כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
פרסם מאמר
פרסם מאמר > אחרי שבועיים בלבד הוא הציע נישואין, מזל טוב לעדי וז'אנה שהכירו באתר

גם אנחנו הכרנו דרכיכם, ראיתי את הכרטיס של עדי באתר וראיתי שהוא מחדרה.  בררתי עליו דרך בת דודה שלי שגם היא מחדרה, היא עודדה את הקשר ובזכותה נפגשנו :)  ומאז הבנו שנועדנו להיות יחד ושכל החיים חיכיתי לו!! 
ז'אנה ועדי | פורסם: 25/04/18 13:00

לצוות שליש גן עדן

גם אנחנו הכרנו דרכיכם, ראיתי את הכרטיס של עדי באתר וראיתי שהוא מחדרה.  בררתי עליו דרך בת דודה שלי שגם היא מחדרה, היא עודדה את הקשר ובזכותה נפגשנו :)  ומאז הבנו שנועדנו להיות יחד ושכל החיים חיכיתי לו!! אחרי שבועיים בלבד הוא הציע נישואים ואני הסכמתי! אחרי חודשיים התחתנו בשמחה גדולה. עד היום אני לא מבינה איך זה קרה  כל כך מהר...  אבל הכל ביד של בורא עולם כשזה זה !זה זה!  לכן לכל הרווקים והרווקות,  אין סיבה להתייאש הזיווג יגיע עד אליכם ויאיר בשמחה ואהבה את ליבככם... בהצלחה.  

אוהבים ז'אנה ועדי. 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן

גם אנחנו הכרנו דרכיכם, ראיתי את הכרטיס של עדי באתר וראיתי שהוא מחדרה.  בררתי עליו דרך בת דודה שלי שגם היא מחדרה, היא עודדה את הקשר ובזכותה נפגשנו :)  ומאז הבנו שנועדנו להיות יחד ושכל החיים חיכיתי לו!! אחרי שבועיים בלבד הוא הציע נישואים ואני הסכמתי! אחרי חודשיים התחתנו בשמחה גדולה. עד היום אני לא מבינה איך זה קרה  כל כך מהר...  אבל הכל ביד של בורא עולם כשזה זה !זה זה!  לכן לכל הרווקים והרווקות,  אין סיבה להתייאש הזיווג יגיע עד אליכם ויאיר בשמחה ואהבה את ליבככם... בהצלחה.  

אוהבים ז'אנה ועדי. 

ז'אנה ועדי, 25/04/18 13:00
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.