כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

מי אתה - דייט מספר 120?

"אחרי שנפגשתי עם מר 119, הייתי בציפייה מי יהיה מר 120 והאם הוא יהיה זיווגי? פעם אחר פעם קרה שכמעט נפגשתי עם מישהו, אבל ברגע אחרון התבטל.. כמה אכזבות ועוד פעם להתחיל מחדש דרוכה בציפייה. אבל הזכרתי לעצמי - עד 120!"
אליהו ושרה ברכה שי - הכירו בשליש גן עדן | פורסם: 05/08/21 17:29

ב"ה זכינו לנסיכה, שלישית קטנה שהרחיבה את ביתנו. הודיה אורה שלנו שנולדה לא מזמן לא הגיעה לעולם, בלי עמל והרבה מאמצים. ולכן קראנו לה "הודיה"- אנחנו מודים לה' יתברך שמזווג זיווגים ולאתר הנפלא של שליש גן עדן שהיה האמצעי בשבילנו להיפגש!

היי, קוראים לי שרה ברכה וזכיתי להינשא לאישי היקר אליהו שי, שהוא מתנה הכי טובה שקיבלתי בחיים שלי. לכל אחד יש לו את המסלול המיוחד שלו לזיווג, אנחנו התחלנו לחפש אחד את השניה בגיל צעיר כמו שהרבה אנשים עושים דרך שדכנים, פגישות במלונות וכו'. עברו הרבה שנים ולמדנו שיש עוד דרכים אחרות ונפלאות בעולם ההיכרויות של הדתיים.

"שליש גן עדן" - אתם פתחתם לנו עולם של תקווה, אנחנו עצמאים בבחירה שלנו ומחליטים עם מי אנחנו רוצים לצאת. ובאמת המגוון האדיר של אלפי אנשים באתר, חיזק לי האמונה והמחשבה שחייב להיות שם מישהו בשבילי. :)

הייתי בת 31, ואחרי הרבה חודשים שחיפשתי באתר, הרגשתי תסכול, כל כך הרבה שעות אני מחפשת ועדיין לא נפגשתי עם האחד שמיועד עבורי. ואז אמרתי ביני ובין הקדוש ברוך הוא, אני מוכנה לעשות את ההשתדלות שלי למצוא את זיווגי ולהיפגש עד 120 אנשים - מספר סימבולי ביהדות שמסוגל  ל"מזל טוב".

אחרי שנפגשתי עם מר 119, הייתי בציפייה מי יהיה מר 120 והאם הוא יהיה זיווגי?  פעם אחר פעם קרה שכמעט נפגשתי עם מישהו, אבל ברגע אחרון התבטל ואין פגישה. כמה אכזבות ועוד פעם להתחיל מחדש דרוכה בציפייה. אבל הזכרתי לעצמי - עד 120!. 

יום חמישי אחד, עשיתי את התחביב הכי אהוב עלי ;) לחפש על המחשב,  וראיתי עוד בחור ועוד אחד.

הכרטיס של אליהו היה נראה מעניין, ולשמחתי נורמלי - תמונות טובות ויפות ומעט כתיבה אבל ממוקדת וישרה, הרגשתי שזה גבר עם ראש על הכתפיים.

פעם ראשונה ואחרונה שעשיתי את זה - במקום הודעה, שלחתי לאליהו צ'ט. הייתי מופתעת שהוא ענה לי כמעט מיד ואחרי קצת התכתבות שלחתי לו את המספר טלפון והוא הבטיח שהוא יתקשר למחרת. ביום ראשון נפגשנו ואחרי כמה שעות איתו תהיתי לעצמי אם הוא יהיה שלי.

אחרי חודש של היכרות, הייתי מוכנה להתארס, אך לצערי הוא אמר לי שלמרות שיש פוטנציאל, הוא עוד לא מרגיש מוכן לקבל החלטה לעתיד שלנו ביחד.

חגגנו ביחד את היום הולדת 40 שלו והשקעתי בו המון ולא הרגשתי שזה מתקדם. כשהוא חזר לארץ אחרי ראש השנה, הייתי מוכנה להגיד לו שלום ולסיים.

אבל כשהוא ביקר אותי בדירה שלי והביא לי צמיד שהוא קנה לי בטיול שלו, ראיתי שאני יקרה לו ושהוא חושב עליי, לכן החלטתי לתת לזה זמן, עוד קצת ביחד!

