הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

פשוט התאהבתי בחיוך שלה :)

"מהר מאוד השיחה נפסקה.. אבל לא התייאשתי... ידעתי שכל מישהי שלא ממשיכה איתי את השיחה זה סימן מבורא עולם שהיא לא אשתי ואני מקבל את זה באהבה ובשמחה...  המשכנו להאמין שכגודל האור ככה גודל המניעות..."
שון ושירז - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 09/05/22 17:16

ברים? חוף הים? אשתי לעתיד לא נמצאת שם -   

לשליש גן עדן היקרים!

אני רוצה לספר את נקודת המבט שלי (שון),

אחרי שחזרתי בתשובה רציתי להכיר מישהי דתייה ופשוט לא ידעתי איפה למצוא אותה, היא לא מסתובבת בברים ולא בחוף הים, שם אשתי לעתיד לא תהיה.    

ואז פגשתי את שליש גן עדן, באתי מלא התלהבות והתחלתי לשלוח הודעות לנשים רלוונטיות, ו.. אצל המון לא היה מענה, או שמהר מאוד השיחה נפסקה. אבל לא התייאשתי ידעתי שכל מישהי שלא ממשיכה איתי את השיחה זה סימן מבורא עולם שהיא לא אשתי ואני מקבל את זה באהבה ובשמחה.    

המשכתי לשלוח ולדבר, עד שלאחר כמעט חצי שנה באתר שלחתי הודעה לאשתי.. שירז!

פשוט התאהבתי בחיוך שלה ומשהו בה הרגיש לי כל כך נכון!  

אקצר לכם, יצאנו, ולמרות שהיינו די הפכים באופי, והיו בדרך המון אתגרים, המשכנו להאמין שכגודל האור ככה גודל המניעות, ולאט לאט יצא לנו להכיר אחד את השנייה יותר ויותר וממש להיות באש ובמים.  

אחרי שנה התארסנו, וממש לפני חודש התחתנו בשעה טובה!  

כל "לא" שקיבלתי רק קירב אותי יותר לחופה!  

אני רוצה להגיד לכל הגברים כאן לא להתייאש, כל בחורה שאומרת לא, זה רק מקדם אתכם צעד נוסף לעבר האישה הנכונה עבורכם! זה פשוט חוק המספרים הגדולים, תשלחו הודעות אותנטיות מהלב, עם קצת הומור, ומי שצריכה להיות שלכם היא תהיה שלכם.  

תודה רבה לה׳ יתברך ששלח לנו את השליחים המבורכים האלה שליש גן עדן, לא נשכח אתכם לעולם, ולכל אדם שאנחנו פוגשים אנחנו ישר ממליצים להצטרף לאתר כי זה הדרך הכי טובה היום להכיר את אהבת חייך ❤️  

שון ושירז

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

ברים? חוף הים? אשתי לעתיד לא נמצאת שם -   

לשליש גן עדן היקרים!

אני רוצה לספר את נקודת המבט שלי (שון),

אחרי שחזרתי בתשובה רציתי להכיר מישהי דתייה ופשוט לא ידעתי איפה למצוא אותה, היא לא מסתובבת בברים ולא בחוף הים, שם אשתי לעתיד לא תהיה.    

ואז פגשתי את שליש גן עדן, באתי מלא התלהבות והתחלתי לשלוח הודעות לנשים רלוונטיות, ו.. אצל המון לא היה מענה, או שמהר מאוד השיחה נפסקה. אבל לא התייאשתי ידעתי שכל מישהי שלא ממשיכה איתי את השיחה זה סימן מבורא עולם שהיא לא אשתי ואני מקבל את זה באהבה ובשמחה.    

המשכתי לשלוח ולדבר, עד שלאחר כמעט חצי שנה באתר שלחתי הודעה לאשתי.. שירז!

פשוט התאהבתי בחיוך שלה ומשהו בה הרגיש לי כל כך נכון!  

שון ושירז - הכירו בשליש גן עדן, 09/05/22 17:16
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

יפה מאוד אשריכם,הרבה מזל טוב, ותודה על החיזוק האמיתי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אושר עושר והמון הצלחה בדרככם

! דווח למנהל האתר

איפה היא אני מחכה לה כבר שנתיים באתר 

! דווח למנהל האתר

שנתיים אתה מחכה מצבך עוד טוב 

! דווח למנהל האתר

אין יאוש בעולם 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל ונחת

! דווח למנהל האתר

מקסימים!המון המון מזל טוב!ובהצלחה רבה בהקמת עוד בית יהודי בישראל🙌

! דווח למנהל האתר

מהממים בהצלחה בקרוב אצלי 😍

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! קיבלתי קצת השראה. המשך בכוחך זה!

! דווח למנהל האתר