כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

פשוט לעבוד בזה :)

"הכרנו לפני שנה והתחתנו לפני חודש וחצי, אבל הסיפור שלנו עם שליש התחיל הרבה לפני. אני עבדתי בשירות לקוחות של שליש גן עדן תקופה של 4 שנים, בזמן הזה לא פתחתי פרופיל באתר, כי פחות התאים לי לצאת."
מעין ושחר - הכירו בשליש | פורסם: 25/07/21 14:41

שליש גן עדן היקרים,   

הכרנו לפני שנה והתחתנו לפני חודש וחצי, אבל הסיפור שלנו עם שליש התחיל הרבה לפני. אני עבדתי בשירות לקוחות של שליש גן עדן תקופה של 4 שנים, בזמן הזה לא פתחתי פרופיל באתר, כי פחות התאים לי לצאת.    

במקביל, שמעתי באופן אישי על כמות הזוגות שהאתר מחתן, זה הדהים אותי כל פעם מחדש לשמוע על סיפורי ההיכרות של זוגות דרך האתר. איך בהתחלה פחות האמינו שיכירו בדרך הזאת, ובסוף מצאו את עצמם תחת חופה בדיוק באותה הדרך.

כשנרשמתי לאתר תמיד עברו לי בראש אותם זוגות שלא התייאשו והכירו באתר גם אחרי תקופה לא קצרה של חיפושים. אנחנו הכרנו אחרי שאני הייתי רשומה בערך שנה וחצי באתר, ושחר שבועות מעטים, הוא שלח לי חיוך, החזרתי לו בחזרה ומשם הכל היסטוריה :)

אנחנו רוצים להגיד לכל המחפשים, אל תתייאשו, בין כל האנשים הרשומים באתר אתם צריכים רק אחד/אחת, בסוף הוא יגיע בע"ה!

תודה לשליש על הפלטפורמה, בלעדיכם הכל היה נראה אחרת.

מעיין ושחר

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

שליש גן עדן היקרים,   

הכרנו לפני שנה והתחתנו לפני חודש וחצי, אבל הסיפור שלנו עם שליש התחיל הרבה לפני. אני עבדתי בשירות לקוחות של שליש גן עדן תקופה של 4 שנים, בזמן הזה לא פתחתי פרופיל באתר, כי פחות התאים לי לצאת.    

במקביל, שמעתי באופן אישי על כמות הזוגות שהאתר מחתן, זה הדהים אותי כל פעם מחדש לשמוע על סיפורי ההיכרות של זוגות דרך האתר. איך בהתחלה פחות האמינו שיכירו בדרך הזאת, ובסוף מצאו את עצמם תחת חופה בדיוק באותה הדרך.

מעין ושחר - הכירו בשליש, 25/07/21 14:41
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

המון מזל טוב לזוג הצעיר:)

! דווח למנהל האתר

יפה בהצלחה

! דווח למנהל האתר

איזה יופי בשעה טובה מזל טוב בקרוב אצל כל נימצא באתר וכל הרווקים והרווקות בעזרת ה'smiley

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב לזוג הצעיר. 

! דווח למנהל האתר

ה' יברך אתכם ,לאן שתיפנו תצליחו, ברכה והצלחה ,        ובשורות טובות. 

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

מזל טובangel

! דווח למנהל האתר

נכון כל אחד ואחת והזמן שלהם, בעז"ה יתברך, מזל טוב ומבורך לגמרי בעז"ה יתברך

! דווח למנהל האתר

מזל טוב

! דווח למנהל האתר

המון מזל טוב:)

! דווח למנהל האתר

איזה מתוקיםםםםםם

המון הצלחה בחיים המשותפים ואני מאחלת לכל הרווקות והרווקים למצוא את הזיווג ההגון השנה אמןןןן

! דווח למנהל האתר

מזל טוב והרבה הצלחה

! דווח למנהל האתר