כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

טבעת וחתונה בשליש גן עדן!

"החזרתי לו את הטבעת והחלטתי להמשיך הלאה.. יום אחרי נכנסתי לאתר, ושם ראיתי את מורן, בחור ירושלמי, והתחלתי איתו.. חצי שנה יצאנו והתחתנו.. וגם אני בדרך להיות אמא בקרוב.."
תהל ומורן - הכירו באתר | פורסם: 06/01/14 10:34

זה התחיל ככה, יצאתי עם בחור חילוני במשך שנתיים והיינו אמורים להתחתן.. רגע לפני, החלטתי שאני רוצה לחזור בתשובה, ובן זוגי דאז לא היה מוכן לשמוע על זה. החזרתי לו את הטבעת והחלטתי להמשיך הלאה.

יום אחרי נכנסתי לשליש גן עדן, ושם ראיתי את מורן, בחור ירושלמי, והתחלתי איתו. ואז הוא אמר לי: יש לי שתי שאלות בשביל להתקדם בשיחה- 1, את שומרת שבת? 2, תדעי שאם זה ילך את תצטרכי לעבור לגור בירושלים.

עניתי לו שאני כרגע לא שומרת שבת ואני רוצה מאד לשמור.. ולגבי ירושלים, תמיד חלמתי על בחור ירושלמי, ככה שאם בע"ה זה יתגשם, יתמזל מזלי..

והנה, רצה הקב"ה, יצאנו במשך 4 חודשיים כשברקע שנינו יודעים שזה למטרת חתונה, ואז הגיעה הצעת הנישואים. ככה שמההיכרות יצא שחצי שנה יצאנו והתחתנו, וברוך השם גם זכיתי לחזור בתשובה, גם זכיתי לגור בירושלים, וגם אני בדרך להיות אמא בקרוב.. השבח להשם יתברך!

#לעוד כתבות במגזין החדש של שליש גן עדן - לחצו כאן  

#עדיין לא רשומים ומחפשים זוגיות איכותית?

לחצו להרשמה: שליש גן עדן הכרויות לדתיים ולשומרי מסורת.

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באנדרואיד google play לחצו כאן 

להורדת האפליקציה של שליש גן עדן באייפון apple store לחצו כאן    

#עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

שליש גן עדן בפייסבוק

שליש גן עדן ביוטיוב

שליש גן עדן באינסטגרם

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

זה התחיל ככה, יצאתי עם בחור חילוני במשך שנתיים והיינו אמורים להתחתן.. רגע לפני, החלטתי שאני רוצה לחזור בתשובה, ובן זוגי דאז לא היה מוכן לשמוע על זה. החזרתי לו את הטבעת והחלטתי להמשיך הלאה.

יום אחרי נכנסתי לשליש גן עדן, ושם ראיתי את מורן, בחור ירושלמי, והתחלתי איתו. ואז הוא אמר לי: יש לי שתי שאלות בשביל להתקדם בשיחה- 1, את שומרת שבת? 2, תדעי שאם זה ילך את תצטרכי לעבור לגור בירושלים.

תהל ומורן - הכירו באתר, 06/01/14 10:34
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

לתהל ומורן הסיפור שלכם ממש יפה, שיהיה לכם המון מזל טוב שתזכו לבית של קדושה וטהרה, ותבנו בניין עדי עד המון אושר נחת והצלחה. בחיים החדשים ושיהיה הריון קל....

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב:).. את נראית בחורה מיוחדת עם הרבה אמונה

שיהיה לכם הרבה הצלחה ושמחה בחיים!!!

! דווח למנהל האתר

איזה מרגש! כל הכבוד על האומץ ללכת לפי מה שהלב מרגיש ומאמין. לידה קלה והמון אושר!

! דווח למנהל האתר

בס"ד

בהחלט כן!,מעבודת הבורא אף פעם אין הפסד,זוג צנוע ויפה כמו שצריך :)

שיהיה במזל טוב ולידה קלה בע"ה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב!! ובהצלחה בהמשך הדרך!! אמן!!

! דווח למנהל האתר

ריגשת אותי.. מזל טוב כפול שתיים :)) 

! דווח למנהל האתר