כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

קמעא קמעא - הולכת וגדלה!

"אני זוכרת את עצמי קוראת בשקיקה את הסיפורים האישיים האלה... מתמלאת בכל פעם מחדש באמונה שהכל אפשרי תוך כדי הקושי והניסיונות.. האיש שלי ואני הכרנו באתר שליש גן עדן. רחוקים מאוד.. שונים כל כך.. 3 חודשים ״אחרי״ התארסנו..."
*הסיפור המרגש של מני ויעל | פורסם: 15/05/22 14:21

האיש שלי ואני 

אני זוכרת את עצמי קוראת בשקיקה את הסיפורים האישיים האלה של ״אחרי״. מתמלאת בכל פעם מחדש באמונה שהכל אפשרי תוך כדי הקושי והניסיונות. 

האיש שלי ואני הכרנו באתר שליש גן עדן. 

רחוקים (לכאורה) מאוד אחד מהשנייה (הוא מבאר שבע ואני מרחובות), שונים כל כך (לכאורה) מאותן ״רשימות מכולת״ שגורות של ציפיות ורצונות, ספקנים מתלאות של מסע חיפוש ממושך (הכרנו כרווקים כשלי מלאו ארבעים ולו 41), אבל בתוך הכל ולפני הכל ואחרי הכל,״החזקנו״ שנינו (חזק חזק) את הידיעה שהכל לטובה ושהכל מתחבר ושהכל בהשגחה ונכון ומדוייק. שלושה חודשים ״אחרי״ התארסנו ואחרי עוד שלושה חודשים נישאנו והיום ברוך השם (יום יום), אנחנו זוכים להיות נשואים שלוש שנים. 

חלק בלתי נפרד במסע! 

אלה לא מילים שמתיימרות לבקש לעודד או לנחם.

רק להאיר ולו במעט את בהירות הדרך המורכבת הזאת. 

ההבנה (גם אם יש דברים שלא נבין לעולם) שכל יום ורגע בתהליך המורכב הזה, היו חלק בלתי נפרד מהחיבור ומההתהוות במסע שלנו אחד אל השנייה (וכנראה שגם אל עצמנו), היא כוח שמניע אותי גם היום. 

ה כ ל מתחבר.

רק לא לעזוב ידיים כי בוודאי ישנו שם וזה לא בשמיים ולא בקצה העולם. 

רק בלשחרר את הלב ולרצות בחופשיות ובפתיחות ובאמונה.

גם היום, גם ״אחרי״.

קמעא קמעא - הולכת וגדלה. 

הרב קוק אמר שבדברים שבקדושה יש הכי הרבה מניעות ועיכובים. הלב שלי יודע על בשרו עד כמה שזה נכון.

אבל באותה נשימה אני גם משליכה בכל כוחי על בורא עולם את האמונה שכל עיכוב ומניעה היו חלק מהדרך הפרטית שלי והכרחיים לי לעבור. הרי גאולתם של ישראל מתחילה קמעא קמעא וככל שהיא הולכת, היא הולכת וגדלה.

תודה לשלוחיו של מקום באתר (ובכל הרגעים האלה שרציתי לחדול ולצאת…הזכרתי לעצמי שטובה פעולה אחת קטנה-אף אם קשה לעיתים-מאלף אנחות…) שחיברו את מה שנועד להיות מאז ומעולם, בתפילה שלעולם.

תודה על הכל -

מני ויעל. 

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

האיש שלי ואני 

אני זוכרת את עצמי קוראת בשקיקה את הסיפורים האישיים האלה של ״אחרי״. מתמלאת בכל פעם מחדש באמונה שהכל אפשרי תוך כדי הקושי והניסיונות. 

האיש שלי ואני הכרנו באתר שליש גן עדן. 

רחוקים (לכאורה) מאוד אחד מהשנייה (הוא מבאר שבע ואני מרחובות), שונים כל כך (לכאורה) מאותן ״רשימות מכולת״ שגורות של ציפיות ורצונות, ספקנים מתלאות של מסע חיפוש ממושך (הכרנו כרווקים כשלי מלאו ארבעים ולו 41), אבל בתוך הכל ולפני הכל ואחרי הכל,״החזקנו״ שנינו (חזק חזק) את הידיעה שהכל לטובה ושהכל מתחבר ושהכל בהשגחה ונכון ומדוייק. שלושה חודשים ״אחרי״ התארסנו ואחרי עוד שלושה חודשים נישאנו והיום ברוך השם (יום יום), אנחנו זוכים להיות נשואים שלוש שנים. 

*הסיפור המרגש של מני ויעל, 15/05/22 14:21
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מדהים איך שהכל מתחבר..אם רק רוצים בעז"ה יתברך, פסח שני שמח ומזל טוב ב"'ה מבורך

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ❤   שמחה בשמחתכם🌹🌹

ובנין עדי עד🏆

! דווח למנהל האתר

מאברוק

! דווח למנהל האתר

שיהיה בינין עדי עד רק שמחות בעם ישראל הרבה מזל טוב בית מלא שמחה🥰👩‍🎤💐👏👏👏

! דווח למנהל האתר

מזל טוב בקרוב אצלי ...מחפשת לבחור נכון ולא מתפשרת ואין כמו ללכת הקדושה הבעיה שהרבה לא מקבלים זאת 

! דווח למנהל האתר

כייף לשמוע ותודההשאתם משתפים זה נותן תקווה במיוחד שכבר עברו 3 שנים מאחלת לכם בניין עדי עד ואהבה אחווה שלום ורעות כל החיים😊

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אחלה  סיפור יפה 

! דווח למנהל האתר