כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

איך תגדיר דייט אידיאלי?

הכירו את מתן אשר, בן 31 מנתניה. ראש מטה מנכ"ל משרד ההתיישבות ואחראי דוברות המשרד. מתמחה בדוברות, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים. חי בתודעה של שליחות ונתינה לחיזוק הציונות והמדינה. מחובר להיסטוריה שלנו ולנופי השומרון ובנימין.
נעים להכיר - מתן אשר | פורסם: 04/10/20 12:18

הכירו את מתן אשר, בן 31 מנתניה. ראש מטה מנכ"ל משרד ההתיישבות ואחראי דוברות המשרד. מתמחה בדוברות, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים. חי ונושם פוליטיקה ואקטואליה, מחובר לארץ ישראל ולמורשת ציונית מבית הוריו. חי בתודעה של שליחות ונתינה לחיזוק הציונות והמדינה. מחובר להיסטוריה שלנו ולנופי השומרון ובנימין.

אוהב בזמנו הפנוי לעשות כושר, להנות ממוזיקה טובה ולגלוש. האהבה שלו לים משלבת גם רגיעה וגם אקשן. בין השקט והרצון לצוף ולנוח במים לבין הרצון לשחרר מתח ועומס, תוך כדי שהוא חותר ועולה על הגל בשאגה של אושר... 

הדבר שהכי חסר לו בנוף הקסום הזה, זאת פרטנרית טובה, חמה מכילה ותומכת שתצא איתו למסע חיים משותף של חברות אהבה וכנות. 

מה התכונות שחשובות לך בבת זוג? 

הדברים הכי משמעותיים עבורי הם לב טוב, חום, רגישות, חכמה וכנות.  לב טוב הכוונה מידות טובות, מישהי חמה, מפרגנת ותומכת. חוכמה- אני רוצה מישהי שתהיה "עזר כנגדי", וזאת היכולת לתת מילה טובה כשצריך, להכיל כאב ולהצביע על טעויות כשצריך לתקן, וכל זאת ברכות באהבה ובחברות. וכנות זה הדבר הכי חשוב כדי לבסס קשר זוגי ובריא, למרות כל הסחות הדעת שקיימות היום.

איך תגדיר דייט אידיאלי?  

יש לי חלום לשבת עם מישהי בחוף הים, מול השקיעה עם אבטיח ויין. לראות איך השמש שוקעת, איך הצבעים משתנים ,להנות מהשקט והזרימה ביחד, להרגיש שאתה במקום הנכון עם האחת שלך.

מה אנשים מופתעים כשאתה מספר על עצמך בדייט?

שגרתי בחו"ל 3 שנים, שאני דובר גרמנית, שאני יודע לגלוש, ושאני אוהב היסטוריה… 

ספר לנו על דייט ייחודי שהיה לך?

הדייט הכי מיוחד שהיה לי זה בסינגפור. ההורים שלי גרו שם תקופה, והגעתי אליהם לפני שנתיים לחגים בראש השנה. תוך כדי התפילה, פתאום ראיתי בחורה ממש חמודה בעזרת הנשים והיא הייתה נראית לי מוכרת. לא ידעתי אם היא מוכרת או שהיא פשוט מוצאת חן בעיני, התלבטתי אם לגשת אליה כי בכל זאת, כל המשפחה שלי שם. זה היה מביך, אבל בסוף אזרתי אומץ ונגשתי אליה. אמרתי לה: "תגידי, אנחנו מכירים"? היא לא נבהלה ואמרה" "לא.. אבל יכול להיות שנפגשנו בעבר". "את קשורה לכנסת"? שאלתי, היא אמרה לי" "כן"! "יש מצב שאת מדריכה"? "כן!" וואלה, מגניב! דיברנו וזה ממש זרם. יום למחרת מצאתי את עצמי בגנים המלכותים של סינגפור עם בחורה ישראלית שבמקרה הייתה שם בטיול. :)

איך תקופת הקורונה משפיעה עלייך כרווק?

הייתי חולה בקורונה, הייתי שבועיים בבידוד מנותק מהעולם. לא היה פשוט בכלל. אבל במבט לאחור, זו הייתה תקופה שמאוד תרמה לי, לחשבון נפש פנימי עם עצמי. בקורונה אין תירוצים לא לעשות דברים, נגמרות לך כל האופציות להסיח את הדעת. זאת הייתה הזדמנות טובה לעשות דברים שדחיתי, או שלא היה לי זמן אליהם. חזרתי להתאמן, להקפיד על תזונה בריאה, זה נתן לי המון דברים טובים ב"ה.         

