כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

בין הבישולים, כל יום כמה דקות!

"משהי זרקה לי איזה משפט: "לפני שתהיי בזוגיות טובה, חשוב שתהיי בזוגיות טובה עם עצמך".. ביום שישי אחד, בין הבישולים שוטטתי לי באתר.. עשיתי לי מנהג, להשקיע כל יום לפחות כמה דקות בלהגיב ולכתוב לבחורים שנראים לי."
*המנהג של נאווה | פורסם: 06/01/22 16:58

אחרי הגירושין נרשמתי לאתרי הכרויות, אחד מהם היה שליש גן עדן.      

המטרה הייתה להכיר מישהו אחר. כולם אמרו לי, תמשיכי הלאה, זה יעזור לך לעבור את התקופה.  

פנו אליי הרבה בחורים, כגרושה טרייה נבהלתי ופחדתי, לא יכולתי לחשוב שוב על העניין, להתחתן מחדש.  

היו שיחות נחמדות, היו פגישות יפות. וככה עברו להן השנים והרגשתי שזה לא זה, זה לא תכלס' מה שאני מחפשת. כל בחור, כל שיחה, כל שברון לב, כל אכזבה, דייקו בתוכי מה אני באמת רוצה ומה אני באמת מחפשת.  

אחרי שבר לב רציני ביותר, החלטתי לקחת פסק זמן. משהי זרקה לי איזה משפט: "לפני שתהיי בזוגיות טובה, חשוב שתהיי בזוגיות טובה עם עצמך".  

מבחינתי זה היה נשמע משפט מה זה טיפשי ולא הגיוני, כאילו מה הקשר?!...  

ככל שהעמקתי בו, והסתובבתי איתו בראש, הבנתי עד כמה המשפט הזה גאוני והגיוני. לקחתי פסק זמן של כמעט שנתיים להיות בזוגיות עם עצמי.      

חקרתי, למדתי מי אני, מה אני רוצה מעצמי, מהחיים ובכלל.    

בסוף השנתיים, הבנתי שאני באמת רוצה להתחתן, כי זו הדרך, זו דרך השם ודרך התורה. רק בדרך הזאת אחווה אושר אמיתי.  

ובשיא המרץ חזרתי לאתרי הכרויות, הפעם חדה יותר, מדויקת. עדיין הרגשתי שמשהו היה חסר.

באחד הפוסטים בפייסבוק היה פוסט על שליש גן עדן, כמובן היו בעד/נגד. הדר, הכותבת תוכן של שליש גן עדן, הגיבה בנעימות לכולם, התגובות שלה ממש משכו לי את הלב והעין. 

יצרתי איתה קשר, היא ממש מיקדה אותי יותר. הציצה בכרטיס שלי, העצימה אותו. הרגשתי יותר חדה יותר מדויקת. הפניות מבחור לבחור היו מדויקות יותר ויותר. ושוב הייתה תקופת יובש והרגשה שזהו, אולי לי זה כבר לא יקרה. או, שאולי לא מכאן תבוא הישועה.      

ביום שישי אחד, בין הבישולים שוטטתי לי באתר.      

עשיתי לי מנהג, להשקיע כל יום לפחות כמה דקות בלהגיב ולכתוב לבחורים שנראים לי. בעודי משוטטת, מצאתי איזו תיקייה שנקראת "מסוננים" פתחתי אותה, חיכו לי שם איזה 25 הודעות מבחורים. אחד מהם היה מיאיר, הודעה שנשלחה מעל חודש. התחלתי לענות לכמה בחורים שהרגשתי שאולי יש כיון, ביניהם גם ליאיר. לבנתיים בחור אחר הגיב לי, התכתבנו והייתה שיחה טובה. לקח ליאיר כמה ימים לענות לי אני המשכתי להתכתב, מנסה בכל הכיוונים. חזרתי מהפגישה עם הבחור שניפגשתי איתו והייתה פגישה טובה ומעניינית. ולהפתעתי במקביל חיכתה לי הודעה מיאיר.      

החלטתי שאני צריכה לקחת את הזמן כדי לקבל החלטה שמדויקת עבורי. האם להמשיך לפגישה שניה או לנסות ליצור קשר עם יאיר. משהו בו משך אותי.  

