כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > שלמות :) מזל טוב לגרשון ומיכל שהכירו בשליש!

גרשון שינה לי את החיים מקצה לקצה. לא יכול להיות דבר שהוא יותר שלמות ממנו! אתם אתר יותר שווה מכל מה ששמעתי עליו...
גרשון ומיכל | פורסם: 31/08/17 14:44

רצינו להגיד לכם תודה רבה, על כל העזרה והתמיכה שאתם נותנים לכל אחד ואחת. ב"ה הכרנו באתר שלכם, בשליש גן עדן. 

קצת לפני סוכות, קיבלתי באתר הודעה מגרשון. לא התרשמתי ממנו בהתחלה בגלל המראה החיצוני שלו. נפגשנו למחרת והוא היה נראה הרבה יותר טוב מהתמונה. במהלך הפגישה, ראיתי שהוא בחור ממש טוב ומקסים.

כל גבר שאני יוצאת איתו, אני מביאה אותו הביתה לראות את ההורים שלי. כשאבא שלי ראה את גרשון הוא אמר לי "מיכל, לא משנה מה, זה יהיה בעלך!!"    

יצאנו במשך שבוע, אך הרגשתי שאני לא בטוחה בקשר הזה, ואני לא יודעת אם זה "זה". לא רציתי להשלות את גרשון לכן נפרדתי ממנו אחרי שבוע.   

בזמן הזה, כשהיינו לבד, אני חשבתי עליו הרבה והוא חשב עליי. ההורים של שנינו טיפטפו לנו שנחזור, אבא שלי אמר לי שאני חייבת להיפגש איתו שוב. לאחר שבוע נפגשו מחדש. גרשון סיפר לי שבמהלך השבוע הזה הראש שלו היה בבלבלות, כי הוא ידע שאני המושלמת בשבילו.   

ברוך השם הקשר שלנו התקדם. כבר בהתחלה הרגשתי הרבה חיבה לגרשון, והיה בינינו חיבור, אך לא היתה עדיין אהבה. לאט לאט הקשר התפתח. באיזשהו שלב הכל התהפך לטובה והבנתי שאני מאוד אוהבת אותו. ביום שני, צאת סוכות,  עשינו וורט והתארסנו.   

גרשון שינה לי את החיים מקצה לקצה. לא יכול להיות דבר שהוא יותר שלמות ממנו! אין לי מושג איך זכיתי שזה קרה לי... זכינו להתחתן ולהקים בית נאמן בישראל על אדני התורה ב"ה.   

אתם אתר יותר שווה מכל מה ששמעתי עליו, לא חלמתי בחיים שהזיווג שלי יגיע מהאתר וברוך השם שזה קרה...  

לא קל להיות בשלב החיפושים, ואני מאחלת לכולם שיזכו להכי טוב ושיצליחו.   

מודים לכם על הכל!     

גרשון ומיכל  

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

רצינו להגיד לכם תודה רבה, על כל העזרה והתמיכה שאתם נותנים לכל אחד ואחת. ב"ה הכרנו באתר שלכם, בשליש גן עדן. 

קצת לפני סוכות, קיבלתי באתר הודעה מגרשון. לא התרשמתי ממנו בהתחלה בגלל המראה החיצוני שלו. נפגשנו למחרת והוא היה נראה הרבה יותר טוב מהתמונה. במהלך הפגישה, ראיתי שהוא בחור ממש טוב ומקסים.

כל גבר שאני יוצאת איתו, אני מביאה אותו הביתה לראות את ההורים שלי. כשאבא שלי ראה את גרשון הוא אמר לי "מיכל, לא משנה מה, זה יהיה בעלך!!"    

יצאנו במשך שבוע, אך הרגשתי שאני לא בטוחה בקשר הזה, ואני לא יודעת אם זה "זה". לא רציתי להשלות את גרשון לכן נפרדתי ממנו אחרי שבוע.   

בזמן הזה, כשהיינו לבד, אני חשבתי עליו הרבה והוא חשב עליי. ההורים של שנינו טיפטפו לנו שנחזור, אבא שלי אמר לי שאני חייבת להיפגש איתו שוב. לאחר שבוע נפגשו מחדש. גרשון סיפר לי שבמהלך השבוע הזה הראש שלו היה בבלבלות, כי הוא ידע שאני המושלמת בשבילו.   

גרשון ומיכל, 31/08/17 14:44
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב בקרוב אצלי אמן

! דווח למנהל האתר

ואוו איזה מכתב מרגש!!!

שתזכו להיות מאושרים לאורך ימים ושנים טובות! 

שיהיה זה בניין עדי עד, והמון הצלחה!

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתהיו חיים מאושרים 

! דווח למנהל האתר

ב"ה, ריגשתם מאוד, יופי שנתתם הזדמנות וחזרתם.

שמחה בשבילכם : )

בע"ה המון מזל טוב ?

! דווח למנהל האתר