הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

הלקוחות שלי בעסק הכריחו אותי!!

"יש לי עסק של ציפורניים... לפני שנה וחצי בזמן שהלב שלי כבר מוכן לאהבה, אבל לא בדיוק יודע איפה לחפש אותה, ישבתי עם לקוחה וסיפרתי לה שאני רווקה ושאין לי דרך להכיר... היא המליצה לי על אפליקציית הכרויות שנקראת שליש גן עדן"
סיפור ההיכרות המיוחד של שני ואור | פורסם: 05/07/22 16:21

אחרי המלצות חמות מלקוחות שהכירו באתר!! 

לא דתיה אבל מאמינה, יש לי עסק של ציפורניים. 💅🏻 ואחרי המלצות חמות מלקוחות שהכירו באתר. סקפטית נכנסתי, ועם הבחור הראשון שהכרתי --- התחתנתי!!! 

לפני שנה וחצי בזמן שהלב שלי כבר מוכן לאהבה, אבל לא בדיוק יודע איפה לחפש אותה, ישבתי עם לקוחה שלי (יש לי עסק של ציפורניים), סיפרתי לה שאני רווקה ושאין לי דרך להכיר. 😔 אני עובדת מהבית ולא הכי אוהבת לצאת לבלות.

ואז היא המליצה לי על אפליקציית הכרויות שנקראת ״שליש גן עדן״ שאם אתה שואלים אותי, מגיע להם חצי גן עדן לא שליש! אבל את זה נשמור לסוף. בראש שלי עברה רק מחשבה אחת : ״אפליקציה? לא, נו באמת כולם שם לא רציניים וזה סתם.״ומה גם שזו אפליקציה של דתיים ואני לא דתיה רק מאמינה!

היא כל כך התעקשה... שעוד באותו לילה, כבר הורדתי את האפליקציה, אבל לא באמת נכנסתי (אני סקפטית). 😬 

אחרי חודש הגיעה אלי לקוחה נוספת, והעולם קטן כמו שהוא, שהיא ישר סיפרה לי שאת בן זוגה הכירה גם היא באפליקציה המדהימה הזאת. הרגשתי שמישהו שם למעלה מתעקש שאכנס אליה. 

ואז קיבלתי אומץ. 

נכנסתי לאפליקציה וגלגלתי שעות עד שמצאתי חיוך ועיניים טובות, ושם נעצרתי. דיברנו שעות באפליקציה, משם עברנו לטלפון, ולדייט הראשון, והשני, והשלישי עד שהגיע הרגע שהחלטנו להקים משפחה. 

אני מאמינה והוא דתי -  

אני מהצפון והוא מהדרום, אני מאמינה והוא דתי. ואם תשאלו אותי הוא אהבת חיי. בזכותו אני שומרת את השבת כבר שנה. מצפה לבן זכר (התחתנו ברבנות ואחרי הלידה נעשה מסיבת חתונה) ומאושרת עד גג העולם. 

אז שליש גם עדן הם בשבילי חצי גן עדן! בזכותם אני שלמה ❤️ 

אל תוותרו על אהבה, תפתחו את עצמכם למקומות חדשים, ואולי שם זה נמצא - 

אוהבים,

שני ואור.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אחרי המלצות חמות מלקוחות שהכירו באתר!! 

לא דתיה אבל מאמינה, יש לי עסק של ציפורניים. 💅🏻 ואחרי המלצות חמות מלקוחות שהכירו באתר. סקפטית נכנסתי, ועם הבחור הראשון שהכרתי --- התחתנתי!!! 

לפני שנה וחצי בזמן שהלב שלי כבר מוכן לאהבה, אבל לא בדיוק יודע איפה לחפש אותה, ישבתי עם לקוחה שלי (יש לי עסק של ציפורניים), סיפרתי לה שאני רווקה ושאין לי דרך להכיר. 😔 אני עובדת מהבית ולא הכי אוהבת לצאת לבלות.

ואז היא המליצה לי על אפליקציית הכרויות שנקראת ״שליש גן עדן״ שאם אתה שואלים אותי, מגיע להם חצי גן עדן לא שליש! אבל את זה נשמור לסוף. בראש שלי עברה רק מחשבה אחת : ״אפליקציה? לא, נו באמת כולם שם לא רציניים וזה סתם.״ומה גם שזו אפליקציה של דתיים ואני לא דתיה רק מאמינה!

היא כל כך התעקשה... שעוד באותו לילה, כבר הורדתי את האפליקציה, אבל לא באמת נכנסתי (אני סקפטית). 😬 

אחרי חודש הגיעה אלי לקוחה נוספת, והעולם קטן כמו שהוא, שהיא ישר סיפרה לי שאת בן זוגה הכירה גם היא באפליקציה המדהימה הזאת. הרגשתי שמישהו שם למעלה מתעקש שאכנס אליה. 

סיפור ההיכרות המיוחד של שני ואור, 05/07/22 16:21
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

בהצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב המון הצלחה.

! דווח למנהל האתר

איזה כיף לשמוע שעדיין יש בנות כאלה , מזל טוב ובניין עדיי עד

! דווח למנהל האתר

בהצלחה 

! דווח למנהל האתר

גם אני בעל עסק ברעננה .ישבו לאכול אצלי 2 חברי חמודים .דברנו על שידוכים .ושניהם אמרו לי שהכירו את נשותיהם בשליש גן עדן.מיד היתחברתי 

! דווח למנהל האתר

מדהים  שהיה  בהצלחה  רבה

! דווח למנהל האתר

בהצלחה לכם

! דווח למנהל האתר

איזה מרגש ! שיהיה בנין עדי עד אמן ! 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובשעה טובה ומוצלחת שיהיה לכם מרגש מאוד שתזכו לבניין עדי עדheart

! דווח למנהל האתר

בהצלחה לכם.

! דווח למנהל האתר

הרבה אושר והצלחה בחיים. 💝🎊🎊🎉🎉 שמחתי לשמוע.

! דווח למנהל האתר

בהצלחה 

! דווח למנהל האתר

שיהיה רק בברכה והצלחה,אושר ושמחה עדיי עד. בדרך התורה והמצוות,לאורך ימים ושנים ארוכות וטובות

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתדעו רק אושר ושמחה שיהיה אור השכינה תמיד ביניכם ובביתכם!

ותאהבו ותצמחו כל יום ביחד וכל יום שעובר תתגבר אהבה והחיבור בהצלחה גדולה!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! וגם ברכה והצלחה לאתר שליש גן עדן! יישר כח !

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובהצלחה בדרככם המשותפת!

! דווח למנהל האתר

מרגש🤗

! דווח למנהל האתר

הרבה המון מזל טובב וההצלחה!

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד על היוזמה 

! דווח למנהל האתר