כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

אהרון מחפש אישה שתשלים אותו!

הכירו את אהרון, רווק, בן 34, דתי לאומי תורני מרמת גן. בחור צנוע, חכם ורגיש שעובד במחשבים כמתכנת.. מחפש אישה, שתשלים אותו והוא ישלים אותה. מישהי עמוקה ורגישה בעלת ערכים ואמת. שמחפשת רוחניות ודרך אמיתית ללכת בה..
נעים להכיר - אהרון | פורסם: 10/11/20 17:37

הכירו את אהרון, רווק, בן 34, דתי לאומי תורני מרמת גן.

בחור צנוע, חכם ורגיש שעובד במחשבים כמתכנת, ובניית אתרים, הרבה מתוכם אתרי יהדות ותוכן. משלב תורה עם עבודה, לומד ומלמד קבלה חסידות ופנימיות התורה, עוסק בשליחות של הפצת פנימיות התורה לעם ישראל. חכם, פיקח חביב ורגיש, מלא בענווה, חן ואהבה לכל אדם ונשמה. יש בו הרבה גוונים הוא גם יודע להיות רציני וגם מצחיק, וכמובן איש שיחה בעל עומק, מצד אחד מאוד תורני אך מצד שני מאוד פתוח ומאוזן. אוהב לעשות ספורט וכושר, לטייל בטבע ולהנות.

מחפש אישה, שתשלים אותו והוא ישלים אותה. מישהי עמוקה ורגישה בעלת ערכים ואמת. שמחפשת רוחניות ודרך אמיתית ללכת בה. שרוצה וחשוב לה להתפתח רוחנית, ללמוד, להתקדם, לעלות בקדושה, באהבת ישראל, ובמקביל יודעת לשלב את העולם הזה, שליבה יהיה בשמים ורגליה בארץ.

מה חשוב לך כשאתה מסתכל על פרופיל באתר?

חשוב לי לראות שיש כיוון טוב שמראה על התאמה, כי רק דרך פרופיל אי אפשר להכיר באמת את האדם זה רק הפתח. אני בדרך כלל מחפש לראות נקודה פנימית חזקה כשאני מסתכל בפרופיל, כי הרי הזוגיות היא אמצעי להתחבר ולהגיע לאהבה.

אפשר להתחבר על מטרות גשמיות שנגמרות, כמו כל הטבע של העולם הגשמי, או אפשר להתחבר על יסודות שמבוססים על הנשמה, שלא נגמרים ואף מקיימים ונותנים רוח חיים בכל שאר החיבורים.

לכן במילה אחת, מחפש מישהי שחשובה לה הפנימיות והנשמה. בד"כ אני מנסה לראות אם יש קשר לפנימיות או חסידות בפרופיל ובהתאם לזה ממשיך את השיחה. גם חשוב לי מישהי שמחוברת לבריאות טבעית ברמה כלשהי, אורח חיים בריא וגם לספורט ושיהיו לנו תחומי עניין משותפים.

מה התכונות שחשובות לך בבת זוג? 

שאלת השאלות כמו שאומרים.. מישהי רגישה בעלת ערכים אמת ופנימיות. שחשובה לה הנשמה לא פחות מהגוף. בעלת חסד ונתינה, אוהבת חכמה ותורה, שחשוב לה להתפתח רוחנית, שמוכנה לעשות עבודה פנימית לגילוי האהבה בחיים.

חשוב לי אישה שתהיה גם חברותא שלי, שנתחבר גם בדברים הרוחניים, שנשלים בע"ה אחד את השני בפנימיות ובחיצוניות.

ממה אנשים מופתעים ממך בדייט?

הלבוש החיצוני שלי ברושם הראשוני מטעה  אני נראה אדם פשוט מן השורה, מתלבש למעט שבתות וחגים בצורה רגילה ככל העם,  יש הרבה דייטים שלכאורה זה שולל אותי מההתחלה. כי  זה יכול ליצור רושם לא רציני לזרמים מסוימים, אבל כשמשוחחים איתי מופתעים ורואים אדם אחר לחלוטין.

לפעמים גם קורה ההפך, כי מכירים אותי מהשיעורים באינטרנט, אני מלמד ליקוטי מוהר"ן תניא ועוד, אז אומרים לי אתה מוכר לי מאיפה שהוא..

