כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > הקשר שהתחיל בהמלצת מערכת :) מזל טוב ענק לגלית גליה ויואל שהכירו בשליש!

החלטתי לשחרר ולהרפות מתהליך החיפוש.  ודווקא בתקופה ששחררתי, קיבלתי המלצת מערכת מגלית גליה שהיא כיום אישתי. הרגשנו שהקשר בינינו כל כך מיוחד, שידענו שזה מכוון מלמעלה אחרי לא מעט תפילות והשתדלויות.
גלית גליה ויואל | פורסם: 10/12/17 13:05

לצוות שליש גן עדן.   

לפני 10 חודשים התגרשתי והחלטתי לא להתמהמה בעניין ולהתחיל לחפש. נכנסתי לאתרי הכרויות ועשיתי השתדלות.  במשך חצי שנה הייתי ב3-4 קשרים שלא צלחו, נוכחתי להבין שזה לא פשוט והכל מאת ה' יתברך.

לכן החלטתי לשחרר ולהרפות מתהליך החיפוש.  ודווקא בתקופה ששחררתי, קיבלתי המלצת מערכת מגלית גליה שהיא כיום אישתי.

התלבטתי אם לזרום עם העניין והחלטתי שאם ה' שלח לי אותה כהמלצה, אני חייב לנסות. הבנתי בדיעבד, שההמלצה הגיעה אליי משום ששנינו קשורים ושואבים מברסלב, מתורתו של רבי נחמן שהטמיע את המשפט ש:"אין שום ייאוש בעולם".      

ואכן באמת אין ייאוש בעולם, נוכחתי לגלות שההשגחה פרטית חיברה בינינו באופן מופלא ביותר. 

ויתרה מזאת שבאותה תקופה שהכרנו אישתי נרשמה לאתר והייתה שם שבוע וחצי, לאחר תקופה ממושכת של 7 שנים  שהייתה גרושה. שמתוכם ב3 שנים האחרונות היא חזרה בתשובה ולא רצתה קשר עם אף אחד עד שנרשמה והחליטה לנסות.

ובסופו של יום כשאני שחררתי והיא החליטה לנסות, משהו חדש נפתח והתמלא.

הרגשנו שהקשר בינינו כל כך מיוחד, בדיבור, בשפה המשותפת, שידענו שזה מכוון מלמעלה אחרי לא מעט תפילות והשתדלויות. תודה לכם, שזכיתם לבנות איתנו מחדש בניין עדי עד.

אוהבים ומעריכים המון.

גלית גליה ויואל קראווני.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות שליש גן עדן.   

לפני 10 חודשים התגרשתי והחלטתי לא להתמהמה בעניין ולהתחיל לחפש. נכנסתי לאתרי הכרויות ועשיתי השתדלות.  במשך חצי שנה הייתי ב3-4 קשרים שלא צלחו, נוכחתי להבין שזה לא פשוט והכל מאת ה' יתברך.

לכן החלטתי לשחרר ולהרפות מתהליך החיפוש.  ודווקא בתקופה ששחררתי, קיבלתי המלצת מערכת מגלית גליה שהיא כיום אישתי.

התלבטתי אם לזרום עם העניין והחלטתי שאם ה' שלח לי אותה כהמלצה, אני חייב לנסות. הבנתי בדיעבד, שההמלצה הגיעה אליי משום ששנינו קשורים ושואבים מברסלב, מתורתו של רבי נחמן שהטמיע את המשפט ש:"אין שום ייאוש בעולם".      

גלית גליה ויואל, 10/12/17 13:05
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב !! תזכו להקים בית כשר ונאמן בישראל. 

! דווח למנהל האתר

אשריכם בשעה טובה ומוצלחת ובמזל טוב תקימו את בתיכם על אדני הטוב היושר והטוהר אמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב..אשריכם

! דווח למנהל האתר

מזל-טוב!

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד!!

שיהיה לכם מזל טוב שתהיו חיים טובים ומאושרים 

! דווח למנהל האתר

סיפור מרגשששששש מאוד!!!! המון מזל טוב אוהבת אותך חברה מקסימה שלי ומאושרת בשבילכם❤❤❤❤

! דווח למנהל האתר