כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

נעים להכיר! פינה חדשה בשליש גן עדן

הכירו את צביה קאסה, בת 29 מקרית מלאכי מחנכת כיתה ט' בנות. בעלת תואר ראשון בחינוך, מתמחה בלשון וספרות, ובעלת תואר שני בחסידות ומחשבת ישראל במכללת הרצוג. מתחברת ללימוד שיטת ימימה, ואוהבת ללמוד בחברותא, לטייל בטבע, להקשיב למוזיקה טובה ובעיקר להתחדש :)
נעים להכיר - צביה קאסה | פורסם: 01/10/20 17:11

הכירו את צביה קאסה, בת 29 מקרית מלאכי מחנכת כיתה ט' בנות. בעלת תואר ראשון בחינוך מתמחה בלשון וספרות, ובעלת תואר שני בחסידות ומחשבת ישראל במכללת הרצוג. 

מתחברת ללימוד שיטת ימימה, ואוהבת ללמוד בחברותא, לטייל בטבע, להקשיב למוזיקה טובה ובעיקר להתחדש :) 

מחפשת פרטנר לחיים, שיצא איתה למסע שכולו אהבה זכה ופשוטה וחברות נפש.  

בעלת יכולת הקשבה והכלה. אוהבת שיחות עומק אבל לא חופרת.. :)

יש לה חוש הומור מפותח :) קליל ומלא בחן ושמחת חיים.

מהן התכונות החשובות לך בבן זוג?

בתכלית, אני מחפשת אדם פשוט עם עיניים טובות המבשרות על לב טוב. רגיש, מקשיב, ספונטני אך רציני.           

אדם שמחובר לחיי תורה ובעל שאיפות להתקדמות. איש שיח, פתוח מחשבתית, מאמין בתהליכים ומכניס אורחים!! מבחינה דתית לא נכנסת לשום הגדרה שמגבילה. אני שומרת נגיעה, מאוד פתוחה מחשבתית אך משתדלת לשמור על גדרי ההלכה.

מה לדעתך הדרך הטובה ביותר להיכרות כיום?

הדרך הטובה ביותר להיכרות היום היא באופן ספונטני. כזה שהקב"ה מתערב באופן מדוייק אך לא צפוי ובעיקר מפליא.

למה דווקא שליש גן עדן?

מאמינה ששליש גן עדן זאת פלטפורמה נוספת להיחשף לצד השני ולהכיר באופן נרחב ורב גוני. מה גם שאני מכירה לא מעט חברות שמצאו את שאהבה נפשן. רוצה למצות השתדלות בדרכים שאני רוצה ויכולה. 

על מה את מסתכלת בכרטיס באתר הכרויות?

כשאני צופה בכרטיס בשליש אני קוראת את האדם שמולי, מתבוננת בתמונה, בעיניים ומנסה לחבר בין המילים לדמות. ואם להיות יותר ספציפית, קוראת מה אנשים כותבים בתיאור על בת הזוג, ואם זה מתחבר אליי.

מה היתרונות בדייט בזמן הקורונה?

היתרונות בדייט בזמן קורונה שאפשר לשהות. להיות  בזמן הנוכחי. לתת לדברים להתפתח לאט ועמוק. לא למהר להיפגש ולחתוך, אלא ליצור קשר מקרב ופנימי. כזה שיעזור לחיבור בין שני המינים. ושאינו תלוי בזמן. כמו שהמצב הזה מלמד אותנו..

ממה אנשים הכי מופתעים שהם פוגשים אותך לראשונה?

אנשים מופתעים ממני מהביישנות לצד הצחוקים זה כזה מתערבב להם. לוקח להם זמן לקלוט. אבל אט אט זה מתייצב הם זורמים איתי בקלילות, בשמחה ובהומור.  

ולמה ימימה? כיצד הלימוד הזה תופש מקום בחיים שלך?

