכירו את זיו קציר, רווק, חוזר בתשובה בן 28, מירושלים. עו"ד, בעל תואר ראשון ושני במשפטים סיים בהצטיינות באוניברסיטת בר אילן. עשה התמחות בפרקליטות הפלילית בי"ם. בעל רקע מצטיין של שירות צבאי מלא בחיל הים. אדם משכיל ורגיש, חרוץ ושאפתן. עם לב טוב, שמחת חיים ואור. ישר ואדיב, בעל דרך ארץ ויחס של כבוד והערכה לזולת ולסביבה. קשוב ומכיל, מאמין באהבה ומחפש קשר שהחברות תהיה בה אבן יסוד.

מחפש מישהי שיודעת להעניק אהבה, שתאתגר אותו אינטלקטואלית ותדע להיות שם, כשצריך. שיש לה בשלות רגשית לקשר רציני ומחייב, עם רצון ליצור אהבה הדדית, כבוד, אמון ופתיחות. ששואפת לבנות בית ערכי ויהודי, שיש בו חסד ונתינה, מלא באור אהבה ושמחה.    

עיסוק- למה בחרת בזה/ מה גורם לך סיפוק ונחת?

עו"ד, יש לי סיפוק עצום מלעזור לאנשים ולתת להם שירות משפטי טוב. לפתור להם את הבעיה והקושי איתה הם מתמודדים ולסייע להם לפתוח דף חדש. בנוסף המקצוע שלי מאפשר גמישות מחשבתית והטמעת הערכים בהם אני מאמין זאת בנוסף לעניין הרב שקיים בכל סיפור אנושי, בסוף זה מקצוע שמאפשר לך לגעת ולשפר חיים של אנשים.

מה המוטו שלך בחיים?

יש כמה: הראשון, אוהבה כגופו ומכבדה יותר מגופו- זה משקף את היחס שאני שואף לתת לאחת שלי. השני אופטימיים ופסימיים מתים יחד אך חיים בצורה שונה. - זה משקף את האופטימיות שלי שהיא עבורי דרך חיים. והשלישי "הבוטח בהשם חסד יסובבנו". - זה משקף את האמונה והאהבה שלי להשם יתברך.

למה זוגיות? מה אבד לך?

אני בשל להקמת משפחה ורואה בכך תכלית עליונה.

למה דווקא שליש גן עדן?

מדובר באתר גדול איכותי ומגוון . לאורך השנים שמעתי על אנשים (חברים של חברים) שהתחתנו דרכו. וזו בדיוק השאיפה שלי.

איזה פרופיל באתר גורם לך לחייך?

עלמת חן, בעלת חיוך כובש ועיניים טובות תמיד תגרום לי לחייך חזרה ומעבר לכך פרופיל שחושף בפני רבדים שונים באישיות של בעלת הפרופיל כי מה שהכי חשוב זו האישיות.

מה התכונות שחשובות לך בבחירת בת זוג?

אינטליגנציה רגשית, הקשבה ופתיחות. נתינה, כנות ורומנטיות.

מה הדבר הכי מפתיע שאנחנו לא יודעים עלייך?

שעברתי פיתוח קול אצל אהובה עוזרי הגדולה ז"ל.

מה אתה אוהב לעשות בשעות הפנאי?

זה מאוד מגוון , אוהב לטייל בארצנו היפה, להנות מהים. לקרוא, לשמוע מוזיקה, ולבלות עם החברים והמשפחה.

איזו תכונה הכי בולטת אצלך?

נתינה וחסד. באיזה מתנה בורכת/ כישרון ל... כתיבה, מבטיח להעיר אותך כל בוקר עם הודעה יפה שתאיר לך את היום ואולי אכתוב לך גם שיר.

מה השיר שמתנגן בפלייליסט שלך?

סוד המזלות של זוהר ארגוב ז"ל ותודה לאל של אייל גולן.

איזה ספר קראת לאחרונה?

המקווה האחרון בסיביר של אשכול נבו.

דייט ראשון, איך שוברים את המבוכה?

חוש הומור ובעיקר להקשיב במאה אחוז לאישה שמולי ומדבריה למצוא נושאי שיחה משותפים.

איך לייצר תקשורת וחברות טובה?

צריך לדעת להקשיב, להכיל, לפרגן ולהראות עניין אמיתי בעניין באישה שאיתי ולנצל כל רגע עד תום. כל צד צריך לדחוף ולסייע להגשמה עצמית של הצד האחר ומעל לכל לאהוב בלי סוף.

מהי זוגיות טובה בעינייך?

כשאני מנסה לדמיין את חיי ללא בת הזוג ופשוט לא מצליח .זוגיות הדדית שמפרה כל אחד מבני הזוג ויש מקום לנתינה וקבלה ומקום להתפתח ולצמוח כזוג וכיחידים. זוגיות שבה יש חברות טובה כאבן יסוד המרכיבה אותה. זוגיות שבה פותרים משברים על ידי הידברות והכלה.  

איזה חוויה זוגית תרצה לעשות ביחד?

שביל ישראל, חופשה באוסטרליה.

חושבת שזיו יכול להתאים לך?

מוזמנת לשלוח הודעה ולגלות אם יש התאמה לכרטיס של זיו בשליש גן עדן - לחץ כאן    

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

מבטיח להעיר אותך כל בוקר עם הודעה יפה שתאיר לך היום.

הכירו את זיו קציר, רווק, חוזר בתשובה בן 28, מירושלים. עו"ד, בעל תואר ראשון ושני במשפטים סיים בהצטיינות באוניברסיטת בר אילן. עשה התמחות בפרקליטות הפלילית בי"ם. בעל רקע מצטיין של שירות צבאי מלא בחיל הים. אדם משכיל ורגיש, חרוץ ושאפתן. עם לב טוב, שמחת חיים ואור. ישר ואדיב, בעל דרך ארץ ויחס של כבוד והערכה לזולת ולסביבה. קשוב ומכיל, מאמין באהבה ומחפש קשר שהחברות תהיה בה אבן יסוד.

מחפש מישהי שיודעת להעניק אהבה, שתאתגר אותו אינטלקטואלית ותדע להיות שם, כשצריך. שיש לה בשלות רגשית לקשר רציני ומחייב, עם רצון ליצור אהבה הדדית, כבוד, אמון ופתיחות. ששואפת לבנות בית ערכי ויהודי, שיש בו חסד ונתינה, מלא באור אהבה ושמחה.    

נעים להכיר - זיו קציר, 19/09/21 16:38
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.