כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

נעים להכיר! פינה חדשה בשליש גן עדן

הכירו את דורון בסון, בן 35 מגני תקווה. בעל תואר במנהל עסקים, מנהל חברה לפיתוח תוכנות ואפליקציות אבל הוא מאמין שאין דבר חשוב יותר מפיתוח הנשמה.
נעים להכיר - דורון בסון | פורסם: 16/09/20 11:06

הכירו את דורון בסון, בן 35, שוכר דירה בגני תקווה ובעל חברה בתחום פיתוח תוכנות ואפלקציות.

אפשר לחשוב שאדם כזה יהיה אדם ראלי ושכלתני אבל דורון גם מאוד מחובר לצד הרוחני שבו: "במיוחד עכשיו בתקופת חוסר הוודאות הזאת שהכל לחוץ ולא נעים חשוב לשים לב שאנחנו עושים דברים שעושים לנו טוב בנשמה, לכל אחד זה יכול להיות משהו אחר. כשאני מחפש מישהי חשוב לי שהיא תהיה מחוברת גם לרוח ולנפש שלה".

דורון מחפש בחורה בין גיל 24-34 שהשיח ביניהם יהיה פתוח ונעים, חוץ מזה הוא מאוד פתוח "אני מאוד אוהב לטייל בארץ אז מיקום לרוב לא תהיה בעיה".

מה התכונות שחשובות לך בבן זוג?

אני מחפש מישהי עם לב גדול, שמחוברת לנפש שלה ושפתוחה מחשבתית. שתהיה חייכנית וחיובית, כמוני. חשוב לי גם שתהיה קשובה ובשלה להכניס עוד אנשים לחיים שלה, זה לא רק עניין של מערכות יחסים, יש אנשים שהם מאוד חכמים ומשכילים אבל הם לא מצליחים לראות מעבר למה שהם מתעסקים בו ולבוא בראש פתוח להיכרות. הכי חשוב זה שהדינמיקה תהיה טובה.

איך תגדיר דייט אידיאלי?

דייט טוב זה דייט שאני מצליח לשכוח שהוא 'דייט'. שאני לא מרגיש שזה איזה מבחן היכרות קר מנוכר אלא חלק מעוד חוויה בחיים שאנחנו עוברים ביחד, גם אם היא תיגמר בעוד שעתיים ולא תהיה עוד חוויה כזאת... זה יכול להיות כשאוכלים גלידה, שותים בירה או נוסעים לטייל, מה שחשוב זה השיח ביננו והאווירה.

מה אנשים מופתעים כשאתה מספר על עצמך בדייט?

הרבה פעמים כששומעים שאני מתעסק בתוכנה וטכנולוגיה מצפים ממני להיות ראלי אבל כשהייתי יותר צעיר ניגנתי בלהקת רוק ואחרי זה גם לימדתי מוזיקה. גם היום אני מנגן וכותב וזה מלווה אותי. האמת שהשותף שלי בעסק הוא הגיטריסט שניגן איתי בלהקה.

אז למה הפסקת?

החיים מתקדמים... הוצאנו הרבה חומרים, הקלטנו דברים, אני עדיין עושה מוזיקה לנשמה אבל זה לא מקצוע שאפשר להיות בו לא ב'פול פאוור'. הבנתי שלא נכון לי להיות שם, אני לא בנוי לנסיעות, לעבודה בלילה, אני צריך משהו שקט וסולידי שאפשר לנהל חיים נורמאליים יחד איתו.

ספר לנו על דייט ייחודי שהיה לך?

היה לי דייט עם מישהי שגרה בגוש עציון, יצאנו לשתות בירה ואז נסענו לנקודת תצפית יפה. בגלל שאני אוהב טבע תמיד יש לי עצים למדורה ופק"ל קפה בבגז'. ושם, משקיפים על מדבר יהודה דיברנו שעות, שרנו שירים, אני ניגנתי בגיטרה, והרגשתי שיש היכרות וחיבור אמיתיים.

איך תקופת הקורונה משפיעה עלייך כרווק?

