כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

דייט ועוד דייט.. וחיים וגילה בדרך לחופה :)

אני הייתי כבר גרושה יותר מ10 שנים ודי שבעה מאתרי הכרויות אך החלטתי לתת צ'אנס לעצמי ולבורא עולם שאולי ימצא לי את האחד המיוחד.. דייט ועוד דייט ומציאת חן והתחבטויות ובדיקות זהירות ועוד חקירות ועוד ברורים וב"ה התארסנו ומתעתדים להינשא באדר בעז"ה..
חיים וגילה | פורסם: 27/01/15 15:43

לצוות האתר שלום, 

חיים ואני הכרנו דרככם לאחר שלפני כ3 שנים אחותי סיפרה לי על אתר חדש ואיכותי שנקרא שליש גן עדן. 

אני הייתי כבר גרושה יותר מ10 שנים ודי שבעה מאתרי הכרויות אך החלטתי לתת צ'אנס לעצמי ולבורא עולם שאולי ימצא לי את האחד המיוחד. חתני מאידך באותה תקופה עוד התחבט בנישואיו ורק לפני כשנה אכן התגרש. לפני כ3 חודשים פנה אלי מס' פעמים, אולם אני כבר הייתי די אדישה לפניות מהאתר וכך רק לאחר שמיצה את 3 הפניות המותרות באתר ועוד שלח לי קריצה הואלתי להגיב לו שכשאהיה במרכז אקבע איתו משהו. מהון להון נפגשנו למרות ולמרות ולמרות שכמעט ביטלתי את הדייט. אולם הקב"ה לא מוותר לנו ולא עלינו והחליט שבעל כורחי הוא ישים לצרותינו די! וכך היה דייט ועוד דייט ומציאת חן והתחבטויות ובדיקות זהירות ועוד חקירות ועוד ברורים וב"ה התארסנו ומתעתדים להינשא באדר בעז"ה לקיים בהידור משנכנס אדר מרבים בשמחה!

ולכם הצוות הנפלא של שליש גן עדן מאחלים שפע ברכה ושמחה ותודה באופן אישי ובוודאי בתפעול אתרכם המבורך! שלוחים טובים למקום אומרים לז"ל וצדקו! בהצלחה לכולם/ן. 

גילה וחיים

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

לצוות האתר שלום, 

חיים ואני הכרנו דרככם לאחר שלפני כ3 שנים אחותי סיפרה לי על אתר חדש ואיכותי שנקרא שליש גן עדן. 

אני הייתי כבר גרושה יותר מ10 שנים ודי שבעה מאתרי הכרויות אך החלטתי לתת צ'אנס לעצמי ולבורא עולם שאולי ימצא לי את האחד המיוחד. חתני מאידך באותה תקופה עוד התחבט בנישואיו ורק לפני כשנה אכן התגרש. לפני כ3 חודשים פנה אלי מס' פעמים, אולם אני כבר הייתי די אדישה לפניות מהאתר וכך רק לאחר שמיצה את 3 הפניות המותרות באתר ועוד שלח לי קריצה הואלתי להגיב לו שכשאהיה במרכז אקבע איתו משהו. מהון להון נפגשנו למרות ולמרות ולמרות שכמעט ביטלתי את הדייט. אולם הקב"ה לא מוותר לנו ולא עלינו והחליט שבעל כורחי הוא ישים לצרותינו די! וכך היה דייט ועוד דייט ומציאת חן והתחבטויות ובדיקות זהירות ועוד חקירות ועוד ברורים וב"ה התארסנו ומתעתדים להינשא באדר בעז"ה לקיים בהידור משנכנס אדר מרבים בשמחה!

ולכם הצוות הנפלא של שליש גן עדן מאחלים שפע ברכה ושמחה ותודה באופן אישי ובוודאי בתפעול אתרכם המבורך! שלוחים טובים למקום אומרים לז"ל וצדקו! בהצלחה לכולם/ן. 

גילה וחיים

חיים וגילה, 27/01/15 15:43
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מקסימים! בהצלחה רבה והמון המון אושר.

! דווח למנהל האתר

יפה מאוד מזל טוב ובהצלחה:)

! דווח למנהל האתר

בס"ד

תבורכו בכל ברכות שמים.תודה רבה רבה על התיאור והכתוב,זה ממש מעודד ומשמח!

! דווח למנהל האתר

שלום גילה מזל טוב!

אני שמח מאוד בשבילכם....

שתזכו לבנות בית נאמן בישראל בשמחה ובאושר...

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ענק!אין שום ייאוש בעולם!!רק טוב בעז"ה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והצלחה   לכולםheart' ...

! דווח למנהל האתר