כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

החיפושים הסתיימו :) גם לורה ואיליה הכירו בשליש גן עדן!

"אני במקור מירושלים, לורה מרעננה, לא היה קל כל כך להיפגש, אך אחרי כחצי שנה פלוס מינוס החלטתי שאני מציע לה נישואין..."
איליה ולורה | פורסם: 11/09/16 17:38

שליש גן עדן שלום,

קודם כל, תודות רבות מגיעות לאתר שלכם שמצליח לחבר בין כל כך הרבה יהודים מסוגים שונים ומשונים. הסיפור שלנו: אני הייתי בעברי הלא רחוק (4 שנים) חילוני גמור שלא האמין והבין למה צריך בכלל להתחתן, לאחר שהתקרבתי לאמונה ולדת נכנסתי לאתר לחפש את החצי השני של הנשמה שלי.

לורה עלתה לארץ מצרפת לפני כ 10 שנים, בת למשפחה מסורתית, גם היא התקרבה ליהדות יותר מאז שהגיעה לארץ.

הייתי מנוי בשליש גן עדן כ 4 חודשים, יצאתי עם מספר לא מבוטל של בנות מערים שונות: קרית גת, לוד, אשדוד, נתניה וכו' וזה לא היה בכיוון עד שמצאתי את לורה. ה' זיכה אותי ברכב, כך שיכולתי לנסוע לערים רחוקות על מנת למצוא את בת הזוג. אני במקור מירושלים, לורה מרעננה, לא היה קל כל כך להיפגש, אך אחרי כחצי שנה +/- החלטתי שאני מציע לה נישואין. מאז שהתחתנו, אנחנו גרים בפתח תקוה. 

לפני האתר שלכם היית מנוי להרבה אתרים אחרים שלא כל כך הלך בהם.

המסר שלנו לאנשים: לא לפחד מהיכרות באתר, לכל אדם ה' שולח את הזיווג שלו בדרך מיוחדת, גם זו אחת הדרכים ומסתבר כאחת הטובות! שוב תודה על הכל!!! 

איליה ולורה לבייב

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שליש גן עדן שלום,

קודם כל, תודות רבות מגיעות לאתר שלכם שמצליח לחבר בין כל כך הרבה יהודים מסוגים שונים ומשונים. הסיפור שלנו: אני הייתי בעברי הלא רחוק (4 שנים) חילוני גמור שלא האמין והבין למה צריך בכלל להתחתן, לאחר שהתקרבתי לאמונה ולדת נכנסתי לאתר לחפש את החצי השני של הנשמה שלי.

לורה עלתה לארץ מצרפת לפני כ 10 שנים, בת למשפחה מסורתית, גם היא התקרבה ליהדות יותר מאז שהגיעה לארץ.

הייתי מנוי בשליש גן עדן כ 4 חודשים, יצאתי עם מספר לא מבוטל של בנות מערים שונות: קרית גת, לוד, אשדוד, נתניה וכו' וזה לא היה בכיוון עד שמצאתי את לורה. ה' זיכה אותי ברכב, כך שיכולתי לנסוע לערים רחוקות על מנת למצוא את בת הזוג. אני במקור מירושלים, לורה מרעננה, לא היה קל כל כך להיפגש, אך אחרי כחצי שנה +/- החלטתי שאני מציע לה נישואין. מאז שהתחתנו, אנחנו גרים בפתח תקוה. 

לפני האתר שלכם היית מנוי להרבה אתרים אחרים שלא כל כך הלך בהם.

המסר שלנו לאנשים: לא לפחד מהיכרות באתר, לכל אדם ה' שולח את הזיווג שלו בדרך מיוחדת, גם זו אחת הדרכים ומסתבר כאחת הטובות! שוב תודה על הכל!!! 

איליה ולורה לבייב

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

איליה ולורה, 11/09/16 17:38
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב בהצלחה רבה עד 120 שנים של אהבה בריאות ואושר??❤️

! דווח למנהל האתר

ברכות ואיחולים לרגל נישואיכם שתמיד תשרור בינכם אהבה ,רעות ואחווה!!

כל טוב:)

! דווח למנהל האתר

מזל טוב..בניין עדי עדsmiley

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בשעה טובה הרבה הצלחה עושר ואושר:)!

! דווח למנהל האתר