כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

בסוף כל הלילות - מגיע האור!

"הכי חשוך לפני עלות השחר... לא האמנתי שייקח לי למעלה משליש חיים - למצוא את אהבת חיי... מזה שנים שהכרתי נשים לא מעטות, יצאתי, נפגשתי, ראינו, הפסקנו, המשכנו, סיימנו, חתכנו, קימבקנו, ותמיד זה לא היה זה..."
שמואל ורוית - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 10/10/21 13:57

אני שמואל קורייב, איש תקשורת, מדיה ודיגיטל.   

את דרכי בעולם הדייטים התחלתי בגיל 18 וחצי.   

כן, חשבתי שאני מוכן להינשא בגיל 19 כמו לא מעטים שאיכשהו זה הולך להם.    

אבל לא האמנתי שייקח לי עוד למעלה משליש חיים - למצוא את אהבת חיי; ועוד בשליש גן עדן.      

מזה שנים שהכרתי נשים לא מעטות, יצאתי, נפגשתי, ראינו, הפסקנו, המשכנו, סיימנו, חתכנו, קימבקנו, ותמיד זה לא היה זה.    לא מעט יצר הרע שניסה לייאש אותי ולומר לי כי חלילה אין לי עתיד עם אישה, בית ומשפחה, וניסה להוריד לי את התקווה לחיי זוגיות בריאים, כדת משה וישראל.   

אשתי, רוית רבקה, גננת מסורה קרוב לעשור, יצאה בדיוק כמוני, ניסתה להכיר את אהבת חייה מעל 5 שנים. הכירה, נפגשה, חוותה אכזבות, הצעת נישואין שכשלה לפני כשנתיים, כמו לי לפני 4 שנים. ועדיין המשכנו לבד ולחוד - בתקווה ובאמונה כי "ישועת השם כהרף עין".   

שליש גן עדן תמיד היה שם. כן, היו עוד אתרים, לרוב נוראיים טכנית ולא ממש מועילים. ושליש תמיד הראה לנו שיש תקווה, שיש עדיין מבחר רב של בנות (לי) ובנים (לה) ורק צריך להמשיך, לא להתייאש, לאזור כוחות מחדש, ולהמשיך הלאה - עד שנגיע לרגע המיוחל מתחת לחופה המרגשת.   

במקביל, בפרט בשנה האחרונה, עשינו סגולות שונות וטובות, סגולת קריאת תהילים בציון המוהרא"ש, הבטחת "אשר בנח"ל" של הצדיק מיבנאל, היא הלכה לגברים צדיקים, נדבה צדקות והדליקה נרות, כיאה לבחורה מבית טריפוליטאי אסלי.  

אני מאמין מאוד שזה בטוח עזר לנו וקידם לנו את הזיווג מהפן הרוחני. מהפן הגשמי, ההשתדלותי, מלבד שליש גן עדן יומם ולילה, עשיתי לפני כחצי שנה את הקורס של אור אלון היקר למציאת זוגיות. למרות שהיה קול קטן בתוכי שאמר "בחיאת, אתה באמת חושב שזה יעזור לך למרות כל העבר שלך וכל ה"מומחיות" שלך בעולם הפו"פ והדייטים?   

אבל קול גדול יותר ומלטף יותר אמר לי ללכת על זה. הלכתי, ולא הרפיתי מלשמוע לו בכל צעד ושעל, הוא הדריך אותי כהוגן, והופ, כפי שהדריך כך היה.   

>> רוצים גם אתם לעבור את הקורס שחיתן את שמואל? רק למשתמשי שליש גן עדן - עכשיו במבצע! >>

לאחר 3 שבועות מהקורס, התחלתי להתחיל עם בחורות בפנייה הראשונית כפי שאמר לי, התחלתי לפנות לבנות שמתאימות לי בלבד, ולא לכאלה ש"יאללה, נצא, ומה שיהיה יהיה".   

הלכתי אחרי ההדרכה של אור, וברוך השם הכרתי את רויקי אשתי כמובן.     

חודש וחצי אחרי ההודעה הראשונה שלי אליה - הצעתי לה נישואין, ובדיוק 4 חודשים פחות 4 ימים מההודעה הראשונה (שיום אחריה היה הדייט הראשון) זכינו להינשא כדת משה וישראל, על ידי מזכה הרבים הרב יגאל כהן שליט"א בחתונה שאף אחד לא הולך לשכוח, כפי שמאות אמרו לנו עד כה.   

לא פחדתי להתחתן עם בחורה משליש גן עדן, למרות מעל 170 בנות שיצאתי איתן לפניה בעשור האחרון, ושאת רובן הכרתי שם.     

תמיד אמרתי לעצמי שאין יאוש בעולם כלל, האמנתי בזה ונלחמתי  ללכת בדרך הארוכה. ובסוף הגעתי ליעד הנכסף.   

כך גם אשתי האהובה. האמינה, התחזקה.   

שנינו דתיים פשוטים היא מבית דתי פשוט ומסורתי ללא הגדרה, ואני מבית חרדי מודרני מזרחי, שמעורבב עם כלל מגזרי ישראל בשמחה. 

בשנים האחרונות אנחנו לומדים מעט את תורת רבי נחמן מברסלב.   

כמו כן, אני סמנכ"ל המדיה והדיגיטל ועורך התוכן של מזכה הרבים הרב יגאל כהן, ב-5 שנים האחרונות.   

העבודה עם הרב, הלימוד איתו בשיעוריו, והלימוד בתורתו של רבי נחמן, לא נתנו לי להרים ידיים.   

במקביל, אשתי היקרה נחשפה לרב יגאל כהן ולסרטוניו (שערכתי) ולרשתות החברתיות (שאני זוכה לנהל), והתחזקה ממנו לאחר פרידה קשה ומערכת זוגית של שנה ויותר, בה הייתה הצעת נישואין ולאחריה מפץ גדול, שבר, וכמעט ייאוש.  הרב יגאל כהן, הוא זה שהרים אותה, ואני הייתי ועודני עומד מאחורי הסרטונים ומאחורי משפטי החיזוק בעמודו הפופולארי בפייסבוק, במשך שנה שלימה, בחסד ה'.   

עד שמצאנו אחד את השניה בשליש גן עדן.   

הבחורה שהתחזקה מהרב יגאל כהן, שהרים אותה ושינה את חייה, את אמונתה, יראת השמיים ואהבת ה' שלה. כמו אצלי.   מבריאת העולם, יושב הקדוש ברוך הוא ומזווג זיווגים, ומתאים בדיוק את המכסה לסיר ואת המסמר לקיר.  

תודה לך בורא עולם!  

תודה לשליחים שלך אתר שליש גן עדן, אור אלון ושליחים נוספים. תודה לצדיקי האמת שבזכותם ובזכות האמונה בהם והתפילות אצלם ותפילותיהם עלינו בשמיים והארץ - זכינו להכיר בשליש גן עדן אחת את השני ושניה את האחד ולהקים בית נאמן וכשר, שמח, ומלא אהבה בישראל.       

תאמינו תמיד שאין שום ייאוש בעולם כלל. תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר.   

בסוף כל הלילות - תמיד תגיע הזריחה - זה המוטו שלנו.   

עכשיו חשוך וקשה? חכו קצת, האור תכף בוקע; וכשהוא יבקע, הוא ימלא אתכם באהבה רבה, אמן.    

שמואל ורוית רבקה קורייב

>>הקורס של אור אלון - האיש שחיתן את שמואל! עכשיו במבצע - לזמן מוגבל >>

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

אני שמואל קורייב, איש תקשורת, מדיה ודיגיטל.   

את דרכי בעולם הדייטים התחלתי בגיל 18 וחצי.   

כן, חשבתי שאני מוכן להינשא בגיל 19 כמו לא מעטים שאיכשהו זה הולך להם.    

אבל לא האמנתי שייקח לי עוד למעלה משליש חיים - למצוא את אהבת חיי; ועוד בשליש גן עדן.      

מזה שנים שהכרתי נשים לא מעטות, יצאתי, נפגשתי, ראינו, הפסקנו, המשכנו, סיימנו, חתכנו, קימבקנו, ותמיד זה לא היה זה.    לא מעט יצר הרע שניסה לייאש אותי ולומר לי כי חלילה אין לי עתיד עם אישה, בית ומשפחה, וניסה להוריד לי את התקווה לחיי זוגיות בריאים, כדת משה וישראל.   

אשתי, רוית רבקה, גננת מסורה קרוב לעשור, יצאה בדיוק כמוני, ניסתה להכיר את אהבת חייה מעל 5 שנים. הכירה, נפגשה, חוותה אכזבות, הצעת נישואין שכשלה לפני כשנתיים, כמו לי לפני 4 שנים. ועדיין המשכנו לבד ולחוד - בתקווה ובאמונה כי "ישועת השם כהרף עין".   

שמואל ורוית - הכירו בשליש גן עדן, 10/10/21 13:57
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

חמודים😍 מזל טוב!! תודה על התקווה שאתם נותנים לאחרים...

! דווח למנהל האתר

מתוקים אין ספק ..

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

יש לכםמישהי להכיר לי בת 40 בערך 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב🌺

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג המאושר הרבה הצלחה ובריאות ואהבת אמת 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לכם שתדעו המון אושר ונחת אחד מהשניה ותגדלו ילדים בשלום ואהבה 

! דווח למנהל האתר

מדהימיםheart מרגשsmiley מזל טוב ואיחולים לשנים יפות אושר וברכה

! דווח למנהל האתר

המון המון מזל טוב והלוואי אצלי בקרוב 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג החמוד

! דווח למנהל האתר

! דווח למנהל האתר

בהצלחה   רק  טוב   בחיים  תמיד 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ומבורך בעז"ה יתברך

! דווח למנהל האתר

תודה על הסיפור המרגש המשמח והמעודד הזה 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מזל טוב

! דווח למנהל האתר

שתיבנו בית מלא שמחה דרך ארץ ואהבה :) מזל טוב!

! דווח למנהל האתר

מהממים , איזה מרגש מזל טוב !! ובנין עדי עד!!

! דווח למנהל האתר

המון מזל טובב יקרים  תקימו בית מלא שמחה ואור בשפע ב"ה  ותודה על החיזוק

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתצליחו ביחד

! דווח למנהל האתר