כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
מגזין
קודם 5 6 7 8 9 הבא
181-210 מתוך 745
הסיפור שלנו התחיל קצת לפני ההיכרות שלנו באתר. נתנאל עבד בבית הספר בו אמא שלי מלמדת. חברה של אמא שלי שלימדה גם היא בבית הספר והכירה אותו עוד קודם, ניסתה להכיר בינינו. נתנאל נענה בחיוב להצעה, אך מבחינתי זה לא היה רלוונטי באותו הזמן.
2 תגובות ו-800 צפיות
ואז הבנתי שאין דרך אחרת להכיר מאשר ליזום ולהיחשף. ואחרי שזכיתי להינשא, שכנעתי חברה להירשם, שגם היא לא הייתה מלכתחילה בעניין.. ועכשיו היא מאורסת דרכיכם ועוד חודש היא מתחתנת.
6 תגובות ו-1597 צפיות
עברנו דרך פתלתלה עד שהגענו לזה וברוך ה' הנס קרה וקורה. הכרנו לפני כשנה וחצי באתר. כשפתחתי פרופיל, הוא היה בין הראשונים ששלחתי להם הודעה. רק לאחר שנה הוא ענה לי.
3 תגובות ו-1078 צפיות
אחרי המון דייטים כושלים היתה לי התלבטות... כעבור שבוע קיבלתי הודעה מאריאל.. מהדייט הראשון שארך 7 שעות הרגשתי שיש משהו שונה. שהוא לא כמו כולם, שכנראה מצאתי את האחד! תוך חודשיים התארסנו, ולאחר 10 חודשים עמדנו תחת החופה..
70 תגובות ו-5880 צפיות
כבר שמענו על כמה חברים קרובים שהתחתנו דרך השליש, ולכן החלטנו לנסות גם.. התחלנו לשוחח באתר ובאמת הרגשנו שיש פה משהו שונה.. נפגשנו, התלהבנו, התאהבנו ובדיוק אחרי 10 חודשים שיצאנו לראשונה, כבר עמדנו יחד תחת החופה..
26 תגובות ו-3292 צפיות
אחרי הרבה שנים של חיפושים ואינספור דייטים זכינו למצוא אחד את השנייה... מהניסיון שלנו למדנו שצריך להתאזר בסבלנות ולהמשיך לקוות לטוב, כי בסוף הוא עוד יגיע :)
41 תגובות ו-3087 צפיות
נרשמנו לאתר ואחר התנסות קצרה, גילינו שדווקא דרך האתר, החיפוש הקל עלינו ועזר לנו לקבל הצעות שקרובות ודומות לסטטוס שלנו... ב"ה פתחנו דרך חדשה יחד, לפרק ב' וזכינו לחבוק לפני חודשיים, תינוק חדש שהכניס המון אור ושמחה לחיינו...
18 תגובות ו-3475 צפיות
תמונה יכולה להעביר מי את באמת, מה אתה אוהב לעשות, ולא רק על המראה החיצוני. כשאמר קונפוציוס "תמונה אחת שווה אלף מילים", הוא היה יכול להביא כדוגמא פרופיל בשליש גן עדן.
1 תגובות ו-1319 צפיות
האמת אין לי מושג מה אני עושה פה... איכשהו תמיד הייתי רואה פרסומים של "שליש גן עדן" וזה היה עובר לי מאחורי הגב, כאילו לא מדבר אליי, עד שיום אחד ראיתי תמונה של זוג שהכיר באתר, והבחור היה מוכר לי..
20 תגובות ו-4294 צפיות
כשראיתי את התמונה שלו, הלב שלי החסיר פעימה. לפניו היו בחורים שחשבתי שנראו כמתאימים, אבל הפעם זה היה שונה. משהו בו פשוט קרא אלי. מההתחלה הרגשנו שיש בינינו חיבור טוב...
14 תגובות ו-2283 צפיות
בלי שליש גן עדן אין שום סיכוי שהמפגש בינינו היה קורה. שנינו שירתנו בתפקידים תובעניים בצבא בחילות שונים, ושום פלטפורמת היכרויות אחרת לא התאימה לנו. היום אנחנו נשואים בשמחה ואהבה גדולה, מרגישים שזה זיווג אמיתי משורש נשמתנו...
15 תגובות ו-1644 צפיות
הטלפון מצלצל ואת/ה מתבקש/ת לתרום לעמותה כלשהי, לאדם במצוקה ועוד, ניתנות אפשרויות לאופני תרומה שונים, כך שבאפשרותך לבחור מביניהם את המתאים לך. אדם נוקש בדלת, בא להתרים, הוא אומר מה המטרה שלשמה נחוצה התרומה – תרמת ?!
2 תגובות ו-735 צפיות
מה אפשר לעשות בדייט הראשון, שיגרום לכם להעביר את הזמן הקצר בעניין, בכיף, ובדיוק במידה? קבלו 10 מקומות שאפשר לצאת אליהם בדייט ראשון. כמובן שאפשר גם בהמשך הקשר!
5 תגובות ו-2678 צפיות
במהלך השבת, אבא שלי קיבל דום לב, התחלתי לצרוח והארוס שלי שניסה לסייע לו, אחז בו עד שהוא נפטר בזרועותיו. אבי נפטר מצער, מאז מותו של אחי, הלב שלו נשבר ולא יכל היה לשאת את הצער ואת הכאב.
