כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
נעים להכיר
נעים להכיר >

נעים להכיר! פינה חדשה בשליש גן עדן

הכירו את אפרת קרסנר, היא בת 30 ומתגוררת בגבעת שמואל. עובדת בתחום העיתונות והתקשורת, והיא גם מאמינה שזה מה שיעזור לה למצוא אהבה.
נעים להכיר - אפרת קרסנר | פורסם: 14/09/20 10:27

הכירו את אפרת קרסנר, היא בת 30 ומתגוררת בגבעת שמואל. עובדת בתחום העיתונות והתקשורת, והיא גם מאמינה שזה מה שיעזור לה למצוא אהבה.

"מצד אחד זה קצת חיסרון שאנשים שחושבים שהם מכירים אותך, יש להם סוג של סטיגמה עלייך. מצד שני זה גם יתרון כי אני מקבלת ככה המון הצעות". אפרת היא כתבת, עורכת ומגישה חדשות, ומחפשת בחור בגילים 28-34, דתי לייט ליברלי כמוה. 

מהן התכונות החשובות לך בבן זוג?

מבחינתי הדברים הכי חשובים הם תקשורת טובה, שאני ארגיש שיש זרימה ויש על מה לדבר, וגם הכלה וסובלנות לקבלת דעות שונות. כי אף אחד מאיתנו לא נולד זהה לשני. עוד משהו שאני תמיד אוהבת זה חוש הומור, ובעיקר ציניות. אבל ציניות חמודה :)

ספרי לנו על דייט יוצא דופן שהיה לך:

כשהתחילה הקורונה, וכולנו הסתגרנו בבית, עשיתי כמה דייטים בזום. זה היה מצחיק שנתתי לעצמי הזדמנות להכיר ככה מישהו מבלי להיפגש איתו. יש לזה המון חסרונות, אבל זה גם מאוד מועיל כשרוצים להכיר מישהו לעומק וממש לדבר איתו, מבלי רעשי רקע.

למה דווקא שליש גן עדן?

כי היא הייתה ועדיין האפליקציה הפופולרית ביותר לחיפוש בני זוג במגזר הדתי. על שליש גן עדן אני אף פעם לא מוותרת, כי דווקא יכולות לצוץ מפה הזדמנויות לדייטים טובים. 

על מה את מסתכלת בכרטיס באתר הכרויות?

בעיקר על התיאור העצמי של אותו אדם. אם הוא מפרט על עצמו בכמה משפטים ומוסיף משהו שנון, זה לגמרי עושה לי את זה.

בחודשים האחרונים יש הגבלות התקהלות, וגם מספר האורחים בחתונות הצטמצם משמעותית. מה דעתך על השינוי הזה?

זה יצא לטובה לדעתי. חודש לפני הסגר הייתי בחתונה, והיה זוג מאורס שהקפיץ אותי הבייתה מהאירוע. כל הדרך הם התווכחו על הלהקה שתופיע בחתונה שלהם לפני פסח. בסוף בגלל שהיה סגר, לא הייתה להם שום להקה וגם התחתנו בחניון. בקיצור, זה חוסך הרבה כאב ראש וממקד אותך בסוף לדברים הכי חשובים באירוע. במקום להזמין את כל העולם, מזמינים רק משפחה וחברים קרובים. לא צריך 500 איש בחתונה, נראה לי מיותר.

ממה אנשים הכי מופתעים שהם פוגשים אותך לראשונה?

כשאני חושפת בפניהם את הגיל שלי. הם לחלוטין המומים מזה. קורה לי שהמון בחורים צעירים ממני מתחילים איתי. נגיד מישהו בן 24 שחשב שאני בת 25. רוב מערכות היחסים המשמעותיות שלי היו עם כאלה שצעירים ממני בכמה שנים. אני פשוט לא מוכנה להזדקן :)

מה לדעתך הדרך הטובה ביותר להיכרות כיום?

אני לא חושבת שיש דרך שהיא יותר טובה מהאחרת. יש כאלה שהכרתי דרך הפייסבוק, כאלה שהכרתי באפליקציות, וכאלה שהכרתי במציאות באירועים או במפגשים חברתיים. הדבר הכי חשוב הוא לא לפסול ולא לשלול אופציות, ולנסות להוציא את המיטב מכל סיטואציה.

לסיום - כמה שאלות על העדפות אישיות שלך:

חנן בן ארי או ישי ריבו?

ישי ריבו מתנגן אצלי בעיקר בעשרת ימי תשובה וחודש אלול. לחנן בן ארי אני מאזינה כל ימי השנה. (וסליחה ישי!).

פסח או ראש השנה?

ראש השנה, פחות לחץ על ניקיונות וכאלה. 

דייט בחוץ או במקום סגור?

לפני הקורונה אהבתי לשבת במקומות סגורים. עכשיו אני לגמרי בעד דייטים באוויר הפתוח.

מוזיקה לועזית או ישראלית? 

ברור שגם וגם :) בעיקר כל מה שמיינסטרים.

צילום : איריס פולישוק

לכרטיס של אפרת בשליש גן עדן - לחצו כאן 

לאתר הרשמי של אפרת - לחצו כאן  

רוצים גם? להשתתפות במדור החדש "נעים להכיר!" שלחו לנו בקשה למייל support@date4dos.co.il - רק שימו לב: אנחנו מניחים שיהיו לא מעט פניות.. התאזרו בסבלנות :) 

#לעוד כתבות איכותיות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

"מצד אחד זה קצת חיסרון שאנשים שחושבים שהם מכירים אותך, יש להם סוג של סטיגמה עלייך. מצד שני זה גם יתרון כי אני מקבלת ככה המון הצעות". אפרת היא כתבת, עורכת ומגישה חדשות, ומחפשת בחור בגילים 28-34, דתי לייט ליברלי כמוה. 

נעים להכיר - אפרת קרסנר, 14/09/20 10:27
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מקסים! אהבתי😆 בהצלחה!

! דווח למנהל האתר

בחורה מושלמת! מאחלת לך גבר מהמם כמוך

! דווח למנהל האתר

מיזם מבורך. שאפו על החלוציות אפרת. ברכה והצלחה ! אמן והכתבה הבאה שלך תהיה במרכז האתר על עוד חתונה :)

! דווח למנהל האתר

היי  נשמה  נעים  להכיר אותך

! דווח למנהל האתר

🙂

! דווח למנהל האתר

נעיםם מאוד..😜

! דווח למנהל האתר

בקרוב אבל ממש בקרוב... לא יכול להיות שלא....

! דווח למנהל האתר

מקסים האבתי

! דווח למנהל האתר

היי מאמי נעים להכיר אותך ?

! דווח למנהל האתר

ממש מעניין סימנתי לייק

! דווח למנהל האתר

בקרוב אצל כולנו ...

! דווח למנהל האתר

תודה רבה על הטיפים. איכותית ללא ספק ועומק זה הדבר המון הצלחה🌺🌺

! דווח למנהל האתר

חחחח דרך מעניינת בהחלט, אם כי ההיתי בהחלט נותן לייק ומסכים להכיר מישהיא גם בלי סיפור בהמשכים, לא חס וחלילה משהו נגדה פשוט יותר מידי לקרא יותר מידי עליה, נישאר משהו בכלל לספר ?!

! דווח למנהל האתר

היי

! דווח למנהל האתר

היי ערב טוב.מה שלומך 

! דווח למנהל האתר

חמודה 😆

! דווח למנהל האתר