כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

"למה את לא יוצאת איתו?"

"גם נעמי נמנית על חברותיי מ"מועדון הגרושות" ועינה צדה את דמותו המלבבת של אלן. משהו במראהו הקפיץ לה באינטואיציה אותי, והיא צילמה מסך ושלחה לי תמונות של הבחור. אני, לא נעים להודות, הגבתי בקורטוב של חשדנות.."
הסיפור המופלא של נעמה ואלן | פורסם: 30/01/22 15:15

את אלן הכרתי לא בתוך האתר שליש גן עדן, אבל בהחלט בזכותו...

בתור אישה עם ותק של חמש שנים כגרושה, הכרתי את האתר שליש גן עדן היטב. הייתי נכנסת ויוצאת בו חליפות, ובכל פעם מחדש נתקפת בייאוש. איך, ריבונו של עולם, אמצא בתוך הג'ונגל הזה את האחד והיחיד??? הייתי נכנסת, מקבלת פניות, מתלבטת איך להגיב, חוטפת רגליים קרות, נפגשת מדי פעם, מקפיאה, מפשירה, ושוב מקפיאה ושוב מפשירה...

כך המשיך לו הריטואל, עד שיום אחד ממש נמאס לי והקפאתי את החשבון, בהחלטה שיום אחד אולי אשוב לשם, והלוואי שאף פעם לא... בינתיים נכנסתי לחודש של התמסרות לכתיבת ספר וניסיתי לשכוח מחיפושיי הנואשים.

בדיוק אז, כשיצאתי, אלן נכנס לשם ולא היינו זוכים להכיר זה את זו אלמלא נעמי, חברתי הצדיקה.

גם נעמי נמנית על חברותיי מ"מועדון הגרושות" ועינה צדה את דמותו המלבבת של אלן. משהו במראהו הקפיץ לה באינטואיציה אותי, והיא צילמה מסך ושלחה לי תמונות של הבחור.אני, לא נעים להודות, הגבתי בקורטוב של חשדנות.

"אם הוא כזה חמוד, למה את לא יוצאת אתו בעצמך?"

וגם החתן דנן, שרק עלה זה עתה מארה"ב, טרי מהמטוס, לא הבין מה היא רוצה ממנו, שבמקום להתחיל אתו גופא, היא פונה אליו בשאלה חשודה, אם הוא מוכן להכיר את חברה שלה.

בקיצור, במקום להודות לה ולקפוץ על ההזדמנות, לקח לנו בערך שבוע עד שהואלנו בטובנו לשוחח בטלפון.בפוטנציאל אלן נשמע לי אחלה גבר, אבל הייתי כל כך שקועה בחודש הכתיבה, שביקשתי ממנו בנימוס, שאם לא קשה לו, שימתין עד סוף החודש.

היה זה המבחן הראשון שערכתי לו -

הוא קיבל ציון 10 בג'נטלמניות, כשהסכים לחכות כמעט חודש שלם.

כעבור כמה ימים, אלן כתב לי בשיא העדינות, שבדיוק הוא מגיע ליישוב שלי לאיזו פגישה והוא ישמח אם אוכל להקדיש לו חמש דקות מזמני כדי שלפחות נראה עם מי יש לנו עסק.הייתי כל כך מסורה לעניין הכתיבה, שהקצבתי לו חצי שעה בשעת בוקר מוקדמת, שיצעד אתי את צעדת הבוקר שעליה לא ויתרתי.וכך היה.

נפגשנו לדייט הראשון שלנו בחיק הטבע להליכה בצוותא -

שנינו חמושים בנעלי ספורט ובכושר רציני, וקיימנו את שיחת ההיכרות תוך כדי התנשפויות בעליות החדות של גוש עציון.

האמת היא שהיה לנו כל כך נעים ביחד, שחודש הכתיבה שלי נדחה לעדיפות שנייה, ואילו אלן קיבל את העדיפות הראשית.תוך חודשים ספורים שנינו הבנו שזה זה והחלטנו להתחתן.

אנו חייבים את תודתנו לאתר שליש גן עדן,

לנעמי הצדיקה וכמובן לקב"ה, שסובב את הדברים בצורה משעשעת והעיקר – מופלאה!

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

את אלן הכרתי לא בתוך האתר שליש גן עדן, אבל בהחלט בזכותו...

בתור אישה עם ותק של חמש שנים כגרושה, הכרתי את האתר שליש גן עדן היטב. הייתי נכנסת ויוצאת בו חליפות, ובכל פעם מחדש נתקפת בייאוש. איך, ריבונו של עולם, אמצא בתוך הג'ונגל הזה את האחד והיחיד??? הייתי נכנסת, מקבלת פניות, מתלבטת איך להגיב, חוטפת רגליים קרות, נפגשת מדי פעם, מקפיאה, מפשירה, ושוב מקפיאה ושוב מפשירה...

כך המשיך לו הריטואל, עד שיום אחד ממש נמאס לי והקפאתי את החשבון, בהחלטה שיום אחד אולי אשוב לשם, והלוואי שאף פעם לא... בינתיים נכנסתי לחודש של התמסרות לכתיבת ספר וניסיתי לשכוח מחיפושיי הנואשים.

בדיוק אז, כשיצאתי, אלן נכנס לשם ולא היינו זוכים להכיר זה את זו אלמלא נעמי, חברתי הצדיקה.

גם נעמי נמנית על חברותיי מ"מועדון הגרושות" ועינה צדה את דמותו המלבבת של אלן. משהו במראהו הקפיץ לה באינטואיציה אותי, והיא צילמה מסך ושלחה לי תמונות של הבחור.אני, לא נעים להודות, הגבתי בקורטוב של חשדנות.

"אם הוא כזה חמוד, למה את לא יוצאת אתו בעצמך?"

וגם החתן דנן, שרק עלה זה עתה מארה"ב, טרי מהמטוס, לא הבין מה היא רוצה ממנו, שבמקום להתחיל אתו גופא, היא פונה אליו בשאלה חשודה, אם הוא מוכן להכיר את חברה שלה.

הסיפור המופלא של נעמה ואלן, 30/01/22 15:15
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב שמגיע מגיע

! דווח למנהל האתר

מזל טוב תצליחו בחיים והרבה אהבה.

! דווח למנהל האתר

אל תשכחי להכניס את הסיפור בתור פרק אחד בכתיבת הספר 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתצליחו בע"ה.

! דווח למנהל האתר

נחמד מאוד

מזל טוב והצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ושפע ברכות

! דווח למנהל האתר

בהצלחה ויים של מזל אתה זקוקים לו..

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב בשורות טובות

! דווח למנהל האתר

איזה מרגש ...... מזל טוב שתמיד תהיו אחד ל ...,שני בעדיפות ראשונה .

רק כך אפשר להצליח.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב yesהודו לשם כי טוב כי לעולם חסדו

! דווח למנהל האתר

וואו!! כמה מרגש ,בטוחה שכל אותן גרושות/רווקות היו רוצות לחוות את חוויתכם המחממת לבבות. מאחלת לכל אותם מחכים/ת ליום הגדול הזה שקסם זה יגע בכולנו וגם בי.Hashem will bs  with all of us .

מאחלת לכם שנים של אושר ובריאות ואריכות ימים,מזל טוב!!!!!!

! דווח למנהל האתר

מרגש אשריךך

! דווח למנהל האתר

מעורר תקווה גם לאלו שעכשו במסע הכבד של חיפושזוגיות פרק ב .

! דווח למנהל האתר

הרבה מזל טוב נעמה היקרה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ובהצלחה

! דווח למנהל האתר

אושר שמחה והצלחה בבריאות טובה.  מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מזל טוב 

! דווח למנהל האתר