למה דווקא שליש גן עדן?

כתוב: "טוב שם טוב, משמן טוב", אז השם של האתר עונה לבד למה דווקא שליש גן עדן (; , גם עזרתי להירשם לכמה אנשים דוסים שלא מבינים במחשבים לאתר והתחתנו דרכו (:

איך תקופת הקורונה משפיעה עלייך?

אני מאוד מודע לענייני בריאות וגם משתדל לחיות אורח חיים בריא ומאוזן, וכתחביב אני לומד בריאות טבעית וענייני רפואה, אז יחסית התקופה עברה עליי בצורה קלה מהזווית הזאת. הקושי הוא בענייני פרנסה, דאגה לאנשים בקבוצת סיכון וכו' וכל הסגר כמובן שמשפיע על אורח החיים של כולנו. 

מה שכן, הקורונה היא סוג של רמז שבא ללמד אותנו להתנתק קצת מהחיצוניות ולהתחבר לנשמה שלנו, לעיתים זה מפחיד ולעיתים זה מחזק, הבחירה בידינו לאן לקחת את הצינור הזה. ניצלתי את הזמן גם ללמד יותר באינטרנט בתקופת הקורונה ולהשלים דברים, ובע"ה שכולנו ניקח את הכל להתעלות מעלה.

איך תגדיר דייט אידיאלי ?  

דייט בטבע או על שפת הים, משוחחים, נהנים מהטבע ומנפלאות הבריאה, לומדים קצת חסידות בין לבין, מוזיקה נעימה, כוס יין תתקבל בברכה, ובעיקר שמגלים בדייט את החיבור בין חצאי הנשמות שלנו (: 

מה לדעתך הדרך הטובה ביותר להיכרות היום?

כל דרך שמאפשרת הזדמנות להכרות טובה. בכלל זה אתרי אינטרנט, שליש גן עדן, פייסבוק, ספידי דייט, שדכנים, כל צינור שיכול להוות גשר ראשוני להכרות.

כל השאר אח"כ ממילא תלוי בעבודה הזוגית הפנימית שהבני זוג יעשו וההתאמה ביניהם.

מה המוטו שלך בחיים?

"ידע הוא כוח והאמונה היא מקור הכוח"

"האדם הוא הפנימיות"

למה חסידות? כיצד הלימוד הזה תופש מקום בחיים שלך?

האדם הוא פנימיות, נשמה, תודעה אלוקית. הגוף הוא רק אמצעי, וגם כל המצוות הם אמצעי להביא את האדם להרמוניה של אהבה אלוקות וחיבור לבורא ובני האדם ואף הטבע בצורה של אהבה שלא תלויה בדבר, אהבת נצח, כמו שהבורא אוהב אותנו.

החסידות והקבלה עוסקים לא רק במה לעשות בחוץ אלא כיצד לשנות את הלב והנשמה שלי במצווה, בזוגיות, בחברה וכו'. כי הרי מצווה בלי כוונה כגוף בלי נשמה אומרים הצדיקים והמקובלים, כמו שתאווה בלי אהבה היא כגוף בלי נשמה.. לכן הלימוד הזה תופס מקום מאוד חשוב בחיים שלי. למשל בזוגיות: האם אני רק עושה את הפעולה הגשמית שנגמרת, רק את המעשה, או דרך המעשה אני משתדל להעביר את כוונת הלב והנשמה שלי? שהרי החיבור תמיד בנשמה.

"והיה כנגן המנגן ותהי עליו יד ה'", למשל דוד המלך שאי אפשר לדמיין איך הייתה התפילה שלנו בלעדיו, היה מעביר בניגון שלו המון נשמה, זה לא היה ניגון גשמי רק, ולשמה אנחנו צריכים לשאוף, לחוש ולחיות את הנשמה בכל דבר ובפרט באהבה בין בני זוג.  שנזכה.

כמה שאלות לסיום:

ישי ריבו או חנן בן ארי?

שניהם מיוחדים לדעתי, וטובים השנים מן האחד. אם כי יש שירים שאני מתחבר יותר לחנן בן ארי. במיוחד לקליפ מה אתה רוצה ממני (:

דייט בחוץ או בפנים?