שיטת ימימה חידדה לי מושגים לחיים!! הלימוד מזמן מפגש עם הלב, הרגש והמחשבה. ימימה ע"ה שמה במרכז שני מושגים בסיסיים-  בין ה"אני הלומדת" לבין  "הילדה הקטנה". "הילדה הקטנה" שבנו צריכה סיפוק ואהבה ונמצאת ברדיפה להשגת דברים כל שהם, בכאן ועכשיו. וה"אני הלומדת" היא יותר נוכחת. ממתינה. שוהה ושקולה. 

וכשעושים הפרדה בין הילדה הקטנה ללומדת, אז אפשר לקיים חיים מאווררים. מחד לקבל את הדרישות של הילדה ומאידך לא לתת להם להשתלט ולהחליט על דרך קיום החיים. אלא לתת לה מקום אך להפריד אותה מהמציאות העכשווית. ואני מאמינה שככה זה בחיים. צריך לתת מקום לכל קשת הרגשות שלנו אך מבלי להשתלט ומבלי לתת לזה לצבוע את כל החיים שלנו ברגש נקודתי. לכל דבר יש מקום. והוא מכובד, אך חייב לתחם אותו!

מה המוטו שלך בחיים? 

מאמינה שיכולת הבחירה בחיים שלנו נתונה לנו בתוך המגבלות אך היריעה רחבה מאוד. משתדלת לעורר אהבה בפשטות.

לסיום - כמה שאלות על העדפות אישיות שלך:

חנן בן ארי או ישי ריבו?

חנן בן ארי, אבל אפשר את רוחמה בן יוסף ?!

סוכות או פורים?

סוכות כי יש חוה"מ- חופש וזמן לטייל. ופורים כי יין 😜

דייט בחוץ או במקום סגור?

דייט בחוץ על פאקל ועוגיות טעימות

להיות מורה או תלמידה? 

להיות מורה. ולהתפלל לסיעתא דשמיא בעזרה לאהבת נשמות ישראל.

לכרטיס של צביה בשליש גן עדן - לחצו כאן  

רוצים גם? להשתתפות במדור החדש "נעים להכיר!" שלחו לנו בקשה למייל support@date4dos.co.il - רק שימו לב: אנחנו מניחים שיהיו לא מעט פניות.. התאזרו בסבלנות :) 

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הכירו את צביה קאסה, בת 29 מקרית מלאכי מחנכת כיתה ט' בנות. בעלת תואר ראשון בחינוך מתמחה בלשון וספרות, ובעלת תואר שני בחסידות ומחשבת ישראל במכללת הרצוג. 

מתחברת ללימוד שיטת ימימה, ואוהבת ללמוד בחברותא, לטייל בטבע, להקשיב למוזיקה טובה ובעיקר להתחדש :) 

מחפשת פרטנר לחיים, שיצא איתה למסע שכולו אהבה זכה ופשוטה וחברות נפש.  

בעלת יכולת הקשבה והכלה. אוהבת שיחות עומק אבל לא חופרת.. :)

יש לה חוש הומור מפותח :) קליל ומלא בחן ושמחת חיים.

מהן התכונות החשובות לך בבן זוג?

בתכלית, אני מחפשת אדם פשוט עם עיניים טובות המבשרות על לב טוב. רגיש, מקשיב, ספונטני אך רציני.           

אדם שמחובר לחיי תורה ובעל שאיפות להתקדמות. איש שיח, פתוח מחשבתית, מאמין בתהליכים ומכניס אורחים!! מבחינה דתית לא נכנסת לשום הגדרה שמגבילה. אני שומרת נגיעה, מאוד פתוחה מחשבתית אך משתדלת לשמור על גדרי ההלכה.

מה לדעתך הדרך הטובה ביותר להיכרות כיום?

הדרך הטובה ביותר להיכרות היום היא באופן ספונטני. כזה שהקב"ה מתערב באופן מדוייק אך לא צפוי ובעיקר מפליא.

נעים להכיר - צביה קאסה, 01/10/20 17:11
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

יפה מאוד ! 

! דווח למנהל האתר

מועדים לשמחה איזה יופי בחורה מקסימה ומיוחדת

! דווח למנהל האתר

בהצלחה 👍🏻

! דווח למנהל האתר

היי?

! דווח למנהל האתר