אחרי 4 חודשים רציתי להגיע איתו כבר לשלב הבא, אבל שוב הוא אומר לי שהוא לא מוכן. נפגעתי ונכנסתי לספקות.

אחרי שבוע וחצי שלא היינו בקשר אחד עם השני, אליהו החליט שהוא מתגעגע אליי והפתיע אותי עם השאלה האם אני רוצה להתחתן איתו?  פתחתי את הפה בהלם ולפתע לא היו לי מילים - אם להגיד לא או כן או מה לעשות.

ואז ישבנו לדבר בנחת, והערב הסתיים  עם החלטה ביחד  להתחתן!

בחתונה שלנו שחגגנו בט"ו בשבט, העולמות השונים שלנו נפגשו - העולם התימני וישראלי שלו והעולם האשכנזי והאמריקאי שלי.

מי לא רקד איתנו - אנשים מסורתיים יחד עם כיפות סרוגות, חרדיים וחסידים!!

ולכם שליש גן עדן רצינו להודות שפתחתם לנו את הפתח למצוא אהבה וזוגיות!

תודה על הכל, אוהבים :)

אליהו ושרה ברכה שי.

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

ב"ה זכינו לנסיכה, שלישית קטנה שהרחיבה את ביתנו. הודיה אורה שלנו שנולדה לא מזמן לא הגיעה לעולם, בלי עמל והרבה מאמצים. ולכן קראנו לה "הודיה"- אנחנו מודים לה' יתברך שמזווג זיווגים ולאתר הנפלא של שליש גן עדן שהיה האמצעי בשבילנו להיפגש!

היי, קוראים לי שרה ברכה וזכיתי להינשא לאישי היקר אליהו שי, שהוא מתנה הכי טובה שקיבלתי בחיים שלי. לכל אחד יש לו את המסלול המיוחד שלו לזיווג, אנחנו התחלנו לחפש אחד את השניה בגיל צעיר כמו שהרבה אנשים עושים דרך שדכנים, פגישות במלונות וכו'. עברו הרבה שנים ולמדנו שיש עוד דרכים אחרות ונפלאות בעולם ההיכרויות של הדתיים.

"שליש גן עדן" - אתם פתחתם לנו עולם של תקווה, אנחנו עצמאים בבחירה שלנו ומחליטים עם מי אנחנו רוצים לצאת. ובאמת המגוון האדיר של אלפי אנשים באתר, חיזק לי האמונה והמחשבה שחייב להיות שם מישהו בשבילי. :)

הייתי בת 31, ואחרי הרבה חודשים שחיפשתי באתר, הרגשתי תסכול, כל כך הרבה שעות אני מחפשת ועדיין לא נפגשתי עם האחד שמיועד עבורי. ואז אמרתי ביני ובין הקדוש ברוך הוא, אני מוכנה לעשות את ההשתדלות שלי למצוא את זיווגי ולהיפגש עד 120 אנשים - מספר סימבולי ביהדות שמסוגל  ל"מזל טוב".

אליהו ושרה ברכה שי - הכירו בשליש גן עדן, 05/08/21 17:29
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

ענק

! דווח למנהל האתר

כל הכבוד!!! מזל טוב

! דווח למנהל האתר

וואו. סיפור מדהים מחזק מאוד :))

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מהמם, יש תקווה 

! דווח למנהל האתר

אשריכם

! דווח למנהל האתר

וואוו משמח הלוואי אמצע פה גם את המיועד שלי

! דווח למנהל האתר

מזל טוב מזל טוב

! דווח למנהל האתר

תבורכו בפי עליון...

! דווח למנהל האתר

מתוקים...סיפור מדהים..המון מזל טוב..ברכה והצלחה אמן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב אליהו ושרה ברכה, לנישואים ולתינוקת המתוקה. מסע ארוך עברתם וב״ה אתם במקום שלם וטוב יותר. תודה על השיתוף. תזכו לחיים עם שמחה ומשמעות יחד ולנחת בבריאות ובקלות.

! דווח למנהל האתר

מזל טוב ומבורך בעז"ה יתברך ומצטרף לברכות ולאיחולים הנ"ל

! דווח למנהל האתר

איזה כייף תודה לה'

! דווח למנהל האתר

מרגשות עד לדמעות. בחורה מתוקה. שתראו יחד את האושר שיש בעולם. בניין עדי עד! ⁦❤️⁩

! דווח למנהל האתר

פשוט מקסימים !

! דווח למנהל האתר