בהתחלה הייתה יותר חוסר וודאות וזהירות, היום אני עושה יותר דברים ויוצא יותר. משתדל לשמור על אופטימיות ולהנות מהזמן הזה. כפי שנאמר 'בסוף מתרגלים להכל'. אני מנצל את העבודה מהבית והשעות הגמישות כדי לעשות דברים שאני אוהב. אני אדם של טבע אז כל עוד היה מותר נסעתי לטייל, בעיקר במעיינות. לפחות פעם בשבוע. גם עם חברים, גם כדייט וגם לבד. ניצלתי את הזמן גם כדי לנגן הרבה. אני משתדל להישאר חיובי ולזכור שהכל לטובה וזה כנראה חלק מאיזשהי תוכנית ואני מקווה שהיא תביא דברים טובים.

למה שליש גן עדן?

קודם כל  שליש גן עדן  הוא האתר הכי וותיק אז באופן טבעי יש שם הרבה אנשים ואז יש מבחר, חוץ מזה כשאני שם אני מרגיש שזה אתר שהמטרה בו הוא למצוא זיווג הגון לחתונה, שהושקעה הרבה מחשבה בחלוקה ולכן הנשים שאני לפחות רואה שם הן הכי איכותיות ומתאימות.

מה חשוב לך כשאתה מסתכל על פרופיל באתר?

כשאני מסתכל על פרופילים באתר אני מחפש לראות מישהי שיש לנו תחומי עניין משותפים שאני אוכל למצוא על מה לדבר איתה. חוץ מזה חשוב לי שזאת תהיה מישהי שהדינמיקה איתה תהיה טובה בדרך כלל אני מבין אתה זה יותר מהתמונות מאשר ממה שכתוב, זה לא רק עניין של מראה. בתמונות אפשר להבין המון על בנאדם ועל האווירה שהוא משרה. בסופו של דבר לא מעניין אותי אם היא אדריכלית, סטודנטית לחינוך או מהנדסת תוכנה, הכתיבה היא יותר קרה ואינפורמטיבית ולא מעבירה את האופי של הבנאדם, אני מבין שעל האופי אני אוכל ללמוד רק אחר כך במהלך השיחות ולכן אני חושב שאני גם די פתוח ולא ישר שולל אם מה שכתוב לא בדיוק עונה על איזו רשימה דמיונית של תכונות.  

כמה שאלות לסיום:

ישי ריבו או חנן בן ארי? 

חד משמעית חנן בן ארי. הוא מוזקאי בחסד, כשהוא שר הוא נוגע בול בנשמה כאילו השכינה שורה על הבנאדם הזה. שני מוזיקאים נוספים שגרמו לי להרגיש ככה הם הדס קליימן ואביב בכר.

המבורגר או פיצה? 

המבורגר אבל מסתדר גם עם צמחוניות וטבעוניות.

דייט בחוץ או בפנים? 

בחוץ. תמיד בחוץ.

מדבר או יער? 

מים 😊 אני הכי אוהב את המעיינות בצפון, עדיף מקומות ירוקים. יש משהו קסום באווירה במקומות האלו.

ראש השנה או פסח? 

ראש השנה. תמיד שנה חדשה זה זמן לחשבון נפש, להסתכל על השנה שחלפה ולחשוב לאן אתה הולך. 

לכרטיס של דורון בשליש גן עדן - לחצו כאן

רוצים גם? להשתתפות במדור החדש "נעים להכיר!" שלחו לנו בקשה למייל [email protected] - רק שימו לב: אנחנו מניחים שיהיו לא מעט פניות.. התאזרו בסבלנות :) 

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הכירו את דורון בסון, בן 35, שוכר דירה בגני תקווה ובעל חברה בתחום פיתוח תוכנות ואפלקציות.

אפשר לחשוב שאדם כזה יהיה אדם ראלי ושכלתני אבל דורון גם מאוד מחובר לצד הרוחני שבו: "במיוחד עכשיו בתקופת חוסר הוודאות הזאת שהכל לחוץ ולא נעים חשוב לשים לב שאנחנו עושים דברים שעושים לנו טוב בנשמה, לכל אחד זה יכול להיות משהו אחר. כשאני מחפש מישהי חשוב לי שהיא תהיה מחוברת גם לרוח ולנפש שלה".

דורון מחפש בחורה בין גיל 24-34 שהשיח ביניהם יהיה פתוח ונעים, חוץ מזה הוא מאוד פתוח "אני מאוד אוהב לטייל בארץ אז מיקום לרוב לא תהיה בעיה".

נעים להכיר - דורון בסון, 16/09/20 11:06
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.