כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

חם, חם, היישר מהתנור :)

"אריאל נולד בנורווגיה והתגייר בגיל 10, ואני נולדתי וגדלתי בישראל.. כביכול אין סיכוי שהיינו אמורים להיפגש. אבל, אחרי שכל אחד עבר את הטלטלות שלו, בתזמון מדויק שנינו הרגשנו מוכנים למסע של זוגיות ונכנסנו לשליש.."
אריאל ורותם - בין נורווגיה לישראל | פורסם: 06/03/22 10:37

כנגד כל הסיכויים! 

זה התחיל ב 2 אנשים שבאו ממקומות שונים, עברו חיים אחרים ועם פער גילאים של קרוב ל 12 שנה, בסוף הכירו, התאהבו והתחתנו כנגד כל הסיכויים...  

אריאל נולד בנורווגיה, עלה עם אמא שלו והתגייר בגיל 10, ואני נולדתי וגדלתי בישראל.

כביכול אין סיכוי שהיינו אמורים להיפגש. אבל, אחרי שכל אחד עבר את הטלטלות שלו בחיים, 

בתזמון מדויק שנינו הרגשנו מוכנים למסע של זוגיות ונכנסנו לאתר שליש גן עדן.לא עבר הרבה זמן עד שאריאל שלח לי הודעה.

3 פגישות - וחתונה תוך פחות מחודש. 

למחרת כבר נפגשנו והבנו שיש מציאת חן, עומק ורצון משותף לקרבה.בפגישה השלישית כבר ידענו שזה רציני וזה הולך לכיוון של חתונה.התחתנו בחסדי ה' אחרי שלושה חודשים.

ארגנו את החתונה תוך פחות מחודש!

כשבתוך כל זה שנינו היינו חולים שבוע שלם בקורונה, ואני גם לומדת, ואריאל עובד כל יום, כל היום. סייעתא דשמיא אמיתית.החלטנו לא להיות בררנים, לסמוך על בורא עולם שמה שהוא נותן זה הכי טוב עבורנו. ראינו ניסים גלויים לאורך כל הדרך, הייתה חתונה מדהימה ומרגשת. 

עוד רגע זה בא - זה רק באפייה :) 

אנחנו רוצים להודות לבורא עולם ולשליחים שלו משליש גן עדן!

אני מאחלת לכולם בע"ה דיוק ויד מכוונת כמו שהיה אצלנו. שכולם ימצאו את הזיווג שלהם בקרוב- זה אפשרי! הזיווג של כל אחד כבר נמצא איפשהו הוא רק "באפיה", הנה עוד מעט זה בא.

בהצלחה לכולם.

אוהבים ומאחלים - 

אריאל ורותם :)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

כנגד כל הסיכויים! 

זה התחיל ב 2 אנשים שבאו ממקומות שונים, עברו חיים אחרים ועם פער גילאים של קרוב ל 12 שנה, בסוף הכירו, התאהבו והתחתנו כנגד כל הסיכויים...  

אריאל נולד בנורווגיה, עלה עם אמא שלו והתגייר בגיל 10, ואני נולדתי וגדלתי בישראל.

כביכול אין סיכוי שהיינו אמורים להיפגש. אבל, אחרי שכל אחד עבר את הטלטלות שלו בחיים, 

בתזמון מדויק שנינו הרגשנו מוכנים למסע של זוגיות ונכנסנו לאתר שליש גן עדן.לא עבר הרבה זמן עד שאריאל שלח לי הודעה.

3 פגישות - וחתונה תוך פחות מחודש. 

למחרת כבר נפגשנו והבנו שיש מציאת חן, עומק ורצון משותף לקרבה.בפגישה השלישית כבר ידענו שזה רציני וזה הולך לכיוון של חתונה.התחתנו בחסדי ה' אחרי שלושה חודשים.

אריאל ורותם - בין נורווגיה לישראל, 06/03/22 10:37
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזלטוב איזה מהממים 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובהצלחה מהממים

! דווח למנהל האתר

מאברוק עד 120 זוגיות מוצלחת אמן

! דווח למנהל האתר

בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טובבב ומבורך בעז"ה יתברך 

! דווח למנהל האתר

סימן טוב ומזל טוב..עד מאה ועשרים.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה בריאות עד 120 אלישע

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ברכה והצלחה בכל blush

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב ברכה והצלחה לכם זוג יקר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, זה נשמע כמו הסיפורים של דיסני שהנסיך מצאה לו נסיכה יפהיפיה והם חיו באושר ועושר......זכיתם, מרגשים ויפים, בהצלחהheart

! דווח למנהל האתר