כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > אוראל ושלומי חישבו מסלול מחדש והתחתנו :)

שלומי.. פנה אליי באתר והציע שנתקדם ונצא.. אבל המחשבה שהוא מהצפון הרתיעה אותי.. תוך כדי שיחה בינינו שיתפתי אותו בהתלבטות שלי בגלל המרחק.. אחרי 8 חודשים של קשר טוב החלטנו להעביר הילוך ולהינשא
#הכירו_בשליש | פורסם: 31/12/17 18:16

לצוות שליש גן עדן, 

נכנסתי לאתר במטרה להכיר בן זוג לחיים, נפגשתי עם 2-3 בנים, ראיתי שזה לא זרם ומאוד התאכזבתי מהעניין. באותה תקופה גם עברתי תהליך של שינוי, עשיתי הסבה מקצועית. עזבתי את הלימודים באוניברסיטת אריאל ונרשמתי למכללה לחינוך בצפון.

במקביל, בחור בשם שלומי, שכיום הוא בעלי, פנה אליי באתר והציע שנתקדם ונצא. ראיתי שהוא ציין שהוא מעכו, ולא ידעתי כל כך מה המרחק בינינו... אבל המחשבה שהוא מהצפון הרתיעה אותי..

תוך כדי שיחה בינינו שיתפתי אותו בהתלבטות שלי בגלל המרחק, אז הוא צחק ואמר לי: "עכו, זה 10 דקות מחיפה, מהמכללה שלך". ומאז הבנתי שבזכות השינוי במקום הלימודים, נתתי לזה הזדמנות, חישבתי מסלול מחדש, ובזכותכם הגענו יחד אל היעד. ואחרי 8 חודשים של קשר טוב החלטנו להעביר הילוך ולהינשא.  

כיום, אנחנו נמצאים בשנה השנייה לנישואינו, וב"ה זכינו לבן מתוק שמאיר לנו את הבית בהמון צחוק וחן.

תודה על הכל, אוראל ושלומי.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן, 

נכנסתי לאתר במטרה להכיר בן זוג לחיים, נפגשתי עם 2-3 בנים, ראיתי שזה לא זרם ומאוד התאכזבתי מהעניין. באותה תקופה גם עברתי תהליך של שינוי, עשיתי הסבה מקצועית. עזבתי את הלימודים באוניברסיטת אריאל ונרשמתי למכללה לחינוך בצפון.

במקביל, בחור בשם שלומי, שכיום הוא בעלי, פנה אליי באתר והציע שנתקדם ונצא. ראיתי שהוא ציין שהוא מעכו, ולא ידעתי כל כך מה המרחק בינינו... אבל המחשבה שהוא מהצפון הרתיעה אותי..

תוך כדי שיחה בינינו שיתפתי אותו בהתלבטות שלי בגלל המרחק, אז הוא צחק ואמר לי: "עכו, זה 10 דקות מחיפה, מהמכללה שלך". ומאז הבנתי שבזכות השינוי במקום הלימודים, נתתי לזה הזדמנות, חישבתי מסלול מחדש, ובזכותכם הגענו יחד אל היעד. ואחרי 8 חודשים של קשר טוב החלטנו להעביר הילוך ולהינשא.  

כיום, אנחנו נמצאים בשנה השנייה לנישואינו, וב"ה זכינו לבן מתוק שמאיר לנו את הבית בהמון צחוק וחן.

תודה על הכל, אוראל ושלומי.

#הכירו_בשליש, 31/12/17 18:16
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

המוןהצלחה ומזלטוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב !! שיזכו להקים בית כשר ונאמן בישראל !!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לאוראל ושלומי, בריאות וחיוכים. תזכרו שזוגיות מוצלחת ופורה מצריכה עבודה יום יומית. כל טוב. יוסי 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתהיו חיים מאושרים 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בקרוב אצלי ואצל כול הרווקים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ושפע ברכה רווחה והצחלה מתוך קדושה וטהרה בנחת רוח!!..

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!! כיף לשמוע!!! המון הצלחה ביחד!!! 

! דווח למנהל האתר

איזה סיפור מרגש!!! שיהיה זה בניין עדי עד וחיים מאושרים בכל! ותזכו לראות נחת מבנכם הקט :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

בקרוב אצל כל הרווקים והרוקות

! דווח למנהל האתר

מרגש

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

ב"ה איזה כיף!

בע"ה המון מזל טוב :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לכם