קודם כל דייט פנימי וחיבור בנשמה זה הכי חשוב (; , אבל ברמה המעשית: דייט בטבע הכי סבבה, או בים.. כמובן צריך לאזן ולשלב, אבל אני בהחלט יעדיף דייט מול שפת הים מאשר בבית קפה. או בית קפה מול הים גם בסדר (;

פורים או פסח?

נולדתי בליל הסדר אז אני משוחד, אבל שניהם חגים מיוחדים מאוד, פסח נותן את כוח הנתינה ההשפעה והטהרה, פורים את הכוח האהבה והקדושה, ושבועות מחבר בניהם. בכל מקרה פורים (-;

טיול במדבר או יער?

אני אוהב גם מדבר וגם יער, רוב הזמן אני יעדיף טיול ביער, אבל מפעם לפעם מדבר ישתלב ממש נפלא בתפריט. במיוחד שאין בו זיהום אור, וניתן לראות את שמי האין סוף.

לכרטיס של אהרון בשליש גן עדן - לחצו כאן  

רוצים גם? להשתתפות במדור החדש "נעים להכיר!" שלחו לנו בקשה למייל support@date4dos.co.il - רק שימו לב: אנחנו מניחים שיהיו לא מעט פניות.. התאזרו בסבלנות :) 

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הכירו את אהרון, רווק, בן 34, דתי לאומי תורני מרמת גן.

בחור צנוע, חכם ורגיש שעובד במחשבים כמתכנת, ובניית אתרים, הרבה מתוכם אתרי יהדות ותוכן. משלב תורה עם עבודה, לומד ומלמד קבלה חסידות ופנימיות התורה, עוסק בשליחות של הפצת פנימיות התורה לעם ישראל. חכם, פיקח חביב ורגיש, מלא בענווה, חן ואהבה לכל אדם ונשמה. יש בו הרבה גוונים הוא גם יודע להיות רציני וגם מצחיק, וכמובן איש שיחה בעל עומק, מצד אחד מאוד תורני אך מצד שני מאוד פתוח ומאוזן. אוהב לעשות ספורט וכושר, לטייל בטבע ולהנות.

מחפש אישה, שתשלים אותו והוא ישלים אותה. מישהי עמוקה ורגישה בעלת ערכים ואמת. שמחפשת רוחניות ודרך אמיתית ללכת בה. שרוצה וחשוב לה להתפתח רוחנית, ללמוד, להתקדם, לעלות בקדושה, באהבת ישראל, ובמקביל יודעת לשלב את העולם הזה, שליבה יהיה בשמים ורגליה בארץ.

מה חשוב לך כשאתה מסתכל על פרופיל באתר?

חשוב לי לראות שיש כיוון טוב שמראה על התאמה, כי רק דרך פרופיל אי אפשר להכיר באמת את האדם זה רק הפתח. אני בדרך כלל מחפש לראות נקודה פנימית חזקה כשאני מסתכל בפרופיל, כי הרי הזוגיות היא אמצעי להתחבר ולהגיע לאהבה.

אפשר להתחבר על מטרות גשמיות שנגמרות, כמו כל הטבע של העולם הגשמי, או אפשר להתחבר על יסודות שמבוססים על הנשמה, שלא נגמרים ואף מקיימים ונותנים רוח חיים בכל שאר החיבורים.

לכן במילה אחת, מחפש מישהי שחשובה לה הפנימיות והנשמה. בד"כ אני מנסה לראות אם יש קשר לפנימיות או חסידות בפרופיל ובהתאם לזה ממשיך את השיחה. גם חשוב לי מישהי שמחוברת לבריאות טבעית ברמה כלשהי, אורח חיים בריא וגם לספורט ושיהיו לנו תחומי עניין משותפים.

נעים להכיר - אהרון, 10/11/20 17:37
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

אהרון חברי היקר מכל.באמת מוצאים אנו שהבורא מהווה ומנהל את הבריאה בצורה נפלאה,שהרי איך אדם נפלא כמוך ללא אישה נפלאה? כמובן התשובה תהיה שזיווגך יהיה משהו נפלא ועצום,ןלכן כגודל היגיעה כך גודל המציאה;) שיהיה סימן טוב ומזל טוב למציאת הכלה המיוחדת .באהבה

! דווח למנהל האתר