כניסה מפייסבוק
הצטרפו חינם
מצא אותנו בפייסבוק
הכירו באתר
הכירו באתר >

הכי ספונטני שיש!

"לא באמת האמנתי שיקרה משהו! הגעתי בלי ציפיות או מחשבות מיותרות ונתתי לאלוקים לעשות את העבודה.. זה היה דייט הכי ספונטני שהיה לי, הייתי עם ג'ינס, משקפיים וטבע נאות, והוא עם מכנסיים קצרים ושורש.."
הדר ונתנאל - הכירו באתר | פורסם: 05/07/21 10:48

"מזכירים לי שהטוב כבר לא רחוק. הוא כבר לא רחוק.." 

אז אחרי שנה מטורפת של זוגיות מדהימה, חתונה ומעבר דירה.. הגיע הזמן לעצור ולהגיד תודה! ❤

לשליש גן עדן היקרים, 

הסיפור שלנו, הוא הכי מדויק והוא התחיל לפני הכל בהכרת הטוב בחיינו ובהשלמה.

נתנאל, התחיל תהליך של חזרה בתשובה, מצא את עצמו רגע לפני שבת עם חתך ביד . דבר שחייב אותו לעצור, להתכנס פנימה ולקחת חופש מהעבודה. ואז קפצה לו מודעה בפייסבוק על האתר והחליט להירשם. ולמעשה, אחרי שבועיים בלבד שהוא היה באתר הכרנו.

אני, שנים באתר.. תמיד הקונספט הזה תיסכל אותי. הרגשתי ששופטים אותי לפי הרמה הדתית שלי, שאני לא מצליחה להביא את עצמי לידי ביטוי, ושאנשים לא רציניים מספיק.

באותו זמן, פשוט הבנתי שדי. הגיע הזמן להגיד תודה על הלבד.. ולהאמין שה' מכין אותו עבורי. ומי יודע מה טוב לנו אם לא הוא? במקביל גם נתנאל התפלל אצל הרשב"י על הזיווג משורש נשמתו והיה מאוד מחובר לרוחניות.

איך נתנאל תמיד אומר לי: "זימנו במילים אחד את השנייה".

היו לנו כרטיסים די דומים, באופן מפליא (כי אנחנו הפכים לחלוטין!) בכרטיס של שנינו היה רשום: " אני לא מאמינ/ה בהגדרות "... 

דיברנו קצת בסופש, ובראשון נתנאל אמר לי שהוא בחופש בבית. אמרתי לו טוב יש לי כמה שעות בודדות אם בא לך לבוא , פשוט תגיע.. לא באמת האמנתי שיקרה משהו! 

הגעתי בלי ציפיות או מחשבות מיותרות ונתתי לאלוקים לעשות את העבודה.

זה היה דייט הכי ספונטני שהיה לי, הייתי עם ג'ינס, משקפיים וטבע נאות, והוא עם מכנסיים קצרים ושורש.

כי אין כמו הפשוט.. 

ומאז עברנו דרך מאוד ארוכה..

בנר השמיני של חנוכה התארסנו, וכמעט חודש מאז החתונה המטורפת שהייתה! 

אז שוב, תודה רבה!

ולרווקים/ות פשוט תהיו אתם, אל תכנסו להגדרות, כי כל בנאדם הוא מיוחד בפני עצמו, וזה היופי האמיתי של החיבור הנשמתי. על כל "לא" תגידו תודה. תשחררו מהעבר.

והכי חשוב, אף פעם לא להרים ידיים! להמשיך לנסות ולבטוח בה', כי הכל קורה בצורה מדויקת.

הדר ונתנאל ❤

הטקסט שאת/ה מצטט/ת:

"מזכירים לי שהטוב כבר לא רחוק. הוא כבר לא רחוק.." 

אז אחרי שנה מטורפת של זוגיות מדהימה, חתונה ומעבר דירה.. הגיע הזמן לעצור ולהגיד תודה! ❤

לשליש גן עדן היקרים, 

הסיפור שלנו, הוא הכי מדויק והוא התחיל לפני הכל בהכרת הטוב בחיינו ובהשלמה.

נתנאל, התחיל תהליך של חזרה בתשובה, מצא את עצמו רגע לפני שבת עם חתך ביד . דבר שחייב אותו לעצור, להתכנס פנימה ולקחת חופש מהעבודה. ואז קפצה לו מודעה בפייסבוק על האתר והחליט להירשם. ולמעשה, אחרי שבועיים בלבד שהוא היה באתר הכרנו.

אני, שנים באתר.. תמיד הקונספט הזה תיסכל אותי. הרגשתי ששופטים אותי לפי הרמה הדתית שלי, שאני לא מצליחה להביא את עצמי לידי ביטוי, ושאנשים לא רציניים מספיק.

הדר ונתנאל - הכירו באתר, 05/07/21 10:48
תגובתך:
! דווח למנהל האתר

תגובות, דעות, המלצות

מרגש הרבה הצלחה וים של בשורות טובות מזל טוב 

! דווח למנהל האתר

יפה מאוד

! דווח למנהל האתר

מזח טוב לזוג היקר!בניין עדיי עד ב"ה,מאד מרגש ומחזק הדברים שרשמתםheart

! דווח למנהל האתר

*מזל טוב לזוג היקר

! דווח למנהל האתר