44 תגובות ו-2938 צפיות
וואוו אז מאיפה מתחילים... הכרנו בתחילת אוקטובר הורדתי את האפליקציה לפלאפון ולא ממש האמנתי שאמצא את שאהבה נפשי... מתוך כמה הודעות שקיבלתי הייתה את ההודעה של שחר... משהו בו הרגיש לי אחרת...
59 תגובות ו-4547 צפיות
ההיכרות בינינו היתה קצרה יחסית. תוך ארבעה ימים כבר יצרנו קשר טלפוני, ולאחר שלושה וחצי חודשים הגיעה הצעת הנישואים המרגשת. בשבח והודאה ל ה' יתברך התחתנו בספטמבר האחרון...
26 תגובות ו-2861 צפיות
אני יהודי וגם את/ה יהודי/ה, דבר זה מחייב למלא את החובות שהיהדות מטילה על האדם. אדם יכול להיות 'יהודי טוב' בנוסף על היותו 'אדם טוב', כאשר יתנהג בקדושה בחיי היומיום, וישלב מערכת משפט וצדק חברתי ביחד עם דבקות בערכי התורה.
0 תגובות ו-772 צפיות
נרשמתי לאתר לפני כשנה וחצי... סימון היה מנוי באתר ויום אחד סתם ככה פתאום הוא שלח לי הודעה.. ולמרבה הפלא גם אני שלחתי לו הודעה באותה השנייה בדיוק... לאחר ארבעה חודשים מהרגע שיצאנו התארסנו..
36 תגובות ו-3139 צפיות
הכרנו לפני כשנה דרך האתר. יוסף היה אחרי לא מעט דייטים מהאתר שלא צלחו, ואני לעומת זאת, הייתי חדשה ממש... יוסף הוא בעצם הבחור הראשון איתו יצאתי דרך האתר... בול פגיעה כמו שאומרים :)
201 תגובות ו-6201 צפיות
רוצים להודות לכם מקרב הלב על האתר בו זכינו להכיר ולהינשא בשעה טובה ומוצלחת. עבור שנינו זהו זיווג שני, ובו מצאנו האחד את השני...
66 תגובות ו-4247 צפיות
רצינו להודות לכם שהייתם שליחים לחיבור בינינו. ב"ה זכינו להינשא בה' בטבת... אין בפינו מספיק מילים שיכילו את גודל הכרת הטוב על עבודתכם החשובה.
28 תגובות ו-2569 צפיות
משהו אמר לי "לא" לפני שלחצתי "שלח". אז מחקתי את שכתבתי, ועניתי להתכתבות בחיוב.. כשחזרתי אליו (לאחר שהתקשר ולא עניתי, כהרגלי..) אמרתי לעצמי "אני מתקשרת לבעלי"... היום אנחנו ביחד חצי שנה..
14 תגובות ו-3073 צפיות
אחרי שנים של חיפושים וניסיונות למצוא את בחיר ליבי מצאתי את האתר שלכם.. אני יודעת שישנם בחורים ובחורות שמחכים ויוצאים ומתפללים והזיווג לא מגיע, אבל הכל מלמעלה. מגיע בזמן הנכון וברגע הכי נכון לנו..
51 תגובות ו-2159 צפיות
דוד פנה אליי דרך המלצת המערכת, הוא היה הבן אדם הראשון שדיברתי איתו מהאתר... ברגע ששמעתי את הקול שלו, ידעתי שהוא מצא אותי!
15 תגובות ו-1687 צפיות
מהפגישה הראשונה ידענו והרגשנו שמדובר בדבר האמיתי... לאחר שלושה חודשים וחצי הגיעה ההצעה, ולאחר כארבעה חודשים- בכ' חשון התשע"ז נכנסו בברית הנישואין.
33 תגובות ו-3143 צפיות
לאחר התכתבות קצרה החלטנו להפגש והשאר היסטוריה, ב"ה התחתנו לפני כחצי שנה!
12 תגובות ו-1986 צפיות
כמו כולם גם אנחנו לא האמנו שנצליח באמת למצוא קשר אמיתי דרך האינטרנט וברוך ה היום אנחנו נשואים באושר ועושר. אנחנו ממליצים בחום על האתר המבורך שלכם ומוקירים תודה גדולה
4 תגובות ו-1117 צפיות
לכל הנכנסים לאתר-שווה לנסות! בהודעה אחת קטנה, גם אם לפעמים קצת קשה אפשר לגלות עולם נפלא ולעבור לשלב הבא! בהצלחה!
1 תגובות ו-645 צפיות
אני בת 34, מעולם לא זכיתי להתחתן... ערב אחד עשיתי התבודדות בים על השידוך שלי. יומיים לאחר מכן, קיבלתי הודעה באתר מהשידוך שלי. צחקתי וחשבתי לעצמי, מה הסיכוי שבעלי באמת יהיה במקום הכי לא צפוי.
20 תגובות ו-2453 צפיות
לא האמנו שזה יכול לקרות גם לנו... ראינו את כל הסיפורים באתר והתפללנו כל אחד בנפרד שבורא עולם ישלח גם לנו את זיווגנו.. ידוע לכל שלמצוא זיווג לפרק ב יותר קשה מפרק א.. מיד בפגישתנו הראשונה הרגשנו שאנחנו נשמות תאומות שנפגשו.. ברוך השם התחתנו לאחר חודשיים...
11 תגובות ו-3097 צפיות
קודם 5 6 7 8 9 הבא
181-210 מתוך 745