למה שליש גן עדן ?

זאת קלישאה, אבל זאת האמת, כולם נמצאים שם. כל מי שאני מכיר נמצא שם,  אני מכיר אנשים שהכירו והתחתנו משם, בקיצור - זה עובד.

מה חשוב לך כשאתה מסתכל על פרופיל באתר?

החיוך, העיניים, שיהיה מבט טוב ומלא באור. חשוב לי התוכן, מה הבחורה כותבת על עצמה, בעיניי משדר רצינות ונכונות להיכנס לקשר.

מה אתה עושה כשיש לך התלבטות וסימני שאלה? 

בלא מעט מצבים בחיים שהיו לי סימני שאלה, בזוגיות ובעבודה,  השקט של הים/ הרעש של הגלישה מנקה את הרעש הפנימי שנמצא בתוכי. אתה בעצם מוריד את המשקל הכבד של הדברים שמטרידים אותך. כשהים שקט אני אוהב ללכת לים, לשכב על הגב במים מול השקיעה. זה מרגיע ומנקה את הראש. ובזמן שאני בים, בדרך כלל מגיעות התשובות. הן היו שם כבר קודם, אבל רק השקט והעומק של הים גורם להם להתגלות. 

כמה שאלות לסיום:

ישי ריבו או חנן בן ארי?  

ישי ריבו, אני חושב שבעקבות השיר "סדר העבודה". אחד הדברים הכי מדהימים שעשו במוזיקה הישראלית ובכלל. הוא בעצם לקח תפילה והפך אותה לשירה, אני מאוד מחובר לשיר הזה, הוא מרגש אותי כל פעם מחדש.

כדורסל או כדורגל?  

לשחק- כדורגל. לצפות- כדורסל.

דייט בחוץ או בפנים? 

בפאב טוב, מקום אינטימי עם מוזיקה טובה. הכי טוב לדייט ראשון, אחר כך כבר יותר זורם לשבת בחוץ.

מדבר או יער?

יער. מעדיף ירוק והרים על פני השממה שיש במדבר.

סוכות או פסח? 

פסח. האוכל הכי טוב בשנה...

לכרטיס של מתן בשליש גן עדן - לחצו כאן  

רוצים גם? להשתתפות במדור החדש "נעים להכיר!" שלחו לנו בקשה למייל support@date4dos.co.il - רק שימו לב: אנחנו מניחים שיהיו לא מעט פניות.. התאזרו בסבלנות :) 

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הכירו את מתן אשר, בן 31 מנתניה. ראש מטה מנכ"ל משרד ההתיישבות ואחראי דוברות המשרד. מתמחה בדוברות, ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים. חי ונושם פוליטיקה ואקטואליה, מחובר לארץ ישראל ולמורשת ציונית מבית הוריו. חי בתודעה של שליחות ונתינה לחיזוק הציונות והמדינה. מחובר להיסטוריה שלנו ולנופי השומרון ובנימין.

אוהב בזמנו הפנוי לעשות כושר, להנות ממוזיקה טובה ולגלוש. האהבה שלו לים משלבת גם רגיעה וגם אקשן. בין השקט והרצון לצוף ולנוח במים לבין הרצון לשחרר מתח ועומס, תוך כדי שהוא חותר ועולה על הגל בשאגה של אושר... 

הדבר שהכי חסר לו בנוף הקסום הזה, זאת פרטנרית טובה, חמה מכילה ותומכת שתצא איתו למסע חיים משותף של חברות אהבה וכנות. 

נעים להכיר - מתן אשר, 04/10/20 12:18
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

איזה יופי בעזרת ה שימצא בקרוב את הנפש התאומה שלו בקרוב:) דרך אגב אני גם רוצה שיפרסמו אותי למי פונים??

! דווח למנהל האתר

היי  אני   לילך  אני  אשמח  להכיר  אותך  

! דווח למנהל האתר

בוקר טוב מתן..  אשמח להכיר 😊

! דווח למנהל האתר

בהצלחה ☺️

! דווח למנהל האתר

היי מתן

! דווח למנהל האתר

הייי

! דווח למנהל האתר

שיהיה לך