כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
מן התקשורת
מן התקשורת >

אחרי 3 דייטים בלבד!

אחרי 3 דייטים שהתחילו מהודעה אחת בשליש גן עדן - הגיעה התאונה!! מה קרה אחר כך...?? בישראל היום שמעו על הסיפור המרגש - צפו בכתבה המרגשת >
איפה? ישראל היום! | פורסם: 12/01/22 15:58

סיפור ההיכרות של שירה (28) וסתיו (27) שהכירו האחד את השנייה בשליש גן עדן, הכי רחוק מהשגרה המוכרת לנו משאר סיפורי ההכרויות העולים מידי שבוע לאתר. 

"כמו כל זוג באתר, עברנו דרך עד שמצאנו אחד את השניה.." מספרת שירה, "רק התחלנו לצאת ולאחר שלושה דייטים משותפים, עברתי תאונת דרכים קשה שלאחריה הייתי צריכה לעבור תקופה של שיקום ארוך התאוששות והחלמה."  

>> צפו בכתבה המלאה כפי שפורסמה בישראל היום >> 

אחרי שלושה דייטים מוצלחים הכל השתנה.

"זה תפס אותי כשהייתי בחדר ושיחקתי עם אח שלי בפלייסטיישן", אומר סתיו. "פתאום אח שלה שלח לי הודעה מלחיצה בפייסבוק, ובה נכתב ששירה עברה תאונת דרכים. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, לא ידעתי בכלל איך לגשת לזה. אמרתי לו שיעדכן אותי ונראה מה נעשה".

"אחרי כמה זמן הוא ענה לי. שאלתי אותו 'איפה היא נפגעה ומה קרה?' והוא השיב ששירה נפגעה ושיש לה שברים. הייתי צריך כמה דקות לחשוב, דיברתי עם אחי ועם אמא שלי, אבל לא שאלתי אותם מה לעשות כי החלטתי לבד מה אני רוצה לעשות", אומר סתיו.

שירה מספרת את הצד שלה ואומרת כי "כשהייתי בבית חולים שלחתי לו הודעה שהוא יכול לחתוך ולהפסיק את הקשר כי יש לי שיקום עכשיו, ואני יודעת שזה מצב לא פשוט. הוא החזיר לי תשובה – 'נראה לי שאת עדיין מושפעת מהמורפיום'. כאן הבנתי שהוא לא הולך לעזוב אותי כל-כך מהר ושהוא נשאר איתי למרות שעברתי תאונה ושצפוי לי שיקום ארוך".

ציפית לתגובה כזו?

"האמת שממש לא ציפית לתגובה הזו. גברים אחרים היו חותכים ואומרים שזה לא מתאים להם. גם המשפחה שלי כמובן הגיבה אליו בצורה מאוד יפה. הוא בא לבית שלי מוקדם מהצפוי והוא נכנס כאילו הוא שנים במשפחה, ואני מודה לזה עד היום. הוא היה נוסע שעה וחצי לכל כיוון כדי להיות איתי בתקופה המאתגרת הזאת בחיי".

"ב"ה יצאתי מזה בנס", מספרת שירה, "זכינו להתחתן שבוע לפני כל הבלאגן של הסגר של  בט' אדר תש"פ. החתונה הייתה מהממת ושמחה והתקיימה שנה ושבוע אחרי התאונה."

>> מכתב התודה של סתיו ושירה לשליש גן עדן >>

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

סיפור ההיכרות של שירה (28) וסתיו (27) שהכירו האחד את השנייה בשליש גן עדן, הכי רחוק מהשגרה המוכרת לנו משאר סיפורי ההכרויות העולים מידי שבוע לאתר. 

"כמו כל זוג באתר, עברנו דרך עד שמצאנו אחד את השניה.." מספרת שירה, "רק התחלנו לצאת ולאחר שלושה דייטים משותפים, עברתי תאונת דרכים קשה שלאחריה הייתי צריכה לעבור תקופה של שיקום ארוך התאוששות והחלמה."  

>> צפו בכתבה המלאה כפי שפורסמה בישראל היום >> 

אחרי שלושה דייטים מוצלחים הכל השתנה.

"זה תפס אותי כשהייתי בחדר ושיחקתי עם אח שלי בפלייסטיישן", אומר סתיו. "פתאום אח שלה שלח לי הודעה מלחיצה בפייסבוק, ובה נכתב ששירה עברה תאונת דרכים. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, לא ידעתי בכלל איך לגשת לזה. אמרתי לו שיעדכן אותי ונראה מה נעשה".

"אחרי כמה זמן הוא ענה לי. שאלתי אותו 'איפה היא נפגעה ומה קרה?' והוא השיב ששירה נפגעה ושיש לה שברים. הייתי צריך כמה דקות לחשוב, דיברתי עם אחי ועם אמא שלי, אבל לא שאלתי אותם מה לעשות כי החלטתי לבד מה אני רוצה לעשות", אומר סתיו.

שירה מספרת את הצד שלה ואומרת כי "כשהייתי בבית חולים שלחתי לו הודעה שהוא יכול לחתוך ולהפסיק את הקשר כי יש לי שיקום עכשיו, ואני יודעת שזה מצב לא פשוט. הוא החזיר לי תשובה – 'נראה לי שאת עדיין מושפעת מהמורפיום'. כאן הבנתי שהוא לא הולך לעזוב אותי כל-כך מהר ושהוא נשאר איתי למרות שעברתי תאונה ושצפוי לי שיקום ארוך".

איפה? ישראל היום!, 12/01/22 15:58
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב לכם 

! דווח למנהל האתר

מרגש 

! דווח למנהל האתר

שיהיה במזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

הכירו  בשליש  גן עדן  

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מרגשsmiley מזל טוב

! דווח למנהל האתר

שתזכו לבניןן עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מרגש🥰

שזה זיווג לא עוזר כלום...

! דווח למנהל האתר

מזל טוב,בניין עדיי עד ב"ההה,המזל שלך הגיע עד אליך..מאד מרגשששheart

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובהצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מרגש מזל טוב ,מאחלת  זוגיות עם נחת רוheartח 

! דווח למנהל האתר

חוץ מהמילה מרגש שזה המילה הראשונה שרוצים להגיד על סיפור עוצמתי כזה, רק להוסיף שזכיתם אחד בשני, ברגע של תאונה, של קושי, הוא לא וויתר, תמך והחליט לבד ומעצמו להמשיך, יותר מהכל הלב הטוב באמת, מוכיחה שאהבה פנימית יכולה לנצח את הכלheartמזל טוב

! דווח למנהל האתר