כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
פרסם מאמר
פרסם מאמר > הכל מוכן התחל בנסיעה.. :) מזל טוב לניצנית וויטלי שהכירו באתר

בפגישה השלישית נפגשנו, הוא יצא מהרכב והציע לי לנהוג במקומו... הוא כבר למד להכיר את השריטה העמוקה שלי לרכבים שווים. ככה יצא שפגישה 3, אדם שלא מכיר אותי בכלל סומך עליי ונותן לי לנהוג ברכב ש לו שנמצא אצלו פחות מחצי שנה ובכלל חדש יחסית , זה נראה זניח אבל הו
ניצנית וויטלי | פורסם: 18/10/17 10:53

אקדים ואומר שאני מגיעה מבית מסורתי דתי אך מתחזקת בכ-10 שנים האחרונות. תחילת ההתחזקות שלי נבעה מהחיפוש אחר בן זוג, אחר הרצון ליצור זוגיות טובה ולבנות בית. עברתי לא מעט סדנאות בתחום הזוגיות וקראתי לא מעט מאמרים וספרים בתחום ואני ממליצה ויודעת לומר כיום שאילולא המידע הזה בשילוב ניסיון חיים ייתכן ועוד הייתי רווקה אם לא גרושה.

השנה לפני כיפור רצה "סגולה" בוואטפס של הרבנית ימימה מזרחי לאכול 7 סעודות – דהיינו 7 ארוחות שיכללו "המוציא וברכת המזון" אני שבכנות כבר הייתי רגע לפני הייאוש כבר דגלתי בגישה שאומרת "תנסי, הכי הרבה זה יצליח". מפה לשם...ערב לפני כיפור החלטתי שלא דיי שאני יקיים 7 סעודות אלא שהם יהיו מלחם שאני אכין בהפרשת חלה. וכך היה...

קיימתי בערב הפרשת חלה ואת 7 הסעודות קיימתי למחרת כאשר בכל ברכת המזון יש ב"רחמן" אפשרות להוסיף ברכה אישית והקפדתי להוסיף בקשה לזיווג. ככה הכנסתי את הכיפור שבעה כמו שלא הרגשתי מימיי אך עם הרגשה טובה וציפייה שהשנה עוד אזכה ללבוש שמלה לבנה.

ולסיפורנו, אני הייתי מנויה באתר זמן לא מועט (מספר שנים) ואף יצא לי משם בעבר קשר שהיה נראה שהולך לכיון חתונה אך הוא לא צלח וקיבלתי ממנו שיעור רב מאוד לחיים בתחום הזוגיות. בעלי היום היה מנוי באתר בסה"כ חודשיים.

ב28.10.16 נכנסתי לאתר וראיתי שיש לי פניה מבחור שבמבט ראשוני הכי לא הטיפוס שלי. מבחינת המראה הוא היה נראה לי "ערס" במידה מסויימת , הרמה הדתית שצויינה "מסורתי" ותחת ה"מעשן" צויין: "מנסה להפסיק" ומעבר לזה לא כתב על עצמו יותר מידי. לא עפתי ובכל זאת, לא יכולתי להתעלם מההודעה הראשונה ששלח לי: "ערב טוב שנה נפלאה".

בחרתי להגיב לו מתוך נימוס ומתחושה של "לצאת ידי חובה"  ועניתי רק "היי :)". בהמשך ניסיתי לגרום לו להבין שזה לא מתאים בגלל הפער הרוחני וכתבתי לו "שמעבר לזה שיש לי רקע דתי אני גם שומרת נגיעה". והוא בלי למצמץ ענה לי "שאין לו בעיה עם זה". חשבתי לעצמי...או שהוא מסתלבט עליי או שאין לו שמץ של מושג מה המשמעות.. אבל אמרתי לעצמי שאם זו הגישה שלו אולי שווה לבחון מעבר.  

הוא רצה לעבור לטלפון , על מנת לשמור על תחושת הבטחון שלי ביקשתי ממנו את המספר. למרבה הפלא, ההתכתבות בינינו ממש זרמה.  משם עברנו לטלפון ותוך כדי השיחה הוא שאל אותי לגבי שמירת הנגיעה ואמר לי "זה רק מגברים זרים נכון? זה לא מבן הזוג...." ואז נאלצתי לאכזב אותו ולציין שזה מכולם מלבד הבעל בעז"ה.  

בהמשך שוחחנו גם על תחום הרכבים והופתעתי ממנו לטובה, שלא נבהל מכך שאני מאוד אוהבת את תחום הרכב והנהיגה ואף מתמצאת לא מעט בתחום. הוא אף פרגן ולא מעט מהשיחות שלנו היו בעניין הזה בדרך זו אחרת . נבהלתי שהקשר התחיל לרוץ מהר מדי בהתכתבויות מבלי שנפגשנו. ואני בכלל תוהה לעצמי " רגע שניה....אני לא מכירה אותך בכלל". ואז אמרתי לו שאני מעדיפה שנמעיט דיבורים עד הפגישה".

לא הייתי באמת סגורה אם אני רוצה להכיר אותו וניסיתי להרוויח קצת זמן עד שנפגש...

האמת שדי  "מרחתי אותו"  בטלפון  ובהתכתבויות, בשלב  הזה אני במקומו כבר הייתי משחררת מרימה ידיים ועוברת הלאה...אבל לא! הוא הוא בחר להתעקש ולנסות ואני החלטתי לתת לו צ'אנס.

