כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
מגזין
קודם 5 6 7 8 9 הבא
181-210 מתוך 727
אני יהודי וגם את/ה יהודי/ה, דבר זה מחייב למלא את החובות שהיהדות מטילה על האדם. אדם יכול להיות 'יהודי טוב' בנוסף על היותו 'אדם טוב', כאשר יתנהג בקדושה בחיי היומיום, וישלב מערכת משפט וצדק חברתי ביחד עם דבקות בערכי התורה.
0 תגובות ו-614 צפיות
נרשמתי לאתר לפני כשנה וחצי... סימון היה מנוי באתר ויום אחד סתם ככה פתאום הוא שלח לי הודעה.. ולמרבה הפלא גם אני שלחתי לו הודעה באותה השנייה בדיוק... לאחר ארבעה חודשים מהרגע שיצאנו התארסנו..
37 תגובות ו-2949 צפיות
הכרנו לפני כשנה דרך האתר. יוסף היה אחרי לא מעט דייטים מהאתר שלא צלחו, ואני לעומת זאת, הייתי חדשה ממש... יוסף הוא בעצם הבחור הראשון איתו יצאתי דרך האתר... בול פגיעה כמו שאומרים :)
203 תגובות ו-6028 צפיות
רוצים להודות לכם מקרב הלב על האתר בו זכינו להכיר ולהינשא בשעה טובה ומוצלחת. עבור שנינו זהו זיווג שני, ובו מצאנו האחד את השני...
66 תגובות ו-4096 צפיות
רצינו להודות לכם שהייתם שליחים לחיבור בינינו. ב"ה זכינו להינשא בה' בטבת... אין בפינו מספיק מילים שיכילו את גודל הכרת הטוב על עבודתכם החשובה.
28 תגובות ו-2400 צפיות
משהו אמר לי "לא" לפני שלחצתי "שלח". אז מחקתי את שכתבתי, ועניתי להתכתבות בחיוב.. כשחזרתי אליו (לאחר שהתקשר ולא עניתי, כהרגלי..) אמרתי לעצמי "אני מתקשרת לבעלי"... היום אנחנו ביחד חצי שנה..
14 תגובות ו-2891 צפיות
אחרי שנים של חיפושים וניסיונות למצוא את בחיר ליבי מצאתי את האתר שלכם.. אני יודעת שישנם בחורים ובחורות שמחכים ויוצאים ומתפללים והזיווג לא מגיע, אבל הכל מלמעלה. מגיע בזמן הנכון וברגע הכי נכון לנו..
51 תגובות ו-1995 צפיות
דוד פנה אליי דרך המלצת המערכת, הוא היה הבן אדם הראשון שדיברתי איתו מהאתר... ברגע ששמעתי את הקול שלו, ידעתי שהוא מצא אותי!
15 תגובות ו-1501 צפיות
מהפגישה הראשונה ידענו והרגשנו שמדובר בדבר האמיתי... לאחר שלושה חודשים וחצי הגיעה ההצעה, ולאחר כארבעה חודשים- בכ' חשון התשע"ז נכנסו בברית הנישואין.
34 תגובות ו-2995 צפיות
לאחר התכתבות קצרה החלטנו להפגש והשאר היסטוריה, ב"ה התחתנו לפני כחצי שנה!
12 תגובות ו-1687 צפיות
כמו כולם גם אנחנו לא האמנו שנצליח באמת למצוא קשר אמיתי דרך האינטרנט וברוך ה היום אנחנו נשואים באושר ועושר. אנחנו ממליצים בחום על האתר המבורך שלכם ומוקירים תודה גדולה
4 תגובות ו-997 צפיות
לכל הנכנסים לאתר-שווה לנסות! בהודעה אחת קטנה, גם אם לפעמים קצת קשה אפשר לגלות עולם נפלא ולעבור לשלב הבא! בהצלחה!
1 תגובות ו-518 צפיות
אני בת 34, מעולם לא זכיתי להתחתן... ערב אחד עשיתי התבודדות בים על השידוך שלי. יומיים לאחר מכן, קיבלתי הודעה באתר מהשידוך שלי. צחקתי וחשבתי לעצמי, מה הסיכוי שבעלי באמת יהיה במקום הכי לא צפוי.
21 תגובות ו-2273 צפיות
לא האמנו שזה יכול לקרות גם לנו... ראינו את כל הסיפורים באתר והתפללנו כל אחד בנפרד שבורא עולם ישלח גם לנו את זיווגנו.. ידוע לכל שלמצוא זיווג לפרק ב יותר קשה מפרק א.. מיד בפגישתנו הראשונה הרגשנו שאנחנו נשמות תאומות שנפגשו.. ברוך השם התחתנו לאחר חודשיים...
11 תגובות ו-2927 צפיות
יש רגעים שהלב נותר ללא מילים, אך הוא ממשיך לפעום, להתמלא ולהדהד בחיות של אהבה, בין חתן לכלה.
