כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

הסקרנות עשתה את שלה!

"הגעתי למצב שאני כבר לא מעוניין יותר לצאת עם בנות, ולוקח הפסקה ומעט הפוגה מעולם הקשוח של הדייטים.. אך, יום לפני שמחקתי את האפליקציה, נריה (אישתי לעתיד) עשתה לי לייק לפרופיל..." 
*סיפור ההיכרות המופלא של נריה ורועי | פורסם: 27/03/22 16:30

החלטתי שאני לא מעוניין יותר לצאת! 

הייתי בערך חודש באתר, בתקופה הזאת יצאתי לכמה דייטים מהאתר, אך בכולם כבר הרגשתי בדייט הראשון, שזה לא מה שאני מחפש.

הגעתי למצב שאני כבר לא מעוניין יותר לצאת עם בנות, ולוקח הפסקה ומעט הפוגה מעולם הקשוח של הדייטים. אך, יום לפני שמחקתי את האפליקציה, נריה (אישתי לעתיד) עשתה לי לייק לפרופיל.👍🏻

נריה נרשמה לאתר מסקרנות - איך זה נגמר? 

מפה לשם התחלנו לדבר קצת בתקופה של הסגר השני, שלחתי לה הודעה באתר שאני מוחק את האפליקציה ואם היא מעוניינת להמשיך ולדבר ולהכיר זה המספר שלי.

אישתי בתקופה הזו פחות הייתה בעניין של לצאת, היא נרשמה לשליש גן עדן יותר מסקרנות (סגר שני שכולם בבית ואין מה לעשות בחוץ 🙃).

יום למחרת כאשר היא פתחה את הפרופיל שלה, היא הכירה אותי ולא נכנסה לאתר יותר. 

וזאת ההזדמנות שלנו להגיד לכם תודה רבה על הכלי הנפלא שאתם מעניקים לאנשים ודרכו מחברים לבבות. 

זכינו להתחתן לפני חודשיים ולא שוכחים מאיפה הכל התחיל. 😉

אוהבים ומודים🙏🏻

נריה ורועי.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

החלטתי שאני לא מעוניין יותר לצאת! 

הייתי בערך חודש באתר, בתקופה הזאת יצאתי לכמה דייטים מהאתר, אך בכולם כבר הרגשתי בדייט הראשון, שזה לא מה שאני מחפש.

הגעתי למצב שאני כבר לא מעוניין יותר לצאת עם בנות, ולוקח הפסקה ומעט הפוגה מעולם הקשוח של הדייטים. אך, יום לפני שמחקתי את האפליקציה, נריה (אישתי לעתיד) עשתה לי לייק לפרופיל.👍🏻

*סיפור ההיכרות המופלא של נריה ורועי, 27/03/22 16:30
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

אשריכם בהצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

נחתם מזלחם להצלחה מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר