כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

חיבור מיוחד שקשה להסביר במילים!

"כשהתחלתי לחפש את האחת שלי, הייתי קצת אובד עצות.. אני לא מהבחורים שפשוט יוצא לברים ומתחיל עם מי שמוצאת חן בעיניו. אני יותר מדי ביישן בשביל זה.. ואז החלטתי בעקבות אחי לנסות את האפליקציה של שליש גן עדן.."
קארין ושמעון - הכירו באתר | פורסם: 09/08/21 18:28

כשהתחלתי לחפש את האחת שלי, הייתי קצת אובד עצות.    

אני לא מהבחורים שפשוט יוצא לברים ומתחיל עם מי שמוצאת חן בעיניו - אני יותר מדי ביישן בשביל זה.

ניסיתי מספר פעמים לצאת עם שידוכים אבל זה לא צלח, ואז החלטתי בעקבות אחי לנסות את האפליקציה של שליש גן עדן.  

הכרתי שם מספר בחורות ומהר מאד מצאתי את האחת המושלמת שלי :) התחלנו לדבר, ולפתע נעלמה,  סיננה אותי. ניסיתי בחורות אחרות, אך לא מצאתי את שאהבה נפשי.   

לאחר שיצאתי עם מישהי אחרת תקופה קצרה, חזרתי שוב אל האתר וניסיתי את מזלי עם בחירת ליבי והפעם היא ענתה לי!

מאז קבענו דייט ראשון והיום אני יכול רק להודות לשליש גן עדן שעזרו לי למצוא את בחירת ליבי. 

אז תודה רבה לכם שליש על הטוב שאתם עושים, ואני מקווה שעוד זוגות ימצאו דרככם את מקור האושר והשמחה שלהם ואת השליש השלישי שלהם :)  

קארין: לא האמנתי שאמצא את האחד שלי באפליקציה, הייתי מאוד סקפטית לגביי העניין.

תמיד חשבתי שצריך את המפגש פנים מול פנים. שליש גן עדן הוכיחו לי שזה אפשרי וזה קורה.  

יצאתי עם כמה בחורים מהאתר וכולם היו מקסימים אבל עם אף אחד לא הרגשתי שזה זה, עד שפגשתי את בעלי ומהר מאוד הרגשתי אליו חיבור מיוחד שקשה להסביר במילים.  

אז תודה לכם שבזכותכם פגשתי את החצי השני שלי ובפרט לאסף ובת אל המקסימים השכנים המדהימים שלי שדרכם הכרתי את האפליקציה החשובה והמיוחדת הזאת.

קארין ושמעון  

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

כשהתחלתי לחפש את האחת שלי, הייתי קצת אובד עצות.    

אני לא מהבחורים שפשוט יוצא לברים ומתחיל עם מי שמוצאת חן בעיניו - אני יותר מדי ביישן בשביל זה.

ניסיתי מספר פעמים לצאת עם שידוכים אבל זה לא צלח, ואז החלטתי בעקבות אחי לנסות את האפליקציה של שליש גן עדן.  

הכרתי שם מספר בחורות ומהר מאד מצאתי את האחת המושלמת שלי :) התחלנו לדבר, ולפתע נעלמה,  סיננה אותי. ניסיתי בחורות אחרות, אך לא מצאתי את שאהבה נפשי.   

לאחר שיצאתי עם מישהי אחרת תקופה קצרה, חזרתי שוב אל האתר וניסיתי את מזלי עם בחירת ליבי והפעם היא ענתה לי!

קארין ושמעון - הכירו באתר, 09/08/21 18:28
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב שתזכו לבנין עדי עד. ולבנין ובנות

! דווח למנהל האתר

לבנים.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

וואוו איזה דומים כמה כייף המון מזל טוב ❤

! דווח למנהל האתר

מזל טוב angel

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג המדהים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

אושר ועושר והמון אהבה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב לזוג המקסים

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ומבורך בעז"ה יתברך, תזכו ללכת מחיל אל חיל ואז יראה א-ל א-לקים בציון

! דווח למנהל האתר

בניין עדי עד

! דווח למנהל האתר

מזל טוב הרבה הצלחה, חיים טובים ומאושרים

ושתמיד תחייכו אחד אל השניSmile

! דווח למנהל האתר

מזל טוב, תזכו לבנין שלם וחיים שמחים ומשמעותיים יחד ולדורות ישרים מבורכים.

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב המון בהצלחה

! דווח למנהל האתר

מזל טוב , שיהא הבניין עדיי עד.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר