כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

כל הסטיגמות התנפצו לי!

"אבל אז הבת דודה המהממת שלי הכירה שם את בעלה ואמרתי לעצמי שאולי יש פה פלטפורמה מעניינת להכיר אנשים טובים ושאולי אני בכלל מפספסת עם הסטיגמות שלי, אז אמרתי שאנסה ושמה כבר יכול לקרות, מקסימום אצא לכמה דייטים..."
סיפור ההיכרות של אפרת ואור | פורסם: 06/02/22 13:27

בת הדודה הכירה בשליש גן עדן - עכשיו הגיע התור של אפרת! 

היי לכם שליש יקר :)

לקח לי זמן לכתוב אבל היה לי חשוב מאוד ולבסוף התיישבתי ועשיתי זאת.    

לפני קצת יותר משנתיים, בדצמבר 2019 נרשמתי לראשונה לאתר שליש גן עדן, שמעתי על האתר הזה הרבה לפני אבל תמיד הנחתי שמדובר באתר שפחות מתאים לסגנון שלי.. אבל אז הבת דודה המהממת שלי הכירה שם את בעלה ואמרתי לעצמי שאולי יש פה פלטפורמה מעניינת להכיר אנשים טובים ושאולי אני בכלל מפספסת עם הסטיגמות שלי, אז אמרתי שאנסה ושמה כבר יכול לקרות, מקסימום אצא לכמה דייטים ואבין שזה לא בשבילי ואמשיך הלאה בחיי.    

תקופת מבחנים? דווקא עכשיו כדאי להתחיל -  

בדיוק כשנרשמתי לאתר הייתי רגע לפני תקופת מבחנים וחשבתי שאולי זה בכלל לא הזמן הנכון ועדיף שאסיים עם המבחנים ואז אכנס לזה ברצינות, אבל חברה טובה אמרה לי שכדאי לי דווקא להתחיל עכשיו ואז כשאסיים את המבחנים יהיו לי כבר דייטים, ומזל שהקשבתי לה כי מיד לאחר תקופת המבחנים התחילה הקורונה ואז יכולתי לפספס הכל..

שלחתי לחברה וכתבתי "חמוד לא?"    

אז נכנסתי, ובבום קיבלתי מלא הודעות ונבהלתי אז יצאתי ונכנסתי כמה פעמים עד שהחלטתי לצלול, לא הצלחתי למצוא מישהו שמעניין אותי בתוך כל ההודעות והחיוכים שקיבלתי אז החלטתי להשתמש בפלטפורמה של החיפוש העצמי. ואז קפץ לי מישהו חמוד ( וחתיך :) בשם אור וישר עשיתי צילום מסך של התמונה שלו ושלחתי לחברה וכתבתי "חמוד לא?", היא כמובן הסכימה איתי אז שלחתי לו הודעה "היי מה קורה?" ממש מקורית וחדשנית.. אחרי כמה ימים הוא ענה לי והתחלנו לדבר באתר.  

אחרי בערך שבוע או יותר עברנו לווטסאפ ואחרי עוד כמה ימים קבענו להיפגש. נפגשנו לראשונה ב״ביגה״ במתחם שרונה בתל אביב. היה לי כל כך כיף שלא שמתי לב כמה זמן עבר... מפה לשם התחלנו להיפגש עוד ועוד, אחרי חמישה מפגשים התחיל הסגר הראשון ועברנו לחודש שלם לשיח של דייטים בזום (!!), הזוי לגמרי אבל איכשהו זה היה קסום ועזר לנו להכיר לעומק מבלי שום דבר מסביב שיסיח את דעתנו.

ב"ה אחרי שנה וכמה חודשים התארסנו וממש לפני שלושה חודשים התחתנו.    

"זה יכול להתאים לכולם, תנסו!"     

מה שהכי חשוב לי להעביר זה שאני "דתייה פתוחה" / "דתייה עם מכנסיים", איך שתרצו לקרוא לזה, וחשוב לי להעביר לסביבה שזה יכול להתאים לכולם, תנסו! במקסימום תצליחו.. :) אני עדיין שומעת את כל הסטיגמות שלי היו על האתר מאנשים ומבאס אותי שכל כך הרבה אנשים מפספסים את הפלטפורמה הזו בגלל סטיגמות לא נכונות ובגלל ה"מה יגידו אותם אנשים שיראו שאני באפליקציית היכרויות" אבל איכשהו הם שוכחים שהאנשים שיראו אותם גם נמצאים באפליקציה..  

בקיצור, רציתי להגיד תודה רבה לאנשי השליש המדהימים שבזכותם הכרתי את האחד שלי :)    

אפרת ואור

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

בת הדודה הכירה בשליש גן עדן - עכשיו הגיע התור של אפרת! 

היי לכם שליש יקר :)

לקח לי זמן לכתוב אבל היה לי חשוב מאוד ולבסוף התיישבתי ועשיתי זאת.    

לפני קצת יותר משנתיים, בדצמבר 2019 נרשמתי לראשונה לאתר שליש גן עדן, שמעתי על האתר הזה הרבה לפני אבל תמיד הנחתי שמדובר באתר שפחות מתאים לסגנון שלי.. אבל אז הבת דודה המהממת שלי הכירה שם את בעלה ואמרתי לעצמי שאולי יש פה פלטפורמה מעניינת להכיר אנשים טובים ושאולי אני בכלל מפספסת עם הסטיגמות שלי, אז אמרתי שאנסה ושמה כבר יכול לקרות, מקסימום אצא לכמה דייטים ואבין שזה לא בשבילי ואמשיך הלאה בחיי.    

תקופת מבחנים? דווקא עכשיו כדאי להתחיל -  

בדיוק כשנרשמתי לאתר הייתי רגע לפני תקופת מבחנים וחשבתי שאולי זה בכלל לא הזמן הנכון ועדיף שאסיים עם המבחנים ואז אכנס לזה ברצינות, אבל חברה טובה אמרה לי שכדאי לי דווקא להתחיל עכשיו ואז כשאסיים את המבחנים יהיו לי כבר דייטים, ומזל שהקשבתי לה כי מיד לאחר תקופת המבחנים התחילה הקורונה ואז יכולתי לפספס הכל..

סיפור ההיכרות של אפרת ואור, 06/02/22 13:27
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

בשעה טובה,המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב המון אושר .

! דווח למנהל האתר

תכלס צודקת בכל מילה המון בהצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

שעה טובה. המון אושר.

! דווח למנהל האתר

מזלט

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב. על זה נאמר כי מ ה' אישה לאיש

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ברגע שהאישה לא מנפננפת ונותנת סיכוי  לאהבה וניפגשת ולא אומרת שזה ככה וזה ככה היא ניכנסת לחופה בכבווד

! דווח למנהל האתר

ברכה והצלחה לכם זוג יקר  כי הכל מהשם צריך   רק להשתדל ומאיתו יתברך הכל מתגשם 

! דווח למנהל האתר

הכי חשוב שתהיו 1 ותשלימו אחד את השניה אמון ואהבה הסתכלו אחד לשניה בעיניים בלי פלאפונים ובלי עיתונים שמדברים כך תיצרו אהבה ענקית בניכם  עלו והצליחו heart

! דווח למנהל האתר

תמיד צריך להקשיב ללב 

בהצלחה זוג יקר....שיהיו עוד הרבה זוגות בהקדם.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, והצלחה מרובה 

! דווח למנהל האתר