1 תגובות ו-656 צפיות
קצת באיחור קל. עם כלבלב חתיך ועם פצפוצה קטנה בבטן בדרך להרחבת המשפחה בעזרת ה'. עצרנו את מרוץ החיים וישבנו לכתוב את מכתב התודה הזה.. אני ויאיר הכרנו באתר.. אחרי התכתבות של כמה שורות.. שעברה להתכתבות של כמה שעות בפלאפון, דייט ראשון, שני, שלישי וכו' וחתונההה
20 תגובות ו-2734 צפיות
ברגע שהזמן הגיע בשמים ה' שולח... אנו צריכים רק להיות קשובים למציאות.
2 תגובות ו-1062 צפיות
אין ספק שזיווג הוא משמיים ואתם אלו שתרמו ליום המאושר בחיינו
1 תגובות ו-938 צפיות
רצינו, יואל ואני, להודות לכם מקרב לב על שהייתם שליחים טובים להכיר בינינו. יואל רשום באתר כשנה וחודשיים, ואני כשלוש שנים, לשנינו אלה נישואים שניים.. ברוך ה' מצאנו זה את זו וביא' באב התחתנו..
19 תגובות ו-2411 צפיות
בזכות ההצלחה של זוגות אחרים, גם אנחנו ניסינו את האתר וב"ה זכינו גם להמליץ לאחרים שמצאו את החצי השני שלהם בעזרתכם!
4 תגובות ו-1338 צפיות
בזכותכם זכינו להתחתן ולהקים בית בישראל.
1 תגובות ו-938 צפיות
אנחנו גרים במרחק הליכה של 10 דקות אחד מהשנייה והאהבה הייתה ממש מעבר לפינה ומתחת לאף.. ורק בזכותכם הכרנו!
3 תגובות ו-513 צפיות
חשוב לציין כי כל אחד מאיתנו יצא לעשרות דייטים לפני שזכינו להכיר באתר, כך שהערכתנו על המיזם המבורך היא כפולה ומכופלת. כיום, אנו מעודדים חברים וקרובים נוספים להרחיב את אפשרויות ומגוון ההצעות, ולהתנסות גם באתר "שליש גן עדן".
1 תגובות ו-634 צפיות
אז.. כמו שכולם כותבים, באמת היינו סקפטיים לגבי העניין. אבל ב"ה אנו כ"כ שמחים על הצעד הגדול הזה. האתר מומלץ בחום, כי אם לא תנסו לא תדעו...
3 תגובות ו-1006 צפיות
הסיפור שלנו החל לפני כ-8 חודשים, דווקא כשהחלטנו להרים ידיים! אחרי כל כך הרבה פגישות וקשרים שלא צלחו. קבלתי הודעה.. לפני מספר חודשים זכינו לעמוד תחת חופה וקידושין נשבענו לכל החיים!
6 תגובות ו-1332 צפיות
בשעה טובה ומוצלחת מצאתי את החצי השני שלי דרך האתר שליש גן עדן.. ללא האתר לא היה סיכוי שנכיר, מכיוון שדני מאילת ואני מירושלים... רצינו להפיח תקווה בעיקר לפרק ב' שמתקשים מאוד למצוא את זיווגם..
21 תגובות ו-2058 צפיות
תמיד יצא לנו לראות זוגות שכותבים לאחר מספר מועט של חודשים שהם נישאים או נישאו או ינשאו לבחיר או בחירת לבם, וזה היה נראה תמוה איך בזמן כה קצר מכירים את אהבת חייך ועוד מאפליקציה ואתר.. ?!? נוכחתי לגלות שטעיתי, ובאוקטובר אשתקד, הכרתי את אהוב ליבי..
10 תגובות ו-1706 צפיות
הכרתי בחור ויצאנו תקופה רצינית רגע לפני האירוסין הבחור קיבל רגליים קרות... באותו שבוע הכרתי ב"ה את בעלי. פניתי אליו בשאלה עוקצנית בעקבות מה שהוא כתב על הבחורה שהוא מחפש, ומשם...
1 תגובות ו-1736 צפיות
למעשה חציתי את הארץ לרוחבה בשבילה ! והיה שווה כל מאמץ. ב"ה הכרנו באתר לפני שנה וקצת והיום כבר אנחנו נשואים באושר ועושר...
10 תגובות ו-2053 צפיות
הייתי רשומה באתר, נכנסת פעם ב.. עד שכפיר (היום בעלי) שלח לי הודעה... טסתי לפראג לשבוע, ובזמן שהייתי שם הרגשתי שאני מתגעגעת.. שלחתי הודעה ודיברנו.. איך שחזרתי מפארג לא היה יום שנפרדנו אחד מהשני! וכך זה המשיך עד לחתונה!
20 תגובות ו-4017 צפיות
קודם 5 6 7 8 9 הבא
181-210 מתוך 727