הרקע שלנו דומה, גדלנו באותה עיר. החלטתי שלפני שאני ממשיכה לדייט שני, חייבת להחזיר ליאיר הודעה ולראות בכלל מה הכיוון בינינו. להפתעתי ושמחתי הייתי שיחה ממש טובה ומשמעותית, שבסופה הבנתי מה אני רוצה הלאה.  

הבחירה הייתה לסיים עם הבחור שרק הכרתי ולהיפגש עם יאיר וכל השאר כמו שאומרים היסטוריה. :)      

אני עדיין לא מאמינה שאני זו שכותבת. לא האמנתי שמשליש גן עדן הזיווג שלי יגיע. עוד יותר מזה, שראיתי שזוגות כתבו שניה לפני שעזבתי את האתר/ שניה לפני שהתייאשתי, הוא הגיע. גיחכתי לעצמי, נו באמת, כמה זה נדוש.    

אז כןןן. גמני נכנסתי לסטטיסטיקה של סיפורי ההצלחות. :)    

יש הרבה דרכים לאלוקים לשלוח לנו את הזיווג.  

מאחלת לכולכם ממש בקרוב לזכות בזיווג אמת. מציעה לכם לא להתייאש. לבוא חדים למטרה, להיות מדויקים מה אתם מחפשים. כל בחור/ה שמגיע הם שיקוף לעולמכם הפנימי ומראה מדויקת היכן אתם עומדים.  

מלאים באושר, שמחה ואהבה רוצים להגיד תודה לבורא עולם על השליחים הנאמנים שליש גן עדן, שדרכם נתן לנו הזדמנות שניה לפרק ב'.    

אגב, שמי נאוה בת 46 אמא ל5.

הייתי נשואה בפרק א 21 שנים, גרושה חמש ורבע שנים.  

מתוכם. שנתיים בזוגיות עם עצמי.  

תודה להדר המקסימה ממערכת האתר, אין דברים כאלה, יש לך שליש גן עדן, את שליחה נאמנה.    

בהערכה רבה-   

נאוה ויאיר

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אחרי הגירושין נרשמתי לאתרי הכרויות, אחד מהם היה שליש גן עדן.      

המטרה הייתה להכיר מישהו אחר. כולם אמרו לי, תמשיכי הלאה, זה יעזור לך לעבור את התקופה.  

פנו אליי הרבה בחורים, כגרושה טרייה נבהלתי ופחדתי, לא יכולתי לחשוב שוב על העניין, להתחתן מחדש.  

היו שיחות נחמדות, היו פגישות יפות. וככה עברו להן השנים והרגשתי שזה לא זה, זה לא תכלס' מה שאני מחפשת. כל בחור, כל שיחה, כל שברון לב, כל אכזבה, דייקו בתוכי מה אני באמת רוצה ומה אני באמת מחפשת.  

אחרי שבר לב רציני ביותר, החלטתי לקחת פסק זמן. משהי זרקה לי איזה משפט: "לפני שתהיי בזוגיות טובה, חשוב שתהיי בזוגיות טובה עם עצמך".  

מבחינתי זה היה נשמע משפט מה זה טיפשי ולא הגיוני, כאילו מה הקשר?!...  

ככל שהעמקתי בו, והסתובבתי איתו בראש, הבנתי עד כמה המשפט הזה גאוני והגיוני. לקחתי פסק זמן של כמעט שנתיים להיות בזוגיות עם עצמי.      

חקרתי, למדתי מי אני, מה אני רוצה מעצמי, מהחיים ובכלל.    

בסוף השנתיים, הבנתי שאני באמת רוצה להתחתן, כי זו הדרך, זו דרך השם ודרך התורה. רק בדרך הזאת אחווה אושר אמיתי.  

ובשיא המרץ חזרתי לאתרי הכרויות, הפעם חדה יותר, מדויקת. עדיין הרגשתי שמשהו היה חסר.

*המנהג של נאווה, 06/01/22 16:58
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

נאוה ויאיר היקרים🌷

מזל טוב , שיהא הבניין עדיי עד , א

! דווח למנהל האתר

ברכה והצלחה בדרכיכם החדשה.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב! שתזכו לבניין עדי עד בעז"ה!

! דווח למנהל האתר

בס"ד.....בברכה והצלחה,,במזל טוב .בבריאות טובה .לבניין עדיין עד בעז"הי.....

! דווח למנהל האתר