כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > אחרי שלושה דייטים זה קרה!!

בהתחלה, באתי עם דרישות ורשימת מכולת של תכונות ומאפיינים... נוכחתי לדעת שהבחורה המסודרת והמדוייקת שהכרתי היא הבן אדם הכי רגשי ופתוח שאפשר, ועל דבר כזה לא מוותרים...
אלחנן ואביטל | פורסם: 12/11/17 17:12

לצוות אתר שליש עדן שלום!

ברצוננו להודות לכם על אתר מושקע של הכרויות שדרכו זכינו להכיר, על ההזדמנות שנתתם לנו להכיר אחד את השני, גם אם הוא מגיע מרקע קצת שונה. 

בהתחלה, באתי עם דרישות ורשימת מכולת של תכונות ומאפיינים של בחור איתו הייתי רוצה להקים בית. הייתי רשומה לאתר כארבע שנים במהלכם התכתבתי ופגשתי שלל בחורים שונים.. בחודשים האחרונים לפני היכרותי עם אלחנן משהו בי השתנה ונפתח. ובשבוע בו אורגן כנס של שליש גן עדן בקריית אונו נפגשנו בפעם הראשונה. לקחתי עימי תובנות רבות מהשיחה עם ציפי חוטובלי ואור אלון שסיפרו על דרך היכרותם בצורה מעניינת ומשעשעת, ולא מעט דברים הדהדו בי לאורך הפגישות עם אלחנן. בפגישה הראשונה שלנו חשבתי שזה לא ממש ילך אבל משהו בו גרם לי לא לנתק את הקשר ובפגישה השנייה כבר נדלק ניצוץ ומאז הכל היסטוריה... לאורך הקשר חווינו עליות וירידות אבל האמונה והחיזוקים שקיבלתי מאלחנן הוכיחו לי שזה אפשרי. גם אם בני הזוג מגיעים מרקעים שונים יכול לקום בית נפלא!

אני הייתי רשום לאתר כשנתיים כמשתמש פסיבי משהו.. ולא ניסיתי להתבלט יותר מידי. כשאביטל שלחה לי הודעה נבהלתי מהניסוח שלה. הכל מפוסק ומפורט והבנתי שהולך להיות לי דייט עם בחורה מורתית ומאורגנת ושאצטרך לשבור את הקרח.. הדייט הראשון היה מוזר מכל הבחינות.  אני דיברתי והיא בחנה אותי עד כמה אני מתאים להגדרות המדוייקות אותן הציבה...  בפגישה השנייה החלטתי לפתוח את הסיפור האישי שלי וראיתי שאביטל נפתחת והמורתיות נעלמת. מהדייט השלישי והלאה הכל כבר התחיל לתפוס כיוון חיובי ונוכחתי לדעת שהבחורה המסודרת והמדוייקת שהכרתי היא הבן אדם הכי רגשי ופתוח שאפשר, ועל דבר כזה לא מוותרים...

מודים לכם שוב על ההזדמנות להכיר, בלעדיכם לא בטוח היינו מוצאים אחד את השני. שנזכה לשמוע בשורות טובות מעוד הרבה זוגות... אוהבים ומחזקים את ידכם במפעל הנפלא הזה ומציעים לכולם לנסות, זה אף פעם לא מזיק... אלחנן ואביטל

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות אתר שליש עדן שלום!

ברצוננו להודות לכם על אתר מושקע של הכרויות שדרכו זכינו להכיר, על ההזדמנות שנתתם לנו להכיר אחד את השני, גם אם הוא מגיע מרקע קצת שונה. 

בהתחלה, באתי עם דרישות ורשימת מכולת של תכונות ומאפיינים של בחור איתו הייתי רוצה להקים בית. הייתי רשומה לאתר כארבע שנים במהלכם התכתבתי ופגשתי שלל בחורים שונים.. בחודשים האחרונים לפני היכרותי עם אלחנן משהו בי השתנה ונפתח. ובשבוע בו אורגן כנס של שליש גן עדן בקריית אונו נפגשנו בפעם הראשונה. לקחתי עימי תובנות רבות מהשיחה עם ציפי חוטובלי ואור אלון שסיפרו על דרך היכרותם בצורה מעניינת ומשעשעת, ולא מעט דברים הדהדו בי לאורך הפגישות עם אלחנן. בפגישה הראשונה שלנו חשבתי שזה לא ממש ילך אבל משהו בו גרם לי לא לנתק את הקשר ובפגישה השנייה כבר נדלק ניצוץ ומאז הכל היסטוריה... לאורך הקשר חווינו עליות וירידות אבל האמונה והחיזוקים שקיבלתי מאלחנן הוכיחו לי שזה אפשרי. גם אם בני הזוג מגיעים מרקעים שונים יכול לקום בית נפלא!

אלחנן ואביטל, 12/11/17 17:12
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב !! שהקב"ה יזכה אתכם להקים בית כשר ונאמן בישראל 

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

איזה יפים ביחד ;) הרבה מזל טוב אושר ועושר והצלחה בהקמת בית כשר ושמח בישראל ב״ה ❤️???

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג אושר ועושר שמחה והמון הצלחה  בקרוב אצל כולם

! דווח למנהל האתר

בשעהטובה ומוצלחת מזל טוב תזכו להקים בית נאמן ושלם בישראל אמן

בבקשה תתפללו על זיו אשר בן מילכה.

ומוריה בת דליה לזיווג הגון אמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! ותודה על שיתוף הסיפור האישי.. מעניין לשמוע את אותו ביפור משני הצדדים ?

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לאביטל ואלחנן, בריאות וחיוכים. תזכרו שכדי שהזוגיות תפרח זה מצריך עבודה יום יומית. כל טוב. יוסי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתהיו חיים מאושרים 

! דווח למנהל האתר

בס"ד 

מזל טוב !

המון אושר ובנין עדי עד בישראל!

! דווח למנהל האתר

איזה סיפור יפה ומרגש! 

שיהיה זה בניין עדי עד וחיים מאושרים בכל!

! דווח למנהל האתר

מתוקים.

הרבה שמחה ואושר.

תקשורת טובה והבנה.

ה' יצליח דרככם.

??❤❤

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מחזק ממש :) בהצלחה לכם:)

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב!! שיהיה לכם רק שמחה ואהבהה