ואז הגיע הרגע שנפגשנו , אנחת רווחה – הוא לא דומה ל מי שראיתי בתמונה, הוא לא ערס! ובכל זאת ניסיתי לבדוק עד כמה הוא רציני, העלתי את כל השאיפות הרוחניות שלי: שמירת נגיעה, חתונה בהפרדה מלאה ובעז"ה כיסוי חלקי באמצ"ש ומלא בשבתות וחגים ולמרות זאת , הוא נשאר ולא ברח Jעל אף, שהוא עצמו לא ניהל אורח חיים דתי פרט לרקע של ישיבה ואבא דתי . יצאתי מהפגישה ראשונה בהרגשה טובה אבל עם המון חששות ולבטים.

וכך המשכנו פגישה אחת  ועוד פגישה  ועדיין התלבטתי...

בפגישה השלישית נפגשנו, הוא יצא מהרכב והציע לי לנהוג  במקומו... הוא כבר למד להכיר את השריטה העמוקה  שלי לרכבים שווים. ככה יצא שפגישה 3, אדם שלא מכיר אותי בכלל סומך עליי ונותן לי לנהוג ברכב ש לו שנמצא אצלו פחות מחצי שנה ובכלל חדש יחסית , זה נראה זניח אבל הופתעתי לטובה. מאותה פגישה העברנו הילוך...

למדתי להכיר אותו והבנתי יותר ויותר כמה הוא בדיוק מה שייחלתי לעצמי כל השנים.  הוא הזכיר לי את אבא שלי שיבדל לחיים טובים וארוכים , אותה נשמה טובה ולבבית, מלאת  ערכים  ומוסר!!!!

אחרי כחודש הבהרתי לו שצריך להתקדם ואחרי כחודשיים נפגשתי עם המשפחה שלו. הבהרתי לו חד משמעית שאנו שמתקדמים יחד לכיון חתונה או שכל אחד ממשיך לדרכו , הוא היה בשוק ... אבל הבין את הרמז :) וב"ה זכינו להנשא ב15.3.   

אז מהסיפור שלנו ניתן ללמוד, שאסור לשלול ע"פ מבט ראשוני, בין כל בני זוג יש פערים חיצונים אך בהתבוננות פנימית עלינו לתת צ' אנס ולבחון את המידות, את טוב הלב, את השאיפות המשותפות בבניית בית.  והכי חשוב!!! להתפלל כל הזמן לבורא עולם שיראה לכם את הדרך יחד. ואם זה שלכם שיקרב ביניכם ואם לא שירחיק בטוב ובנעימים. ובנימה זו ברצוני להגיד תודה ענקית לבורא עולם וכמובן לאתר שליש גם עדן שהיו שליחי מצווה .

שהקב"ה ישמח אתכם ואת כל מי ששותף למצווה הענקית הזאת ותזכו לחתן עוד זוגות רבים בע"י ובעז"ה שתדעו רק הצלחה שפע בריאות וכל טוב.

מאחלים ניצנית וויטלי

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אקדים ואומר שאני מגיעה מבית מסורתי דתי אך מתחזקת בכ-10 שנים האחרונות. תחילת ההתחזקות שלי נבעה מהחיפוש אחר בן זוג, אחר הרצון ליצור זוגיות טובה ולבנות בית. עברתי לא מעט סדנאות בתחום הזוגיות וקראתי לא מעט מאמרים וספרים בתחום ואני ממליצה ויודעת לומר כיום שאילולא המידע הזה בשילוב ניסיון חיים ייתכן ועוד הייתי רווקה אם לא גרושה.

השנה לפני כיפור רצה "סגולה" בוואטפס של הרבנית ימימה מזרחי לאכול 7 סעודות – דהיינו 7 ארוחות שיכללו "המוציא וברכת המזון" אני שבכנות כבר הייתי רגע לפני הייאוש כבר דגלתי בגישה שאומרת "תנסי, הכי הרבה זה יצליח". מפה לשם...ערב לפני כיפור החלטתי שלא דיי שאני יקיים 7 סעודות אלא שהם יהיו מלחם שאני אכין בהפרשת חלה. וכך היה...

קיימתי בערב הפרשת חלה ואת 7 הסעודות קיימתי למחרת כאשר בכל ברכת המזון יש ב"רחמן" אפשרות להוסיף ברכה אישית והקפדתי להוסיף בקשה לזיווג. ככה הכנסתי את הכיפור שבעה כמו שלא הרגשתי מימיי אך עם הרגשה טובה וציפייה שהשנה עוד אזכה ללבוש שמלה לבנה.

ולסיפורנו, אני הייתי מנויה באתר זמן לא מועט (מספר שנים) ואף יצא לי משם בעבר קשר שהיה נראה שהולך לכיון חתונה אך הוא לא צלח וקיבלתי ממנו שיעור רב מאוד לחיים בתחום הזוגיות. בעלי היום היה מנוי באתר בסה"כ חודשיים.

ב28.10.16 נכנסתי לאתר וראיתי שיש לי פניה מבחור שבמבט ראשוני הכי לא הטיפוס שלי. מבחינת המראה הוא היה נראה לי "ערס" במידה מסויימת , הרמה הדתית שצויינה "מסורתי" ותחת ה"מעשן" צויין: "מנסה להפסיק" ומעבר לזה לא כתב על עצמו יותר מידי. לא עפתי ובכל זאת, לא יכולתי להתעלם מההודעה הראשונה ששלח לי: "ערב טוב שנה נפלאה".

ניצנית וויטלי, 18/10/17 10:53
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.