כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

10 דקות אחד מהשנייה!! מטורף

"מטורףףף!! גילינו בזכות האפליקציה המדהימה שלכם שכל החיים אנחנו גרים 10 דקות הליכה אחד מהשניה.. אמרתי לחברה שלי שאני בחיים לא אסכים להכיר באפליקציית היכרויות, זאת פשוט לא אני. אבל היא התעקשה לרשום אותי..."
שחר ומשה - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 29/04/22 08:26

אין מצב!!!  10 דקות אחד מהשנייה

מטורףףף 😱

גילינו בזכות האפליקציה המדהימה שלכם שכל החיים אנחנו גרים 10 דקות הליכה אחד מהשניה ורק בזכותכם הכרנו. ☺️

אמרתי לחברה שלי שאני בחיים לא אסכים להכיר באפליקציית היכרויות, זאת פשוט לא אני. 🙃 אבל היא התעקשה לרשום אותי. ואחרי תקופה קצרה היא התארסה ואני הייתי בדרך לשם. 😂 שתינו הכרנו כמובן, בשליש גן עדן :)

אנחנו התחתנו לפני שנתיים בשיא הקורונה, החתונה הייתה מהממת ומרגשת. ב"ה מרגישים בכל יום מחדש שזכינו אחד בשניה.💞

צ'אנס אמיתי לפגישה -

רגע לפני שמחקתי את האפליקציה, הוא פנה אליי. אם זה היה תלוי בתמונות, לא היינו נפגשים בחיים. 😬 חחח... הוא לא יודע להצטלם ולי בכלל הייתה תמונה פרטית. כשפגשתי את משה במציאות, אמרתי: וואוו, גם חתיך וגם אופי טוב ומעבר לזה יש קליק וחיבור מדהים, הייתי בהלם. 🙃 הבנתי שזכיתי. ✨

גם אם הכרטיס לפעמים, לא נראה הכי וואו, זה לא אומר כלום, זה שטחי לחלוטין. הפרופיל אינו מייצג את האדם במלואו, אלא רק נותן הצצה קטנה לעולמו. אל תמהרו לשפוט ולפסול, אני גם הייתי שם. ומעבר לזה, המצלמה לא תמיד תופסת את האנשים כמו שהם במציאות, וגברים בכלל ביחס לנשים פחות יודעים להצטלם.😅 ואם יש קליק טוב וזרימה כדאי לתת צ'אנס אמיתי ולהפגש.

הבחור הראשון שנפגשתי איתו 

הייתי באתר המון זמן, אבל משה הוא הבחור הראשון שאיתו נפגשתי. החלטתי לתת צ'אנס אמיתי ולזרום ולא לשים דגש על הפערים החיצונים בינינו. הוא בא מבית אשכנזי אמריקאי, ואני מבית חצי תימני וחצי כורדי. הוא בן 25, ואני בת 27, שנתיים מעליו. זה מצחיק, כי כל החיים התפללנו אחד על השניה וגרנו במרחק של 10 דקות הליכה ומעולם לא נפגשנו. לפעמים אנחנו מתפללים ולא יודעים שהנה, זה הגיע, זה ממש כאן! רק להאמין, להושיט ידיים ולפתוח את הלב. ❤️

בזכות האפליקציה גילינו כל כך הרבה, עלינו ועל המשפחות, שחיו כל הזמן באותו אזור ולא זכו להכיר. 😂 וכן בדיעבד גילינו  גם מכר משותף רק אחרי שהכרנו. 🤗

אז תודה רבה לקב"ה שחיבר בנינו דרככם. ולכם רוצים להודות על הנס הזה, שמאיר לנו בכל יום מחדש. אתם נותנים כל כך הרבה תקווה לאנשים כמונו גם כן לנסות ולהיווכח שזה גם מצליח. שתזכו למצוות כי אני כבר זכיתי!✨

אוהבים -

שחר ומשה :)

צילום: יוני פשה

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אין מצב!!!  10 דקות אחד מהשנייה

מטורףףף 😱

גילינו בזכות האפליקציה המדהימה שלכם שכל החיים אנחנו גרים 10 דקות הליכה אחד מהשניה ורק בזכותכם הכרנו. ☺️

אמרתי לחברה שלי שאני בחיים לא אסכים להכיר באפליקציית היכרויות, זאת פשוט לא אני. 🙃 אבל היא התעקשה לרשום אותי. ואחרי תקופה קצרה היא התארסה ואני הייתי בדרך לשם. 😂 שתינו הכרנו כמובן, בשליש גן עדן :)

אנחנו התחתנו לפני שנתיים בשיא הקורונה, החתונה הייתה מהממת ומרגשת. ב"ה מרגישים בכל יום מחדש שזכינו אחד בשניה.💞

צ'אנס אמיתי לפגישה -

רגע לפני שמחקתי את האפליקציה, הוא פנה אליי. אם זה היה תלוי בתמונות, לא היינו נפגשים בחיים. 😬 חחח... הוא לא יודע להצטלם ולי בכלל הייתה תמונה פרטית. כשפגשתי את משה במציאות, אמרתי: וואוו, גם חתיך וגם אופי טוב ומעבר לזה יש קליק וחיבור מדהים, הייתי בהלם. 🙃 הבנתי שזכיתי. ✨

גם אם הכרטיס לפעמים, לא נראה הכי וואו, זה לא אומר כלום, זה שטחי לחלוטין. הפרופיל אינו מייצג את האדם במלואו, אלא רק נותן הצצה קטנה לעולמו. אל תמהרו לשפוט ולפסול, אני גם הייתי שם. ומעבר לזה, המצלמה לא תמיד תופסת את האנשים כמו שהם במציאות, וגברים בכלל ביחס לנשים פחות יודעים להצטלם.😅 ואם יש קליק טוב וזרימה כדאי לתת צ'אנס אמיתי ולהפגש.

שחר ומשה - הכירו בשליש גן עדן, 29/04/22 08:26
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

🌸😇

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טובheartחיים מאושרים

! דווח למנהל האתר

מזל טובבב ומבורך בעז"ה יתברך 😊😁

! דווח למנהל האתר