כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר > בזמן הכי נכון :) מזל טוב לנועם ודניאלה שהכירו בשליש!

הייתי בתקופה נוראית מבחינת דייטים וכל מה שמסביב. כשנכנסתי לאתר קיבלתי הודעות ופניות לא רלוונטיות מבחורים שלא ממש לטעמי וזה רק הגביר את התסכול.. אחרי לא הרבה זמן, קיבלתי הודעה מנועם.. נפגשנו והחיבור היה מהיר כל כך שכל פעם נדהמנו מזה מחדש..
נועם ודניאלה | פורסם: 22/11/16 17:39

הרבה כותבים שנכנסו לאתר לאחר ייאוש גדול ולפעמים זה נשמע קלישאתי, בכל אופן אצלי זה באמת היה כך.

הייתי בתקופה נוראית מבחינת דייטים וכל מה שמסביב. כשנכנסתי לאתר קיבלתי הודעות ופניות לא רלוונטיות  מבחורים שלא ממש לטעמי וזה רק הגביר את התסכול.

אחרי לא הרבה זמן, קיבלתי הודעה מנועם, לא ממש הספקנו להתכתב, מלבד מייל שהשארתי ויום אחרי הכרטיס שלו נעלם מהפרופיל שלי. לא חשבתי שמשהו יצא, כי לא ראיתי אותו, אך למזלי הוא הספיק לרשום את המייל שלי ושלח לי הודעה למייל.  הוא הסביר לי שהוא נעלם כי המנוי שלו נגמר. המשכנו להתכתב במייל, ואז בפייסבוק ולבסוף החלפנו מספרי נייד. 

נפגשנו והחיבור היה מהיר כל כך שכל פעם נדהמנו מזה מחדש. יצאנו חודשיים עד להצעת נישואין וזה הרגיש כמו שנתיים. ואחרי תקופה של חודשיים וחצי זכינו להתחתן.  אני מודה לקב"ה שלמרות היאוש נטע בי את הכוח להיכנס לאתר ונתן לשנינו את האמונה להאמין שבאמת אפשר למצוא פה את הזיווג.

וזה המקום להודות לצוות האתר שהיו שליחיו של הקב"ה לזיווג זה. זו תקופה קשה, צריך הרבה תפילות ואמונה אבל בסוף היא נגמרת, ובטוב! אל תתייאשו!

לפעמים מגיע יאוש שמביא איתו אח"כ את הישועה הגדולה, צריך רק לעלות ממנו ולא להיתקע בו, הטוב שמור לכל אחד ואחת באמת, בזמן הכי נכון וטוב עבורם!!

המון המון תודה "שליש גן עדן" בטוחה אני שמזמן קיבלתם גן עדן שלם :) 

נועם ודניאלה.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

הרבה כותבים שנכנסו לאתר לאחר ייאוש גדול ולפעמים זה נשמע קלישאתי, בכל אופן אצלי זה באמת היה כך.

הייתי בתקופה נוראית מבחינת דייטים וכל מה שמסביב. כשנכנסתי לאתר קיבלתי הודעות ופניות לא רלוונטיות  מבחורים שלא ממש לטעמי וזה רק הגביר את התסכול.

אחרי לא הרבה זמן, קיבלתי הודעה מנועם, לא ממש הספקנו להתכתב, מלבד מייל שהשארתי ויום אחרי הכרטיס שלו נעלם מהפרופיל שלי. לא חשבתי שמשהו יצא, כי לא ראיתי אותו, אך למזלי הוא הספיק לרשום את המייל שלי ושלח לי הודעה למייל.  הוא הסביר לי שהוא נעלם כי המנוי שלו נגמר. המשכנו להתכתב במייל, ואז בפייסבוק ולבסוף החלפנו מספרי נייד. 

נועם ודניאלה, 22/11/16 17:39
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מאחל לכם אושר ועושר ואהבה בלי 

סוף . והרבה פעסוסים סביבכם . 

! דווח למנהל האתר
ואווו מזל טוב!!! איזה יופייי!! שתזכו לחיים מאושרים בלב שמח! ממש מרגש ומחזק!! :)
! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב שתזכו לחיים טובים ומאושרים בניין עדי עד ובע״ה אצל כולם אמן!!!

! דווח למנהל האתר

מי ייתן שתדעו רק אהבה,רעות,אושר ונחת יחדיו!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב. אני מאחל לכם הרבה שמחה ואושר .  :)  :)  :)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב. בהצלחה בדרך. שתדעו רק טוב אמן,,,,,

! דווח למנהל האתר

Best wishes from me

! דווח למנהל האתר

מזל טוב.עד מאה ועשרים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה הצלחה ואושר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב גדול !!! רואים את ההתאמה על הפנים שלכם..

שניכם ענווים פשוטים רגישים וטובי לב

"אלוהים מושיב יחידים ביתה מציא אסירים בכושרות" (תהילים ס"ח ז)

אני שמח מאוד בשבילכם(:

! דווח למנהל האתר

זוג ממש מקסים..המון מזל טוב ..בריאות שמחה ואושר .

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ערבה הצלחה בחיים שתצליחו

! דווח למנהל האתר

דניאל מהממת! איזו הפתעה שמחה...התרגשתי ממש...המון מזל טוב...

געגועים:)המורה שלך לגרפיקה-)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בקרוב אצלי אמן

! דווח למנהל האתר

מזל והרבה נחת בכל העניינים!!!

! דווח למנהל האתר

מזל שתהיו חיים מאושרים 

! דווח למנהל האתר