הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

הוא דתי ואני מסורתית.. ילך בינינו??

"כל חיי הייתי נגד.. חשבתי שזה לא בשבילי.. בראש השנה הרגשתי שאין, דיי, הייתי מספיק לבד, הייתי בת 39 ועוד כ 4 חודשים חוגגת 40. החלטתי לנסות לפתוח פרופיל דווקא באתר שלכם. במטרה למצוא בחור טוב, אמיתי, רציני, שרוצה זוגיות ומשפחה.."
*סיפור האהבה של אריאל ולאלי | פורסם: 25/11/21 15:41

אחרי שנים באתר שליש גן עדן עם פריחתם של אהבות ואכזבתן, התחלתי מאת ה', ביד ההשגחה התכתבות עם בחורה רווקה, אחרי שגמלה בליבי החלטה שזה מה שאני צריך ומתאים לי. כגרוש חיפשתי גרושות, אבל כמה שניסיתי וכמה שהייתי הכי נחמד וטוב... תמיד זה התפוצץ בסוף.

אז ניסיתי את מזלי והתכתבתי עם אישתי לעתיד. זה התחיל בשמחת תורה, התלהבתי. אחרי שהשיחה בינינו נותקה מכיוון שהיא ירדה להקפות.. נשארתי עם טעם של עוד. זה היה ממש מעניין, ממש מתאים לי- אישה עם ערכים. 

אבל, רגע היא מסורתית מה זה אומר???  יצאנו, הכרנו חיזרתי ולא ויתרתי לה בכלל. לטענתה: אתה דתי מדי למה שהתרגלה בחייה, וכו'...

טוב, דעתי היתה נחרצת:

1. דת מחברת ולא נועדה להרוס קשרים. מכנסיים או אפילו חילול שבת מצידה לא יפריע לי.

2.אני מחפש אהבה לא לשנות אותך אליי וכו'.. אז המשכתי לחזר, כי לא שמעתי טיעון שאומר שאני לא מתאים כי אין משיכה או דברים מהותיים שאכן ינתקו בינינו.

3. היא היתה ממש לטעמי בכל המובנים והתחומים. אישה שחושבת קדימה, עם עין טובה. זו אישה שתהיה איתך ב-אש ובמים. אישה נאמנה ומיוחדת להפליא, אין כמוה בכל העולם, האחת והיחידה. 

בביטחון מלא בנינו קשר והגיעה הקורונה.  וואי זה כזה בא טוב, הנתק מהסגר עשה את שלו. הגעגוע היה לטובתינו, ואכן ב"ה התחזק הקשר עוד ועוד, עד שהחלטנו שצריכים להתחתן.

ערכתי הצעת נישואין מרגשת, ואחרי חודש התחתנו במסעדה שהייתה כמו אולם. ובתנאי קורונה, היה מדהים, הכל היה לרוחנו, להנאתינו. ב"ה אחרי כשנה יחד התחתנו. ועכשיו, אחרי שעברה שנה מהחתונה רצינו להודות לאתר שליש גן עדן שבזכותו נוצר כאן אהבה סוערת, מיוחדת ואמיתית מאוד. ממליצים בחום על אתר נפלא זה.

היי שמי לאלי כיום בת 41, הכרתי את בעלי לפניי שנתיים. הסיפור שלנו מלא בהשגחה, הכל נעשה בידיי שמיים.

כל חיי הייתי נגד אתרי אינטרנט, חשבתי שזה לא בשבילי. אבל ב 2019 בראש השנה הרגשתי שאין, דיי, הייתי מספיק לבד, הייתי בת 39 ועוד כ 4 חודשים חוגגת 40. החלטתי לנסות לפתוח דף פרופיל  דווקא באתר שלכם. במטרה למצוא בחור טוב, אמיתי, רציני, אחד שרוצה זוגיות ומשפחה ולא אחד שרוצה להעביר את הזמן ולהמשיך הלאה.

יצאתי למעט דייטים שלא התאימו כלל, עד שפנה אליי בחור דתי בערב שמחת תורה. השיחה התגלגלה והייתה זרימה נחמדה.

בתוך תוכי לא האמנתי שאני נותנת לזה צ'אנס כי מדובר בבחור דתי, שהולך עם ציציות וזה ממש לא אני.

כבר בשיחתנו הראשונה אמרתי לו שהוא נשמה, בחור מאוד מעניין וכיפי אבל בגלל שהוא דתי ואני רק מסורתית זה לא ילך בינינו. הוא מצידו לא ויתר ונלחם תוך טענה תמידית שהדת לא מרחיקה אלה מקשרת. לימים הבנתי שמדובר בבחור שאין שני לו והחיבור הפנימי הוא אדיר וכבר כל העניין של הדת היה נדמה כמשהו שולי, מעטפת חיצונית.   

הוא הציע לי נישואין בט"ו באב 2020 והתחתנו חודש אחרי,  קצת לפני ראש השנה. נכון, אמנם החתונה הייתה מצומצמת בגלל הקורונה אבל הכל היה מושלם, אינטימי וממש יפה. יש לי רק להגיד תודה רבה לבורא עולם ולכם על שעזרתם לנו למצוא אחד את השניה.

תבורכו ותמשיכו לעשות חיל!

אריאל ולאלי חלי :)

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אחרי שנים באתר שליש גן עדן עם פריחתם של אהבות ואכזבתן, התחלתי מאת ה', ביד ההשגחה התכתבות עם בחורה רווקה, אחרי שגמלה בליבי החלטה שזה מה שאני צריך ומתאים לי. כגרוש חיפשתי גרושות, אבל כמה שניסיתי וכמה שהייתי הכי נחמד וטוב... תמיד זה התפוצץ בסוף.

אז ניסיתי את מזלי והתכתבתי עם אישתי לעתיד. זה התחיל בשמחת תורה, התלהבתי. אחרי שהשיחה בינינו נותקה מכיוון שהיא ירדה להקפות.. נשארתי עם טעם של עוד. זה היה ממש מעניין, ממש מתאים לי- אישה עם ערכים. 

אבל, רגע היא מסורתית מה זה אומר???  יצאנו, הכרנו חיזרתי ולא ויתרתי לה בכלל. לטענתה: אתה דתי מדי למה שהתרגלה בחייה, וכו'...

*סיפור האהבה של אריאל ולאלי, 25/11/21 15:41
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

ממש מרגש ויפה 😊

! דווח למנהל האתר

נותן תקווה לרבים. תודה

! דווח למנהל האתר

וואו איזה מרגש

שמח בישבילכם🥰

! דווח למנהל האתר

אין קשר לדתיות או לחילוניות, כמו שהוא כתב הדת אמורה לחבר , ראה חתונתם של צופית גרנט ושולי רנד. תענוג גדול.צריך שיהיה חיבור נשמתי, פיזי ונפשי - ברגע שיש את שלושתם לא משנה איזה דת, עדה, גיל או צבע האדם השני.

שירבו חיבורים ושירדו ניסים עלינו לקראת חג החנוכה המתקרב ובאheart

! דווח למנהל האתר

מהמם ❤❤

! דווח למנהל האתר

ממש יד אלוקים 

! דווח למנהל האתר

מרגש ישתבח שמו🤗🤗🤗

! דווח למנהל האתר

מרגש, בהצלחה בע"ה לעוד המון שנים יחדsmiley

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

בסד

זוהי בדיוק משמעות הזיווג והאהבה

להסתכל ביחד לאותה מטרה באמונה וכוונה גם אם הגענו ממקומות והשקפות שונים בהצלחה בכל בע"ה 

! דווח למנהל האתר