כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

פנויה לאהוב ולהכיר גבר איכותי, האם זה אתה?

הכירו את הודיה, רווקה בת 28 מסורתית מירושלים סטודנטית לחינוך שנה ראשונה במכללת דוד ילין. בחורה יפה טובה ואיכותית, חייכנית, מאירת פנים וקורנת בטוב לב. אוהבת מאוד ילדים ואת כל תחום החינוך, זה נותן לה כח, מרץ וסיפוק לקום כל בוקר בחיוך. 
נעים להכיר - הודיה אלפסי | פורסם: 01/12/20 13:03

הכירו את הודיה אלפסי, רווקה בת 28 מסורתית מירושלים סטודנטית לחינוך שנה ראשונה במכללת דוד ילין.  בחורה יפה טובה ואיכותית, חייכנית, מאירת פנים וקורנת בטוב לב. אוהבת מאוד ילדים ואת כל תחום החינוך, זה נותן לה כח, מרץ וסיפוק לקום כל בוקר בחיוך. 

יש בה המון כנות ויושר, היא נאמנה ומסורה, מלאה באכפתית חום ורגש.  יש לה כבוד ואחריות כלפי הזולת והסביבה, היא חרוצה ודייקנית ואוהבת להשקיע ולתת מעצמה מכל הלב. 

בזמנה הפנוי אוהבת לבלות בחיק המשפחה והחברים הקרובים. נהנית לשבת במסעדות, בתי קפה, לצפות בסרט טוב בקולנוע, ללכת להופעות של זמרים ואומנים איכותים ולהנות מסטנדאפ טוב, זה משחרר וממלא באנרגייה מטורפת של צחוק ושמחה.  כמובן לא מוותרת על שופינג טוב עם חברות ויש לה מראה מטופח, נקי אסתטי ומסודר.

הודיה מחפשת גבר מסורתי, שומר כשרות, ממשפחה טובה וערכית שבשל לקשר רציני לנישואין. אדם איכותי יציב וחרוץ עם לב טוב ומידות טובות, ישר ונאמן אסתטי ומסודר שירצה יחד איתה לבנות בית ולהקים משפחה. 

חסר לה בן זוג אמיתי למסע, מישהו לאהוב, ושיאהב אותה וביחד יבנו אי משל עצמם, גן עדן של אהבה. 

מה התכונות שחשובות לך בבן זוג? 

חשוב לי קודם כל כבוד ואמון, זה הבסיס ליצירת קשר. וכמובן גם אכפתיות, רגישות עם לב טוב ומידות טובות. טיפוס חם ומשפחתי, מבית טוב וערכי. שיראה טוב, שיהיה אסתטי ומסודר, ואם הוא רומנטי ומפנק... אז בכלל זכיתי.

מה חשוב לך כשאת מסתכלת על פרופיל באתר? 

תמונה עדכנית, בתמונה אני רואה אם יש לו עיניים טובות. זה אומר הרבה על הבן אדם מבחינתי, שתהיה משיכה ושנהיה באותו ראש.

מה המוטו שלך בחיים? 

אף פעם לא להפסיק לחייך ולהאמין שמגיע לך את הכי טוב. 

למה דווקא שליש גן עדן?

זה אתר שבנוי לפי ערכי התורה והיהדות, יש בו אנשים דתיים, מסורתיים שיש להם זיקה ואמונה לבורא עולם. אני מאוד מתחברת לאופי האתר וכמובן היקף ההצלחה שם מטורף,  כל הסיפורים של הזוגות שהכירו באתר והתחתנו, מאוד מעודד ונותן כח ותקווה. 

מה היתרונות בדייטים בתקופת הקורונה?

אין יתרונות, שתיגמר המגפה הזאת ונצא לכבוש את העולם יחד. חחח... ועכשיו ברצינות, בתקופה הזאת לומדים להעריך גם את הדברים הקטנים, להיות צנועים יותר ופשוטים יותר, יש בזה משהו חזק נקי ואמיתי. 

מה לדעתך הדרך הטובה ביותר להיכרות היום? 

כל מקרה לגופו, היום נורא קשה להכיר ולמצוא זוגיות מוצלחת בחוץ. אז אני חושבת שאו מישהו קרוב יכיר לי, או בסביבת הלימודים או עבודה או דרך אפליקציות היכרויות. 

כמה שאלות קלילות לסיום: 

מוזיקה ישראלית או לועזית? 

גם וגם, נהנית מהכל. 

דייט בחוץ או בפנים? 

אני בעד לשלב, להתחיל באיזה בית קפה או מסעדה טובה ואחר כך לעשות טיול רגלי בחוץ עם איזה גלידה. נראה לי סוגר את הפינה. 

