כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

2 עולמות ממש מקצה לקצה!

"אני בת 32 והוא בן 31. אני מעפולה, והוא מירושלים, ממש מקצה לקצה...  מעולם לא חשבתי שנוכל להתחבר ככה, וככה גם אבי לא חשב שנוכל להתאים, אך בכל זאת משהו משך אותו לשלוח לי הודעה ומשהו בי משך אותי להגיב לו..."
סיפור ההיכרות של אבי ומור | פורסם: 17/02/22 16:31

ישועת השם כהרף עין!    

הייתי באתר כמה שנים,  והאמת  עם הזמן לא ממש האמנתי ששם אכיר את בעלי לעתיד. עברתי הרבה דיטיים בחוסר התאמה. ידעתי מה אני רוצה, ולא התפשרתי כי צריך להתחתן, אלא פשוט האמנתי - "ישועת השם כהרף עין!".  

את אבי הכרתי יומיים אחרי יום ההולדת העברי שלי. יש עניין מאוד גדול ביום ההולדת העברי לברך ולהתברך, וכך באמת היה- התפללתי מעומק נשמתי, והקב"ה הוביל את אבי אליי. אין ספק שכהשם רוצה, הכל יכול לקרות.     

מקצה לקצה - על הקו בין עפולה לירושלים    

אבי היה די חדש באתר, בסביבות ה 3 חודשים. אני בת 32 והוא בן 31. אני מעפולה, והוא מירושלים, ממש מקצה לקצה. אני חוזרת בתשובה כמה שנים, והוא חרדי חסידי מבית ועם פאות. מעולם לא חשבתי שנוכל להתחבר ככה, וככה גם אבי לא חשב שנוכל להתאים, אך בכל זאת משהו משך אותו לשלוח לי הודעה ומשהו בי משך אותי להגיב  לו. 

דיברנו  שבוע בטלפון והחלטנו שאנחנו בודקים את ההתאמה במציאות וקובעים פגישה וכך באמת זה היה. נפגשנו. כבר בפעם הראשונה הינו בהרגשה שאנחנו לא מאמינים שסוף סוף מצאנו! שנגמרו החיפושים!!

אני אישית הרגשתי שאני בחלום, אני זוכרת שחיכיתי לעוד פגישה כדי לדעת שזה לא חלום, ואכן זה בהחלט היה אמיתי. אחרי שנתיים היינו תחת חופה וקידושין - התחתנו ב31.1.22 אור לר"ח אדר א :)    

יש הפתעות בחיים :)     

למדנו יחד, שהחיצוניות לא תמיד קובעת על החיבור בין שתי נשמות. יש הרבה גוונים של אנשים, וצריך תמיד לבוא באמונה שיש הפתעות בחיים. שנינו אנשים שלא מתייאשים אף פעם, אני חושבת שהאמונה שהקב"ה שומע את התפילות שלנו ואת הרצון האמיתי הפנימי של כל אחד מאיתנו, גרמה לכך שנגיע היום להיות בעל ואישה.    

הטיפ שאנחנו יכולים לתת, זה באמת לדעת להאמין מהלב, ולא להתפשר כשבאמת אין התאמה, לעשות השתדלות כמובן, ולחכות, כי הסבלנות משתלמת.   

אז תודה רבה לשליש גן עדן, שהיה שותף גדול לרגע המיוחד שלנו, ולעוד הקמת בית בישראל, מודים לכם מאוד!   

אבי ומור

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

ישועת השם כהרף עין!    

הייתי באתר כמה שנים,  והאמת  עם הזמן לא ממש האמנתי ששם אכיר את בעלי לעתיד. עברתי הרבה דיטיים בחוסר התאמה. ידעתי מה אני רוצה, ולא התפשרתי כי צריך להתחתן, אלא פשוט האמנתי - "ישועת השם כהרף עין!".  

את אבי הכרתי יומיים אחרי יום ההולדת העברי שלי. יש עניין מאוד גדול ביום ההולדת העברי לברך ולהתברך, וכך באמת היה- התפללתי מעומק נשמתי, והקב"ה הוביל את אבי אליי. אין ספק שכהשם רוצה, הכל יכול לקרות.     

מקצה לקצה - על הקו בין עפולה לירושלים    

אבי היה די חדש באתר, בסביבות ה 3 חודשים. אני בת 32 והוא בן 31. אני מעפולה, והוא מירושלים, ממש מקצה לקצה. אני חוזרת בתשובה כמה שנים, והוא חרדי חסידי מבית ועם פאות. מעולם לא חשבתי שנוכל להתחבר ככה, וככה גם אבי לא חשב שנוכל להתאים, אך בכל זאת משהו משך אותו לשלוח לי הודעה ומשהו בי משך אותי להגיב  לו. 

סיפור ההיכרות של אבי ומור, 17/02/22 16:31
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב לכם

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מרגש נותן כח להמשיך למרות הקשיים תודה על הסיפור המופלא 

! דווח למנהל האתר

עוד לבנה בבניין ישראל המון בהצלחה...

! דווח למנהל האתר

מזל טוב🌷

מה שצריך להיות יהייה. הכל בידי שמי

ם....יהי רצון שתבנו בית נאמן בישראל ותוכו רצוף אהבה🏡❤

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, ברכה והצלחה 🙏

! דווח למנהל האתר

מרגש מאוד , מאחלת לכם רוב אושר ועושר ובניין עדיי עד🙏🏻

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 😁

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מרגש מאוד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מרגש מאד בהצלחה

בהמשך בנין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מהממם ממש שילמדו ככה הזוגות לא צריך להיבהל ממרחק או מגיל המבחורה ששנה לפה שנה לשם! ישר כוח גדול!

! דווח למנהל האתר

מהממיםם!!! המון מזל טוב והצלחה, שתזכו להקים בית כשר ונאמן אמן!🙏🏾❤️

! דווח למנהל האתר

מזל טוב .מאוד מרגש 

! דווח למנהל האתר