כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

מטורף!! 5 משפחות משליש גן עדן

"יצאתי גם דרך שדכניות והכרתי בחורים דרך חברות, ועדיין כלום לא הלך. יום אחד החלטתי, החלטתי שאני מוצאת את החתן שלי ויהי מה!... רק במשפחה שלנו יש שלושה זוגות נשואים משליש, מטורףףף לא? וחוץ מזה, יש לי גיסה שגם אצלה..."
הסיפור המשפחתי של דביר ואמונה | פורסם: 23/02/22 14:51

דביר ואני הכרנו לפני שלוש שנים ונשואים כבר שנתיים וחצי, רוצים להגיד תודה לשליש שבזכותם הכרנו!      

כלום לא הלך! עד שיום אחד החלטתי-     

דביר היה חוזר בתשובה וחיפש את האחת שלו, לא עבר יותר מחודש והכיר אותי.  

אני לעומתו, הייתי תקופה מאוד ארוכה באתר! ובכל פעם זה הרגיש שזה "מיותר" ואולי מפה זה לא יגיע.  

יצאתי גם דרך שדכניות והכרתי בחורים דרך חברות, ועדיין כלום לא הלך. יום אחד החלטתי, החלטתי שאני מוצאת את החתן שלי ויהי מה!    

אחרי שהקפאתי את החשבון שלי בפעם המיליון נכנסתי שוב וראיתי את התמונה של דביר, ישר נכנסתי והחלטתי ממש ככה "זה יהיה הבחור שלי", דביר כמובן שלח הודעה ומשם נפגשנו.

בלי לומר מילה!  

בפגישה הוא לא הספיק לומר מילה וכבר ידעתי שזהו, מצאתי את האחד שלי! הוא כמובן לא הרגיש ככה, לקח לו זמן לבחור הזה.

בפגישה השלישית כבר הקשר התחזק יותר ואחרי חודשיים נפגשנו כל אחד עם ההורים של השנייה ולבד בלי להודיע לנו ההורים שלנו קבעו שאנחנו מתחתנים. כן, כן, ממש ככה!.  

זכיתי שאבא שלי ליווה אותי לחופה-   

התחתנו בל"ג בעומר והיום כבר יש לנו תינוק בן חצי שנה בשם אביעד קיסר, ע"ש אבי שנפטר בדיוק לפני שנה. הגוף מתכווץ, גוש גדול חונק בגרון והדמעות מאיימות לצאת בשטף, איבדתי אבא, איזו אבידה גדולה. כמה אני מתגעגעת אליו, לנוכחות שלו, לצחוק שלו, לדיבור שלו, לחכמה שלו ולחיבוק הדוב החם והאוהב. זכיתי שהוא ליווה אותי בדרך לחופה וראה אותי מתחתנת.

5 משפחות משליש גן עדן!      

אז שוב תודה לכם שליש שבזכותם הכרנו, וגם אחי ואחותי, הכירו בשליש גן עדן.

ככה שרק במשפחה שלנו יש שלושה זוגות נשואים, מטורףףף לא? וחוץ מזה, גם יש לי גיסה שגם אצלה יש 2 זוגות שהכירו באתר. 5 משפחות משליש גן עדן!!!  

אין ספק, שהפלטפורמה שלכם פשוט עובדת, אתם אלופים.  

תודה רבה!    

דביר ואמונה גלעד

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

דביר ואני הכרנו לפני שלוש שנים ונשואים כבר שנתיים וחצי, רוצים להגיד תודה לשליש שבזכותם הכרנו!      

כלום לא הלך! עד שיום אחד החלטתי-     

דביר היה חוזר בתשובה וחיפש את האחת שלו, לא עבר יותר מחודש והכיר אותי.  

אני לעומתו, הייתי תקופה מאוד ארוכה באתר! ובכל פעם זה הרגיש שזה "מיותר" ואולי מפה זה לא יגיע.  

יצאתי גם דרך שדכניות והכרתי בחורים דרך חברות, ועדיין כלום לא הלך. יום אחד החלטתי, החלטתי שאני מוצאת את החתן שלי ויהי מה!    

אחרי שהקפאתי את החשבון שלי בפעם המיליון נכנסתי שוב וראיתי את התמונה של דביר, ישר נכנסתי והחלטתי ממש ככה "זה יהיה הבחור שלי", דביר כמובן שלח הודעה ומשם נפגשנו.

הסיפור המשפחתי של דביר ואמונה, 23/02/22 14:51
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מדהים.

מזל טוב🎆

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מדהים  מזל  טוב

! דווח למנהל האתר

זה אמיתי??

! דווח למנהל האתר

וודאי שזה אמיתי מה נפקא מינה

! דווח למנהל האתר

הרבה הרבה הרבה הרבה אושר ועושר ועושר

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

‏מזל טוב!!!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב כייף לראות בקרוב אצל כולנו אמן.

! דווח למנהל האתר

עלה רעיון מדהים אולי תעשו מפגש סוף שבוע בית מלון יגעו הרבה חברה יפגשו יכירייירו ואז תראו הרבה חתונות 

! דווח למנהל האתר