כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > חלומות מתגשמים :) מזל טוב לאוראל ושלום שהכירו בשליש!

הסיפור שלנו מתחיל בסקפטיות ענקית (לפחות מצידי), אבל עם הרבה הרבה חלומות... שאולי אולי גם אם לא אצליח להכיר מישהו ״נורמאלי״ באתר , אז לפחות זה יעזור לי להיפתח קצת ולהשתחרר מהמבוכה :)
אוראל ושלום | פורסם: 19/01/17 16:27

לכל צוות שליש גן עדן היקרים, 

הסיפור שלנו מתחיל בסקפטיות ענקית (לפחות מצידי), אבל עם הרבה הרבה חלומות... שאולי אולי גם אם לא אצליח להכיר מישהו ״נורמאלי״ באתר , אז לפחות זה יעזור לי להיפתח קצת ולהשתחרר מהמבוכה :)

מעולם לא הייתי רשומה בשום אתר, וכשהחלטתי לעשות את הצעד (אחרי לבטים רבים והמון חששות- שמא מישהו יראה שאני מחפשת חח) רציתי שזה יהיה באתר שמתאים להשקפת העולם שלי, ועם הכי פחות אנשים ״לא רציניים״ - כי הרשת לצערנו מוצפת בכאלה :/

ואז הגיע היום, סופסוף העזתי ופתחתי כרטיס, ובשלב הראשוני היתי צריכה לשלוח לאנשים ״השתדלות״, אבל מבחינתי זה היה הרבה מעבר לזה... זו הייתה ה- השתדלות שלי כדי שלימים אכיר את האדם המדהים שלצידי- בעלי ;)

לכל אחד מאתנו יש רף מסוים של השתדלויות בכל התחומים בחיים, כל מה שצריך זה רק להתעלות טיפה מעל הרף הגבוה של עצמנו... ואז, אז ניסים קורים 3>

הסיפור שלנו התחיל אחרי חודש בערך שהייתי רשומה באתר (עם מליון הקפאות של המנוי באמצע חח), ואחרי שנתיים וחצי של זוגיות התחתנו בנובמבר האחרון :)

רוצים לאחל מזל וברכה לכל הרווקים והרווקות, בעזה״ש שכל אחד ואחד מכם יזכה לזיווג הגון בעיתו ובזמנו בטוב ובאושר... אמן! תודה לאתר הנפלא הזה שהפגיש אותי עם האיש שלי, ועזר לי ״להשתדל״ :) 

אוראל ושלום

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לכל צוות שליש גן עדן היקרים, 

הסיפור שלנו מתחיל בסקפטיות ענקית (לפחות מצידי), אבל עם הרבה הרבה חלומות... שאולי אולי גם אם לא אצליח להכיר מישהו ״נורמאלי״ באתר , אז לפחות זה יעזור לי להיפתח קצת ולהשתחרר מהמבוכה :)

מעולם לא הייתי רשומה בשום אתר, וכשהחלטתי לעשות את הצעד (אחרי לבטים רבים והמון חששות- שמא מישהו יראה שאני מחפשת חח) רציתי שזה יהיה באתר שמתאים להשקפת העולם שלי, ועם הכי פחות אנשים ״לא רציניים״ - כי הרשת לצערנו מוצפת בכאלה :/

אוראל ושלום, 19/01/17 16:27
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב

המון אושר ושלווה לאורך כל הדרך...

! דווח למנהל האתר
מזל טובבב!! שתזכו להקים בניין עדי עד! בלב שמח עם המון הצלחות... מזל טוב!!
! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר ועושר ובריאות אמן ואמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה אושר והצלחה 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בקורב אצלי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה אושר והצלחה אמן 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב (:

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אוראלי 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר בריאות המון הצלחה 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, שפע של הצלחה וחיים מאושרים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

מרגששששש

ומשמח

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב .

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מהממים 

! דווח למנהל האתר

תקשיבי ריגשת אותי . הרבה מזל טוב הרבה אושר ובעזרת השם . שנה הבאה  ברית או בריתה (: 

! דווח למנהל האתר

תקשיבי ריגשת אותי . הרבה מזל טוב הרבה אושר ובעזרת השם . שנה הבאה  ברית או בריתה (: 

! דווח למנהל האתר

! דווח למנהל האתר

תקשיבי ריגשת אותי . הרבה מזל טוב הרבה אושר ובאמן. תודה רבה שהשנה כל מה שתרצי יתגשם הצלחה בכל ובריאות לך ולכל משפחתך אמן (:עזרת השם . שנה הבאה  ברית או בריתה (: 

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב ! :) 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל.טוב אושר ועושר

! דווח למנהל האתר

מזל.טוב אושר ועושר

! דווח למנהל האתר

מזל.טוב אושר ועושר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר שמחה אמן