פורים או פסח? 

חח קודם כל כל חג הוא מיוחד ושונה, את כולם אני אוהבת.

אבל אבחר בפסח בגלל האווירה, בגלל הפריחה בחוץ ובגלל שהוא קרוב יותר לקיץ. ואין מישהי שאוהבת קיץ כמוני .

טיול במדבר או יער? 

אני יותר טיפוס של מקומות מלאי אנשים, פארקים, טיילות, ים... 

צלילה או צניחה? 

צניחה, נראה לי מהמם לראות הכל מלמעלה. 

חושב שתוכל להתאים להודיה? מוזמן לשלוח הודעה ולגלות אם יש התאמה?  

לכרטיס של הודיה בשליש גן עדן - לחצו כאן

רוצים גם? להשתתפות במדור החדש "נעים להכיר!" שלחו לנו בקשה למייל support@date4dos.co.il - רק שימו לב: אנחנו מניחים שיהיו לא מעט פניות.. התאזרו בסבלנות :) 

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הכירו את הודיה אלפסי, רווקה בת 28 מסורתית מירושלים סטודנטית לחינוך שנה ראשונה במכללת דוד ילין.  בחורה יפה טובה ואיכותית, חייכנית, מאירת פנים וקורנת בטוב לב. אוהבת מאוד ילדים ואת כל תחום החינוך, זה נותן לה כח, מרץ וסיפוק לקום כל בוקר בחיוך. 

יש בה המון כנות ויושר, היא נאמנה ומסורה, מלאה באכפתית חום ורגש.  יש לה כבוד ואחריות כלפי הזולת והסביבה, היא חרוצה ודייקנית ואוהבת להשקיע ולתת מעצמה מכל הלב. 

בזמנה הפנוי אוהבת לבלות בחיק המשפחה והחברים הקרובים. נהנית לשבת במסעדות, בתי קפה, לצפות בסרט טוב בקולנוע, ללכת להופעות של זמרים ואומנים איכותים ולהנות מסטנדאפ טוב, זה משחרר וממלא באנרגייה מטורפת של צחוק ושמחה.  כמובן לא מוותרת על שופינג טוב עם חברות ויש לה מראה מטופח, נקי אסתטי ומסודר.

הודיה מחפשת גבר מסורתי, שומר כשרות, ממשפחה טובה וערכית שבשל לקשר רציני לנישואין. אדם איכותי יציב וחרוץ עם לב טוב ומידות טובות, ישר ונאמן אסתטי ומסודר שירצה יחד איתה לבנות בית ולהקים משפחה. 

חסר לה בן זוג אמיתי למסע, מישהו לאהוב, ושיאהב אותה וביחד יבנו אי משל עצמם, גן עדן של אהבה. 

נעים להכיר - הודיה אלפסי, 01/12/20 13:03
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

היי הודיהמה שלומך ?

אשמח מאוד להכיר אותך

! דווח למנהל האתר

היי

! דווח למנהל האתר

עוד לפני שהתחלתי לקרוא את הכל, כבר הכותרת עוררה בי משהו לא נעים.

"פנויה לאהוב ולהכיר גבר איכותי, האם זה אתה?"

אני חושב שיש בכותרת הזאת חוסר מודעות. אני אסביר:

מה הכותרת אומרת בעצם? שיש גברים לא אכותיים כאן באתר או בכלל?

לכן העלמת חן מחפשת "גבר איכותי" . לפי אמות מידה של מי נקבע מה זה "גבר איכותי"

כן זה אני. אני גבר אכותי. מכירה גבר שיעיד על עצמו אחרת?

בואו ונעשה את כתבה כזאת עלי. בכותרת נכתוב:

"פנוי להכיר דוגמנית על, האם זאת את?"

מבינים את הבעיתיות בכותרת?

אני לא ממורמר ולא מתסוכל.

אני עצוב.

עצוב כי אני חושב שיש המון עיוורון וחוסר מודעות בעולם.

מאחל לעלמת החן את כל הטוב שבעולם. אמן ותמצאי אהבה אמת במהרה.

! דווח למנהל האתר

ילדה פשות יפת טוהר ומדהימה וגם מאוד איכותית לפי מה שכתוב 

הייתי רוצה להכיר אחת כמוך הודיה מאמי :):):):)

! דווח למנהל האתר

גר צמוד לדוד ילין ..:-)

! דווח למנהל האתר

אך עושים כזה שיווק ? כמובן בהצלחה רבה להודיה 

! דווח למנהל האתר

אשמח להכיר 

! דווח למנהל האתר

היי

! דווח למנהל האתר