כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
מגזין
קודם 5 6 7 8 9 הבא
181-210 מתוך 735
כשראיתי את התמונה שלו, הלב שלי החסיר פעימה. לפניו היו בחורים שחשבתי שנראו כמתאימים, אבל הפעם זה היה שונה. משהו בו פשוט קרא אלי. מההתחלה הרגשנו שיש בינינו חיבור טוב...
14 תגובות ו-2169 צפיות
בלי שליש גן עדן אין שום סיכוי שהמפגש בינינו היה קורה. שנינו שירתנו בתפקידים תובעניים בצבא בחילות שונים, ושום פלטפורמת היכרויות אחרת לא התאימה לנו. היום אנחנו נשואים בשמחה ואהבה גדולה, מרגישים שזה זיווג אמיתי משורש נשמתנו...
15 תגובות ו-1535 צפיות
הטלפון מצלצל ואת/ה מתבקש/ת לתרום לעמותה כלשהי, לאדם במצוקה ועוד, ניתנות אפשרויות לאופני תרומה שונים, כך שבאפשרותך לבחור מביניהם את המתאים לך. אדם נוקש בדלת, בא להתרים, הוא אומר מה המטרה שלשמה נחוצה התרומה – תרמת ?!
2 תגובות ו-663 צפיות
מה אפשר לעשות בדייט הראשון, שיגרום לכם להעביר את הזמן הקצר בעניין, בכיף, ובדיוק במידה? קבלו 10 מקומות שאפשר לצאת אליהם בדייט ראשון. כמובן שאפשר גם בהמשך הקשר!
5 תגובות ו-2397 צפיות
במהלך השבת, אבא שלי קיבל דום לב, התחלתי לצרוח והארוס שלי שניסה לסייע לו, אחז בו עד שהוא נפטר בזרועותיו. אבי נפטר מצער, מאז מותו של אחי, הלב שלו נשבר ולא יכל היה לשאת את הצער ואת הכאב.
44 תגובות ו-2842 צפיות
וואוו אז מאיפה מתחילים... הכרנו בתחילת אוקטובר הורדתי את האפליקציה לפלאפון ולא ממש האמנתי שאמצא את שאהבה נפשי... מתוך כמה הודעות שקיבלתי הייתה את ההודעה של שחר... משהו בו הרגיש לי אחרת...
60 תגובות ו-4441 צפיות
ההיכרות בינינו היתה קצרה יחסית. תוך ארבעה ימים כבר יצרנו קשר טלפוני, ולאחר שלושה וחצי חודשים הגיעה הצעת הנישואים המרגשת. בשבח והודאה ל ה' יתברך התחתנו בספטמבר האחרון...
26 תגובות ו-2770 צפיות
אני יהודי וגם את/ה יהודי/ה, דבר זה מחייב למלא את החובות שהיהדות מטילה על האדם. אדם יכול להיות 'יהודי טוב' בנוסף על היותו 'אדם טוב', כאשר יתנהג בקדושה בחיי היומיום, וישלב מערכת משפט וצדק חברתי ביחד עם דבקות בערכי התורה.
0 תגובות ו-672 צפיות
נרשמתי לאתר לפני כשנה וחצי... סימון היה מנוי באתר ויום אחד סתם ככה פתאום הוא שלח לי הודעה.. ולמרבה הפלא גם אני שלחתי לו הודעה באותה השנייה בדיוק... לאחר ארבעה חודשים מהרגע שיצאנו התארסנו..
37 תגובות ו-3037 צפיות
הכרנו לפני כשנה דרך האתר. יוסף היה אחרי לא מעט דייטים מהאתר שלא צלחו, ואני לעומת זאת, הייתי חדשה ממש... יוסף הוא בעצם הבחור הראשון איתו יצאתי דרך האתר... בול פגיעה כמו שאומרים :)
202 תגובות ו-6099 צפיות
רוצים להודות לכם מקרב הלב על האתר בו זכינו להכיר ולהינשא בשעה טובה ומוצלחת. עבור שנינו זהו זיווג שני, ובו מצאנו האחד את השני...
66 תגובות ו-4146 צפיות
רצינו להודות לכם שהייתם שליחים לחיבור בינינו. ב"ה זכינו להינשא בה' בטבת... אין בפינו מספיק מילים שיכילו את גודל הכרת הטוב על עבודתכם החשובה.
28 תגובות ו-2474 צפיות
משהו אמר לי "לא" לפני שלחצתי "שלח". אז מחקתי את שכתבתי, ועניתי להתכתבות בחיוב.. כשחזרתי אליו (לאחר שהתקשר ולא עניתי, כהרגלי..) אמרתי לעצמי "אני מתקשרת לבעלי"... היום אנחנו ביחד חצי שנה..
14 תגובות ו-2961 צפיות
אחרי שנים של חיפושים וניסיונות למצוא את בחיר ליבי מצאתי את האתר שלכם.. אני יודעת שישנם בחורים ובחורות שמחכים ויוצאים ומתפללים והזיווג לא מגיע, אבל הכל מלמעלה. מגיע בזמן הנכון וברגע הכי נכון לנו..
51 תגובות ו-2056 צפיות
דוד פנה אליי דרך המלצת המערכת, הוא היה הבן אדם הראשון שדיברתי איתו מהאתר... ברגע ששמעתי את הקול שלו, ידעתי שהוא מצא אותי!
15 תגובות ו-1576 צפיות
מהפגישה הראשונה ידענו והרגשנו שמדובר בדבר האמיתי... לאחר שלושה חודשים וחצי הגיעה ההצעה, ולאחר כארבעה חודשים- בכ' חשון התשע"ז נכנסו בברית הנישואין.
33 תגובות ו-3049 צפיות
לאחר התכתבות קצרה החלטנו להפגש והשאר היסטוריה, ב"ה התחתנו לפני כחצי שנה!
12 תגובות ו-1801 צפיות
כמו כולם גם אנחנו לא האמנו שנצליח באמת למצוא קשר אמיתי דרך האינטרנט וברוך ה היום אנחנו נשואים באושר ועושר. אנחנו ממליצים בחום על האתר המבורך שלכם ומוקירים תודה גדולה
4 תגובות ו-1046 צפיות
לכל הנכנסים לאתר-שווה לנסות! בהודעה אחת קטנה, גם אם לפעמים קצת קשה אפשר לגלות עולם נפלא ולעבור לשלב הבא! בהצלחה!
1 תגובות ו-572 צפיות
אני בת 34, מעולם לא זכיתי להתחתן... ערב אחד עשיתי התבודדות בים על השידוך שלי. יומיים לאחר מכן, קיבלתי הודעה באתר מהשידוך שלי. צחקתי וחשבתי לעצמי, מה הסיכוי שבעלי באמת יהיה במקום הכי לא צפוי.
21 תגובות ו-2338 צפיות
לא האמנו שזה יכול לקרות גם לנו... ראינו את כל הסיפורים באתר והתפללנו כל אחד בנפרד שבורא עולם ישלח גם לנו את זיווגנו.. ידוע לכל שלמצוא זיווג לפרק ב יותר קשה מפרק א.. מיד בפגישתנו הראשונה הרגשנו שאנחנו נשמות תאומות שנפגשו.. ברוך השם התחתנו לאחר חודשיים...
11 תגובות ו-3005 צפיות
יש רגעים שהלב נותר ללא מילים, אך הוא ממשיך לפעום, להתמלא ולהדהד בחיות של אהבה, בין חתן לכלה.
1 תגובות ו-695 צפיות
קצת באיחור קל. עם כלבלב חתיך ועם פצפוצה קטנה בבטן בדרך להרחבת המשפחה בעזרת ה'. עצרנו את מרוץ החיים וישבנו לכתוב את מכתב התודה הזה.. אני ויאיר הכרנו באתר.. אחרי התכתבות של כמה שורות.. שעברה להתכתבות של כמה שעות בפלאפון, דייט ראשון, שני, שלישי וכו' וחתונההה
20 תגובות ו-2786 צפיות
ברגע שהזמן הגיע בשמים ה' שולח... אנו צריכים רק להיות קשובים למציאות.
2 תגובות ו-1111 צפיות
אין ספק שזיווג הוא משמיים ואתם אלו שתרמו ליום המאושר בחיינו
1 תגובות ו-982 צפיות
רצינו, יואל ואני, להודות לכם מקרב לב על שהייתם שליחים טובים להכיר בינינו. יואל רשום באתר כשנה וחודשיים, ואני כשלוש שנים, לשנינו אלה נישואים שניים.. ברוך ה' מצאנו זה את זו וביא' באב התחתנו..
19 תגובות ו-2482 צפיות
בזכות ההצלחה של זוגות אחרים, גם אנחנו ניסינו את האתר וב"ה זכינו גם להמליץ לאחרים שמצאו את החצי השני שלהם בעזרתכם!
4 תגובות ו-1387 צפיות
בזכותכם זכינו להתחתן ולהקים בית בישראל.
1 תגובות ו-987 צפיות
אנחנו גרים במרחק הליכה של 10 דקות אחד מהשנייה והאהבה הייתה ממש מעבר לפינה ומתחת לאף.. ורק בזכותכם הכרנו!
3 תגובות ו-577 צפיות
חשוב לציין כי כל אחד מאיתנו יצא לעשרות דייטים לפני שזכינו להכיר באתר, כך שהערכתנו על המיזם המבורך היא כפולה ומכופלת. כיום, אנו מעודדים חברים וקרובים נוספים להרחיב את אפשרויות ומגוון ההצעות, ולהתנסות גם באתר "שליש גן עדן".
1 תגובות ו-685 צפיות
קודם 5 6 7 8 9 הבא
181-210 מתוך 735