כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

אחותה הכירה בשליש, עכשיו תורה!

אחותה של טליה הייתה בין הזוגות הראשונים שהכירו בשליש גן עדן.. ועכשיו, בפרוס עלינו השנה החדשה, הגיע הזמן שלה. אז - הכירו את טליה - נעימה ורגישה, מלאה בסבלנות, חום, אכפתיות ודאגה לזולת ולסביבה :)
טליה אגלר - נעים להכיר | פורסם: 09/09/21 12:16

הכירו את טליה אגלר המקסימה, בת 26, רווקה, דתית לאומית תורנית מבית שמש.

בעלת תואר ראשון בהוראה בהתמחות לאמנות ועובדת בבי"ס לחינוך מיוחד.

קורנת בחן ושמחה, אוהבת ללמד ולעבוד עם הילדים, יש לה סיפוק ונחת לקדם ולהעצים את הכוחות שטמונים בהם.

יש לה לב רחב ורצון כנה לתת ולעזור. נעימה ורגישה, מלאה בסבלנות, חום, אכפתיות ודאגה לזולת ולסביבה.

מחפשת בחור ירא שמיים עם מידות טובות, אינטליגנטי ורגיש. אדם מאיר פנים, מלא בענווה וחן, עם דרך ארץ ואהבה לתורה שגם הוא כמוה מחפש את האבידה. 

משפט שמאיר לך את הלב ונותן לך כח!

אין דבר העומד בפני הרצון.

למה דווקא שליש גן עדן?

אתר פופולרי ואיכותי עם שם טוב, מלא בבחורים שמתאימים לסגנון ואורח חיים שלי. מעבר לזה מכירה מקרוב זוג מקסים שהכיר באתר, והיה בין הזוגות הראשונים. את אחותי המקסימה ובעלה, אורית וניצן בלולו. 

מה התכונות שחשובות לך בבן זוג?

התכונות שחשובות לי בבן זוג זה שיהיה קשוב, סבלני ותומך. אדם חם ותקשורתי עם רצון ושאיפות להתקדם ללמוד ולהצליח. 

מה את אוהבת לעשות בשעות הפנאי?

בזמני החופשי אני אוהבת לטייל בארץ, ולהנות מנופים יפים ומעיינות צלולים. לעשות שופינג. לנוח במיטה, עם ספר טוב ומרתק. 

מה התכונות הכי בולטות אצלך?

לתת ולעזור לאחר. דבקה במטרה, ולא מוותרת, באמינות וחריצות נותנת את כל כולי במסירות. 

מהי זוגיות טובה בעינייך?

זוגיות טובה בעיניי שיש קודם כל מציאת חן בין אחד לשניה, תקשורת חיובית ומעצימה, סבלנות, הבנה והכלה.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הכירו את טליה אגלר המקסימה, בת 26, רווקה, דתית לאומית תורנית מבית שמש.

בעלת תואר ראשון בהוראה בהתמחות לאמנות ועובדת בבי"ס לחינוך מיוחד.

קורנת בחן ושמחה, אוהבת ללמד ולעבוד עם הילדים, יש לה סיפוק ונחת לקדם ולהעצים את הכוחות שטמונים בהם.

יש לה לב רחב ורצון כנה לתת ולעזור. נעימה ורגישה, מלאה בסבלנות, חום, אכפתיות ודאגה לזולת ולסביבה.

מחפשת בחור ירא שמיים עם מידות טובות, אינטליגנטי ורגיש. אדם מאיר פנים, מלא בענווה וחן, עם דרך ארץ ואהבה לתורה שגם הוא כמוה מחפש את האבידה. 

טליה אגלר - נעים להכיר, 09/09/21 12:16
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.