הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

מתנה מתוקה :) מזל טוב ללירז וגיל שהכירו בשליש!

משהו בתוכי לא הצליח להרפות, הרגשתי שאני חייבת לענות לו. ואכן עניתי לו ויום למחרת נפגשנו. אחרי חודש הוא הציע לי נישואים, והחלטנו ללכת על זה. אז באומץ לב, בביטחון ובאמונה שלימה, נתנו לעצמנו מתנה...
לירז וגיל | פורסם: 07/11/17 14:49

לשליש גן עדן,

זכינו לפתוח את השנה החדשה, במתנה יקרה שנוצרה בזכותכם. התחתנו יום רביעי, בט"ו אלול, לאחר 4 חודשים של הכרות.

לשנינו זה היה פרק ב', שנינו היינו יותר זהירים וחששנו להתחיל לנסות להכיר מחדש. לי היה מנוי באתר, כך הרגשתי שיש לי שליטה ויכולת לנהל את הכרטיס על פי מה שנראה לי.

לא אפשרתי לגברים ללא תמונה לפנות אליי, לא נתתי להם הזדמנות מחשש שאולי הכרטיסים האלה לא אמינים. אך מסתבר שטעיתי...

פנה אליי בחור בשם גיל, ששלח לי הודעה: היי, אני מאשקלון, רוצה להכיר...? לרוב הייתי מתעלמת מפניה ללא תמונה, אך  משהו בתוכי לא הצליח להרפות, הרגשתי שאני חייבת לענות לו.  ואכן עניתי לו ויום למחרת נפגשנו. אחרי חודש הוא הציע לי נישואים והחלטנו ללכת על זה.

אין כל ספק שפרק ב' זה מורכב יותר. שנינו פחדנו ממחויבות, אך הרגשנו שזה "זה" ואין מה לפחד. אז באומץ לב, בביטחון ובאמונה שלימה, נתנו לעצמנו מתנה, הזדמנות להתחיל מחדש ולפתוח את השנה שתהא מתוקה כדבש.  

תודה על הכל. 

לירז וגיל. 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לשליש גן עדן,

זכינו לפתוח את השנה החדשה, במתנה יקרה שנוצרה בזכותכם. התחתנו יום רביעי, בט"ו אלול, לאחר 4 חודשים של הכרות.

לשנינו זה היה פרק ב', שנינו היינו יותר זהירים וחששנו להתחיל לנסות להכיר מחדש. לי היה מנוי באתר, כך הרגשתי שיש לי שליטה ויכולת לנהל את הכרטיס על פי מה שנראה לי.

לירז וגיל, 07/11/17 14:49
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

עדיין אין תגובות.